سیاست و Punditry نیاز به انطباق با ویروس جدید داده

X

داستان جریان

مقالات اخیر

هنگامی که ما شروع کردیم ما تاخت و تاز کردن به قرنطینه هفت هفته پیش وجود وحدت و برجسته معقول و منطقی پشت آن است: “خم منحنی.” ایده این بود: اگر اجازه رفتن به بدون کنترل COVID-19 خواهد پایمال بیمارستان بیماران ترک بدون تخت. کوتاه در هواکش بیماران خواهد بود سمت چپ به خفه. در کوتاه مدت با کاهش گسترش ویروس ما را طولانی مقدار زمان آن را گسترش از طریق این کشور را به کاهش تعداد مرگ و میر. علاوه بر این, ما می خواهم به خرید زمان برای ملت دستگاه تست به سطح شیب دار تا به تولید بیشتر هواکش و به گسترش بیمارستان ظرفیت.

این مفهوم ویروسی رفت. Vox تولید می شود یکی از به یاد ماندنی ترین تصاویر از این بیماری همه گیر را با نمودار زیر نمایش موارد (بدون اقدامات حفاظتی) رسیدن به قله های تیز دمیدن از طریق ظرفیت سیستم مراقبت های بهداشتی در حالی که اعمال اقدامات حفاظتی نتایج در دیگر تملق منحنی است که نتواند به پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی. این تصویر به سرعت در حال گسترش در رسانه های اجتماعی — رئیس جمهور سابق باراک اوباما حتی ترجمه آن – و “پهن کردن منحنی” شد شماره یک هشتگ در توییتر برای مدتی. (برای بزرگنمایی تصویر کلیک کنید.)

متوجه آنچه که برچسب داستان بود که در آن زمان ما نیاز به این کشور را هم به آن تست برنامه رفتن به گسترش بیمارستان ظرفیت به اندازه کافی هواکش در محل. این ویروس را از دیگر, اما در پایان مردم کمتر خواهد مرد. فرهنگ پاپ “explainers” گسترش مانند آتش سوزی در سایت های مانند, متوسط, با مقالات مانند “چکش و رقص” دریافت بیش از 40 میلیون بازدید و در حال ترجمه به ده ها زبان است. پایان نامه مقاله است که صریح و روشن بود: آوردن چکش پایین در coronavirus – که تحت مفروضات این مقاله را بکشند 2 درصد از افراد آلوده – و سپس شروع به رقص چرخی پایین شیوع آنها به عنوان پاپ تا در اینجا وجود دارد. “رشد نمایی” وارد واژگان از افرادی که تا به حال گرفته شده و هرگز یک آمار دوره به عنوان نمودار coronavirus موارد شتاب (و اغلب هرگز کرم) ساخته شده راه خود را در سراسر وب.

اگر این واقعا هدف و سپس “کار را به خوبی انجام می شود” را به عنوان آنها می گویند و یا حداقل تا حد زیادی از آن. زیر نظر نمودار. این نشان می دهد که روزانه تعداد موارد برای هر دولت نمایه به بیشترین تعداد روزانه موارد در آن دولت است. به عبارت دیگر در میدان سرخ نیویورک معنا نیست که به همان تعداد از موارد به عنوان مربع قرمز در وایومینگ. به جای آن به این معنی بود که این تاریخ که نیویورک تا به حال بسیاری از موارد برای نیویورک در سری زمانی در حالی که میدان برای وایومینگ به این معنی بود که این تاریخ که وایومینگ بيشترين موارد آن تا به حال در آن زمان سری.

وجود دارد بسیاری از داستان های جالب در این آمار اما اصلی غذای آماده باید نسبتا روشن است: هیچ متحده در چیزی شبیه یک رشد نمایی مسیر تقریبا همه کشورهای در حال گذشته اوج و اکثر کشورهای در حال ملاحظه ای ، این نشان می دهد که در بسیاری از کشورهای سوال واقعا باید نحوه بازگشایی, در حالی که بیمارستان ها از غرق دوباره.

