سیاسی مقاومت بیشتر احتمال دارد برای سناتورهای فروش می رسد که همه گیر مربوط به سهام

بازارهای در حال شروع روند را به عنوان coronavirus شد پاره شدن از طریق چین و کشورهای دیگر قبل از معاملات ساخته شد. وجود دارد امکان مجزا است که دو سناتور نشد با استفاده از دانش از دفاتر خود را به آغاز معاملات. تا زمانی که یک تحقیق کامل انجام شده است وجود دارد هیچ راهی برای گفتن با اخلاص آنچه در واقع آگاهانه در این معاملات.

Loefller آغاز شده و فروش خود را به طور مشترک برگزار می شود دارایی در Jan. 24 همان روز از مجلس سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته — که هر دو او و با مته سوراخ کردن عضو هستند — تا به حال coronavirus جلسه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مقامات بهداشتی. در این هفته از Loeffler به فروش بیش از یک میلیون دلار در سهام روزانه وحش گزارش شده است. و میلیون ها نفر بیشتر در فروش سهام را پس از آمدن به نور گزارش مجله آتلانتا قانون اساسی.

Loefller توییتی در 20 مارس: “این اتهامات نه تنها اشتباه آنها کاملا نادرست است. من نه درگیر در تصمیم گیری از این معاملات و نه من در ارتباط با شخص ثالث مشاوران مالی در مورد آنها. من هیچ آگاهی از این معاملات تا زمانی که به خوبی پس از آنها ساخته شده است.”

او گفت: این معاملات به طور کامل هماهنگ توسط یک شخص ثالث, مشاور مالی, اما که نمی تواند به طور کامل عایق خود را از مسئولیت.

اگر Loeffler به شوهرش جفری Sprecher, که در خدمت به عنوان رئیس بورس نیویورک, اطلاعات او gleaned از وظایف رسمی و تصمیم گیری های مالی بر مبنای آن خواهد بود رسیده برای بررسی. همچنین اگر Sprecher رله که اطلاعات خود را به مشاور مالی که اقدام همچنین می تواند موضوع را به سهام عمل می کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im