پلیس توقیف نزدیک به 10 میلیون دلار در مت و آجر از کوکائین; کلگری مرد دستگیر

یک مرد مواجه است اتهامات بعد از پلیس کلگری تکمیل یکی از بزرگترین مبارزه با مواد مخدر در 20 سال.

هفته گذشته ماموران کشف و ضبط نزدیک به 10 میلیون دلار ارزش کوکائین و کریستال مت آمفتامین از یک خودرو در نزدیکی Drumheller.

تحقیقات آغاز شد و در ماه نوامبر هنگامی که پلیس دریافت اطلاعات از سازمان های دیگر در مورد کلگری ساکن گفته های درگیر در حمل و نقل مواد مخدر در سراسر کانادا است.

کلگری خدمات پلیس باند اجرای تیم استفاده پنهانی منابع برای جمع آوری شواهد منجر به زمینه های مورد نیاز برای دستگیری مظنون است.

پلیس کلگری با کمک از Drumheller RCMP, بازداشت مظنون روز شنبه هنگامی که او را متوقف و خودرو خود را در نزدیکی دوروتی.

او را بازداشت گرفته شده بدون حادثه و پلیس وسیله نقلیه خود را.

پلیس می گویند که آنها در بر داشت 46.9 کیلو کوکائین در جدا نشده آجر با برآورد عمده فروشی ارزش 2.4 میلیون دلار و در سطح خیابان ارزش $4.69 میلیون. آنها نیز کشف و ضبط 47.5 کیلو کریستال متامفتامین با برآورد عمده فروشی ارزش $2.38 میلیون و خیابان-ارزش $4.75 میلیون. پلیس مواد مخدر در کیسه های در پشت مظنون وانت.


تصویر روز سه شنبه, فوریه 4 سال 2020 است کشف و ضبط کوکائین و کریستال متامفتامین توسط پلیس کلگری از یک خودرو در نزدیکی Drumheller اواخر هفته گذشته به ارزش نزدیک به 10 میلیون دلار. آذین غفاری/Postmedia

آذین غفاری / آذین غفاری/Postmedia

“این بسیار بزرگ تشنج برای ما. به طور معمول ما نمی بینیم تشنج از این اندازه حتی اگر ما می دانیم که مردم در حال قاچاق مقادیر زیادی” گفت: پلیس کلگری گروهبان دوم ، Kyle گرانت.

با توجه به اعطای مواد مخدر سرچشمه در انتاریو و مقصد شد, Alberta.

پلیس از وینیپگ و ادمونتون همچنین کمک در تحقیقات.

یعقوب کودی نویمان, 33, از کلگری با اتهام دو فقره از در اختیار داشتن هدف قاچاق. او برنامه ریزی شده است به نظر می رسد در دادگاه در روز جمعه.

تحقیقات پلیس به منشاء مواد مخدر و همچنین سایر طرف های درگیر در حال انجام است.

یک مجسمه نیم تنه مواد مخدر از این حوزه را به یک اثر قابل توجهی در آلبرتا جوامع گرانت می گوید.

“مواد مخدر سوخت خشونت در شهر ما. این درایوهای جرم و آن طول می کشد به خوبی اجرا, شبکه, آیا شما می خواهید به آن تماس بگیرید سازماندهی شده یا نه قادر به توزیع مقادیر زیادی مواد مخدر از جمله این” او گفت:. “ما هیچ ایده چگونه بسیاری از مصرف بیش از حد ما می تواند جلوگیری از جنایات دیگر مربوط به خرید و فروش مواد مخدر. من فکر می کنم این فصل.

“قطعا وجود یک اثر موج دار شدن و آن را احساس خواهد شد در آلبرتا که این شده است خیابان.”

[email protected]
توییتر: @jasonfherring

[email protected]
توییتر: @SammyHudes

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im