پلیس کردهاید مادر از نوزاد در بر داشت رها شده در اگدن کوچه


محتوای مقاله

پلیس کلگری واقع شده اند مادر یک نوزاد دختر در بر داشت رها شده در جنوب, جامعه اگدن در روز پنج شنبه.

مدت کوتاهی قبل از 5 p. m. پلیس نامیده می شدند به اگدن اقامت که در آن یک زن در پاسخ گفت: ماموران که او تا به حال یافت نوزاد در حالی که راه رفتن سگ خود را در منطقه از Ogmoor هلال احمر و 76 Avenue, s. e.

زن که نوزاد نمی تواند به یاد داشته باشید که در کوچه او تا به حال آن را پیدا و جستجو جامعه با پلیس است. پلیس گفت که این کودک به احتمال زیاد چند روز و در یک جعبه با یک پتو.

Calgary Police investigate after a woman found a baby in a back alley in the community of Ogden where it was rushed to hospital. The woman who found the baby could not remember what alley she found it in and had police searching the community in Calgary. Thursday, March 19, 2020. Darren Makowichuk/Postmedia
پلیس کلگری بررسی پس از یک زن داشت یک کودک در کوچه پشت در جامعه اگدن که در آن بود با عجله به بیمارستان. زن که نوزاد نمی تواند به یاد داشته باشید آنچه در کوچه او در بر داشت آن را در بود و پلیس در جستجوی جامعه در کلگری. پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است. دارن Makowichuk/Postmedia دارن Makowichuk/DARREN MAKOWICHUK/Postmedia

روز جمعه مقامات گفت: مادرش دریافت مورد نیاز پشتیبانی می کند.

نوزاد منتقل شد و توسط اورژانس به بیمارستان کودکان آلبرتا پنج شنبه و تلقی شده است سالم است. او در حال حاضر برای مراقبت توسط حفاظتی خدمات.

پلیس را در نظر نمی این حادثه جنایی در کل.

“ما درک می کنیم که این یک مورد حادثه و از آنها بخواهید که هر کسی که می یابد خود را در یک وضعیت که در آن آنها می توانند برای مراقبت از یک کودک تماس 211 متصل به جامعه و اجتماعی پشتیبانی میکند” گفت: کارکنان Sgt. جان Guigon از کودک آزاری واحد.

“ایمنی از همه کودکان در جامعه ما میباشد و ما در اینجا برای حمایت از خانواده خود را در زمان نیاز است.”

— با فایل های از دارن Makowichuk و Alanna اسمیت

[email protected]

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net