دخالت سیاسی? جمهوری خواهان می گویند وجود دارد یک قاضی که

در طول استیضاح و تحقیق و محاکمه چند جمهوری خواهان به جای پیدا کردن گسل با مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزه با-all-the-احضاریه رویکرد به کنگره نظارت با اشاره به این که آمریکا تا به حال نه به دادگاه رفته و به اجرای احضاریه در برابر تهمت دولت شهود و اسناد و مدارک.

کنگره بیشتر و بیشتر با تکیه بر دادگاه برای مهار قوه مجریه به جای انجام این کار دشوار خود گفت: Joshua Huder یک عضو ارشد در دانشگاه جورج تاون دولت در امور موسسه.

“این گزارش هیچ علاقه ای به انجام هر چیزی در مورد این مسائل. من فکر می کنم که اثبات شده و بیش از بیش و بیش از” Huder گفت. “بنابراین به طور پیش فرض همه چیز مرتب کردن بر اساس به دادگاه می افتد.”

اوهایو دموکراتیک بهداشت ، Sherrod قهوه ای گفت: جمهوری خواهان سکوت در مورد تهمت رفتار همانطور که در رای خود در هفته گذشته به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در یک مقاله از استیضاح برای سوء استفاده از قدرت به نظر می رسد به رئیس جمهور تمدید آزادی به یک “شش روز عذاب تور” در برابر خود تصور دشمنان است.

“از آنجا که رئیس جمهور unhinged و فکر نمی کند که او را پاسخگو به هر کسی آن را می سازد قوه مقننه و قضایی شعبه مهم تر” براون گفت. “قوه مقننه در ادامه به فقط می گویند” برو پیش آقای رئیس جمهور انجام دهید هر آنچه شما می خواهید.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su