این امر به ویژه با توجه به این که این وضعیت بر روی زمین به طور چشمگیری تغییر کرده از اوایل ماه مارس. اکثر متحده به طور قابل توجهی گسترش بیمارستان ظرفیت هر دو توسط تامین امنیت مکان های اضطراری مورد استفاده قرار گیرد در مورد سرریز و تعلیق اعمال جراحی الکتیو به نقطه که در آن بسیاری از بیمارستان ها در مواجهه با بحران های مالی. علاوه بر این با ورود اولین COVID-19 درمانی Remdesivir کمک خواهد کرد که از بیمارستان باقی می ماند کوتاه که از مواد مخدر استفاده می شود. تجهیزات حفاظت شخصی و ونتیلاتور در دسترس بودن گسترش یافته ایم تکنیک های توسعه یافته مطابق با اصول بهداشتی برای PPEs و هواکش ممکن است به عنوان مفید به عنوان یک بار فکر می کردم. همانطور که از نوشتن این مقاله, ما در حال آزمایش بیش از 200 ، 000 نفر در روز که گرفت این رای کره جنوبی به دست آورد که حاوی آن شیوع ویروسی.

شاید بیشتر promisingly میزان مرگ و میر پایین تر به نظر می رسد از ابتدا انتظار می رود. مشخص نیست چقدر پایین تر – مطالعات مخالف – اما بسیاری از مطالعات سرولوژی پیدا کردن یک ضمنی نرخ مرگ و میر کمتر از 1% استفاده می شود به به این نتیجه می رسند که 2 میلیون نفر می میرند اگر ویروس اجازه داده شد برای اجرای آن. به همین ترتیب – این است که بسیار کمتر در نظر گرفت اگر چه آن ممکن است مهم تر است – بستری رای به نظر می رسد قابل ملاحظه ای پایین تر از ابتدا پیش بینی شده است. نیست که می گویند ما فقط باید اجازه دهید این ویروس را اجرا وحشی – حتی اگر پایه نرخ مرگ و میر (که می تواند متفاوت باشد با توجه به کیفیت مراقبت های متعدد مواجهه و غیره.) یک چهارم از یک درصد است که هنوز هم یک و نیم میلیون نفر مرده – اما آن را نشان می دهد که خطرات متفاوت از ما در ابتدا انتظار می رود و آن را در راه های بسیاری شده است کاهش از جایی که ما ایستاده بود در ماه مارس گذشته.

اما در این میان وجود دارد به نظر می رسد یک تغییر نامحسوس در گفتمان. برخی از این بوده است که عدم به روز رسانی قبل از فرضیات – برخی از مردم به نظر می رسد به این باور نیست خیلی تغییر کرده است از اوایل ماه مارس – اما دیگر تحلیلگران ماهرانه نقل از “خم منحنی” به آنچه که ما ممکن است تماس بگیرید “له منحنی.” تحت دومی رویکرد به جای اینکه به دنبال نگه داشتن بیمارستان از غرق شدن که افزایش نرخ مرگ و میر ما باید برای جلوگیری از مرگ و میر. اگر شما نگاهی به اوباما را, جدول زمانی شما می توانید این بازی را در زمان واقعی: در مارس 4 او خواست مردم را به شستن دست های خود و ماندن در خانه هنگامی که بیمار است. در مارس 12, او در دفاع از لغو اجتماعات بزرگ. سه روز بعد او پیشنهاد کرد هر کس در خانه بمانند به حد کمال ممکن است. این همه سازگار با رشد عقل متعارف است که ما نیاز به پایین به منظور صاف منحنی به عنوان گسترش ویروسی حاد تر شد در ایالات متحده آمریکا; در مارس 18, او به نظر می رسید به تایید “چکش و رقص” استراتژی هشدار از پتانسیل های متعدد دور از اجتماعی فاصله.

اما در مارس 8, او اذعان کرد که منحنی شده بود خم, اما همچنین به نظر می رسید نشان می دهد که آرامش بخش سیاست های کنونی خواستار اقدامات بیشتری برای اطمینان از وجود دارد را نمی شود یکی دیگر از برک آوت. چند هفته بعد او را بازتوییت کرد مقاله ای که پیشنهاد ما نیاز به عنوان بسیاری از 35 میلیون آزمون در روز قبل از مردم می تواند بازگشت به کار.

