پلیس آماده اگر محاصره در آمده به کلگری رئیس می گوید:

پلیس کلگری باید برنامه ریزی یک پاسخ برای اگر ملی مرطوب’suwet’en همبستگی تظاهرات و یا محاصره در آمدن به شهر رئیس علامت Neufeld گفت:

کلگری رئیس پلیس علامت Neufeld صحبت می کند به خبرنگاران پس از یک پلیس کلگری کمیسیون جلسه عمومی روز سه شنبه فوریه 25 سال 2020 است. برندان میلر/Postmedia برندان میلر/Postmedia

پلیس کلگری باید برنامه ریزی یک پاسخ برای اگر ملی مرطوب’suwet’en همبستگی تظاهرات و یا محاصره در آمدن به شهر رئیس علامت Neufeld روز سه شنبه گفت.

“ما آماده هستیم در اینجا. ما برنامه را در محل. ما می تواند مقابله با همه چیز را از سوپ تا آجیل” Neufeld گفت: پس از دیدار از این شهر پلیس کمیسیون.

“وجود دارد همه نوع از تظاهرات و اعتراضات و این نوع از چیزی است که رفتن به طوری که نسبتا عادی کسب و کار برای ما است. اما قطعا راه بندان است که ما دیده ایم در اطراف مرطوب’suwet’en جنبش همبستگی اضافه کرده است عنصر دیگری از پیچیدگی است.”

معترضان در سراسر کانادا را مسدود زیرساخت ها از جمله راه آهن به عنوان به خوبی به عنوان برخی از ساختمان های دولتی بیش از سه هفته گذشته در همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که مخالف ساحلی GasLink گاز, خط لوله, مجموعه ای ساخته شده از طریق قلمرو خود در شمال بریتیش کلمبیا.

چند تظاهرات صورت گرفته در آلبرتا با یکی CN راه آهن محاصره توسط حامیان در ادمونتون اقامت برای حدود 12 ساعت قبل از ضد معترضان برچیده موانع.


حامیان مرطوب’suwet’en ملت ارثی روسای اردوگاه در راه آهن محاصره در ادمونتون در فوریه. 19.

رویترز/Codie McLachlan

هر چند پلیس به طور منظم شرکت در تظاهرات Neufeld گفت: تظاهرات مربوط به جوامع بومی نیاز به یک رویکرد دقیق تری با هدف ادامه یافته است.

“ما می دانیم که وجود دارد یک سابقه طولانی با جوامع بومی و تمام سطوح دولت تا چه ما تا پایان دیدن در شرایطی با این درگیری ها و مسائل مربوط به کار کرده که در قیف برای برخی دوره از زمان,” او گفت:. “آن را به عنوان اینکه یک گروه از مردم فقط رفت و مسدود شده یک منطقه و یا هر چیز دیگری. تمایل وجود دارد که برخی از تاریخ به آن وجود خواهد داشت و در آینده به آن نیز هست.”

Neufeld را ندارد روشن دقیقا چه پاسخ پلیس خواهد بود اما گفت که آنها در تلاش برای حل و فصل در اعتراض به وضعیت “استفاده از هیچ نیروی وجه” و اضافه کرد که سطح پاسخ خواهد بستگی به ماهیت تظاهرات.

روز دوشنبه UCP دولت معرفی بیل 1 زیرساخت های حیاتی دفاع از قانون که اجازه می دهد پلیس و دادستان ها به دست کردن جریمه تا $25,000 به معترضان که محاصره خطوط راه آهن و یا بزرگراه در آلبرتا.

این لایحه همچنین ایجاد امکان شرایط تا شش ماه.

Neufeld گفت: این قانون برای تلفن های موبایل “بسیار جالب” اما این نیرو باید صبر کنید تا ببینید که آیا آن را به پایان می رسد تا عبور و اگر هر گونه تغییر ساخته شده به آن است.

“این برای تلفن های موبایل مانند آن خواهد بود یکی دیگر از ابزار در جعبه ابزار برای پلیس کار می کنند اما ما باید تعدادی از ابزار در حال حاضر,” او گفت:. “خواهد بود که یک چیز مفید در سراسر زیرساخت های حیاتی اما, آن می تواند به شکل های مختلف به عنوان آن می شود مورد بحث را از طریق فرایند.”

[email protected]

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im