رئیس پلیس می گوید مداخله زود هنگام کلید به کلگری باند استراتژی

یک باند جدید در استراتژی قرار داده و در محل توسط پلیس کلگری خدمات با هدف فعالانه جلوگیری از خشونت در شهر

کلگری رئیس پلیس علامت Neufeld صحبت می کند در طول یک پلیس کلگری کمیسیون جلسه عمومی روز سه شنبه فوریه 25 سال 2020 است. برندان میلر/Postmedia

یک باند جدید در استراتژی قرار داده و در محل توسط پلیس کلگری خدمات با هدف فعالانه جلوگیری از خشونت در این شهر است.

استراتژی که CPS مصوب در ماه ژانویه با هدف کاهش تعداد جرایم خشونت آمیز مانند تیراندازی در این شهر می گوید: رئیس پلیس علامت Neufeld.

“من یک پسر ساده پس از موفقیت برای من معنی خواهد بود که یک زن و شوهر از چیزهایی که” Neufeld گفت. “خواهیم دید کمتر باند مربوط به قتل. خواهیم دید کمتر باند مرتبط با عکاسی است که شامل هر دو آسیب جدی یا صدمه به اموال. و نکته دیگر خواهیم دید که بیشتر در تعامل با جامعه به طوری که ما بهتر درک برخی از مسائل جوامع روبرو هستند.”

به گفته پلیس اطلاعات وجود دارد بیش از 14,023 جرایم خشونت آمیز در کلگری در سال 2019 که شامل جنسیت جرائم سرقت ضرب و جرح و خشونت و تیراندازی. مقدار گزارش جرم و جنایت خشونت آمیز در کلگری افزایش یافته است و هر سال از سال 2016.

در سال گذشته نیز شاهد یک چشم انداز مثبت در تیراندازی در یک سال گذشته با 89 حوادث از 47 در سال 2018 و بالاتر از میانگین پنج ساله از 71. شده اند وجود دارد و نه در آمریکا تا کنون در سال 2020 است.

مرتبط

یک عنصر از این شهر باند استراتژی جلوگیری از افراد جوان از ورود به جرم و جنایت سازمان یافته در وهله اول. Neufeld می گوید: نیروی انجام این کار از طریق همکاری با سازمان هایی مانند YouthLink اجرا می شود که برنامه های آموزشی برای کودکان کلاس مدرسه.

این استراتژی همچنین به نظر می رسد برای تقویت هوش در جرم و جنایت سازمان یافته کاهش عمومی آسیب پذیری به باند جنایات و بهتر هدف موجود باند شبکه.

پلیس کلگری کمیسیون صندلی بنیتا باغچه حال ستایش بالا برای استراتژی جدید.

“من فکر می کنم آن را یک متفکر طرح” باغچه گفت. “آنچه در این کمیسیون در حال تماشای برای این است که Calgarians در حال گرفتن اطلاعات و پاسخ است که آنها نیاز به احساس امنیت از آنجا که ما می دانیم این است که نه فقط در مورد اینکه آیا Calgarians امن هستند و البته که این کار از CPS اما Calgarians احساس امن با حوادثی که اتفاق می افتد.”

Neufeld گفت: برخی از منابع اضافی اختصاص داده خواهد شد برای انجام این استراتژی است. او اضافه کرد که او انتظار ندارد هیچ شگفتی برای بودجه پلیس در استان 2020 بودجه خواهد شد که پنجشنبه منتشر شد.

در اوایل این ماه در شهرستان به تصویب شورای امنیت عمومی نیروی کار به معنای هدف افزایش جرم و جنایت خشونت آمیز در کلگری. Neufeld گفت: این نیروی کار است که در حال حاضر در حال نزدیک شدن به, راه اندازی, اما اشاره کرد که این شهر نه پلیس منجر شده است که تلاش.

[email protected]

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im