ما این تغییر در بیان سیاست های عمومی به دور از بازگشایی نیز هست. در کالیفرنیا به عنوان مثال فرماندار بسته سواحل در همه جا در آخر هفته گذشته به عنوان آب و هوای گرم به ارمغان آورد هزاران نفر از مردم هجوم آوردند به اقیانوس. . این به رغم این واقعیت است که شواهد که سواحل شنی مکان های خوبی برای انتقال این ویروس است که بزرگ نیست و از همه مهمتر کالیفرنیا که به نظر می رسد به اوج خود رسید مدتی پیش. این آیه استدلال می کنند که همه چیز در کالیفرنیا در حال رفتن swimmingly اما قابل توجه است که محدودیت های اعمال شده در دولت در حال حرکت در جهت مخالف از حقایق را بر روی زمین وجود دارد به خصوص با توجه به استاندارد از یک ماه پیش. آن را ممکن است احساس بیشتر به حفظ محدودیت در جایی مثل شهر نیویورک اما شهردار de Blasio حرکت به دستگیری تجمع مردم در گروه های بزرگ به نظر می رسد ناسازگار زمانی که موارد در نیویورک در حال عقب کشیدن. توجه داشته باشید بیش از حد تغییر در شعارهای: “این است که در مورد توقف این بیماری و صرفه جویی در زندگی. دوره.”

اما این تغییر احتمالا شده ترین تلفظ در میان صاحب نظران. شاید قوی ترین بیانیه از “له منحنی” نقطه نظر می آید از یک مقاله منتشر شده در اقیانوس اطلس با (رک و پوست کنده unhinged) تیتر “گرجستان آزمایش در قربانی کردن انسان” با زیرنویس “دولت در مورد برای پیدا کردن چگونه بسیاری از مردم نیاز به از دست دادن زندگی خود را برای تقویت اقتصاد است.” عفونت در گرجستان به نظر می رسد روند نزولی آن آغاز شده است به بازگشایی آن اقتصاد از جمله ورزشگاه و سالن مو. نتیجه و عنوان مقاله (که اجتناب از اغراق امیز زبان از تیتر) این است که مردم را به مرگ به عنوان یک نتیجه از تصمیم برای باز کردن زود است.

به نظر می رسد که این مورد است اما ایده پشت خم منحنی نیست که ما را خم منحنی تا زمانی که وجود دارد هیچ بیشتر موارد. در واقع از آن بیان شد که ما ممکن است در نهایت با تعداد مشابهی از موارد اما با گسترش آنها ما را به کاهش تعداد مرگ و میر. این آن چیزی است متفاوت است: این ایده که ما باید با استفاده از خاموش شدن ناگهانی برای از بین بردن ویروس به عنوان بهترین ما می توانیم و این که وزن زندگی در مقابل اقتصاد نشان دهنده انتخاب معادل فدا کردن بخشی از جمعیت است.

معقول ذهن می تواند اختلاف نظر دارند که آیا گرجستان است آن را به سمت راست (اگر چه کلرادو است که بازگشایی میان گسترش caseloads است اجتناب مشابه انتقاد) اما این مطلق موضع مزخرف است. ما درگیر در هزینه-سود مبادلات در همه زمان ها. به من اشاره کرد قبل از ما در تعامل با مشابه هزینه-سود ورزش هر سال با آنفولانزای فصلی. ریسک به نظر می رسد بیشتر در اینجا است که وزن آن به شدت در سود کنار سرعت پایین در مقایسه با آنفلوانزای فصلی. آنفولانزا نیز یک واکسن است که اجازه می دهد تا مردم برای محافظت از خود در برابر برخی از گونه های, اما به عنوان پدر و مادر به سرعت یادگیری اثر که واکسن شدید متفاوت است از سال به سال. اما صرف نظر ما باید وانمود کنیم که ما اصلا وزن تعداد قابل توجهی از زندگی خود در برابر اقتصاد هر سال و گاهی اوقات تصمیم گیری است که بدون شک “قربانی” مردم است.

این به نظر می رسد به بازتاب گسترده پدیده از مردم رانده شدن به “تیم” در مورد خاموش کردن. ما تبدیل به قطبی در مورد این مسئله و در واقع این قطبش شروع به منعکس کننده ما در زمینه سیاست است. این یک ناخوشایند توسعه است. یکی از پویایی در مورد تیم های ورزشی یک ناتوانی در دیدن طرف دیگر از دیدگاه; در واقع این است که از بسیاری جهات نقطه از تیم. به عنوان این ویروس توسعه انعطاف پذیری بسیار مهم خواهد بود در تعیین چگونه به خوبی ما از آن آمده و تمایل به گوش دادن به نظرات از کسانی که ما را به طور کلی موافق است که احتمالا مهم ترین صفت ما می تواند داشته باشد. اما همانطور که با بسیاری از چیزهای دیگر که به نظر می رسد یکی بیشتر مرگ و میر ناشی از این ویروس است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de