Pointe-Claire به دنبال هنرمندان به نقاشی دیواری در روستای

Pointe-Claire است که به دنبال یک هنرمند برای ایجاد یک نقاشی دیواری بر روی دیوارهای یک ایستگاه پمپاژ در ورود به Pointe-Claire ایجاد کرد.

Pointe-Claire است که به دنبال طرح های پیشنهادی برای دائمی نقاشی دیواری در اطراف موضوع آب خواهد شد که بر روی دیوار های بتنی از ایستگاه پمپاژ واقع در نزدیکی Lac St. Louis. John Mahoney / Montreal Gazette

Pointe-Claire است که به دنبال یک هنرمند برای ایجاد یک دائم نقاشی دیواری بر روی دیوارهای بتنی از ایستگاه پمپاژ هرم به شکل اسکلت بتنی واقع در 246 Lakeshore Rd. در نزدیکی ورودی شرقی به Pointe-Claire ایجاد کرد.

یک فراخوان برای در حال حاضر در جریان است با 8 مارس آخرین مهلت برای دریافت برنامه از هنرمندان, یک گروه از هنرمندان و یا به رسمیت شناخته شده سازمان های علاقه مند در این پروژه است.

انتخاب کمیته از اعضای Pointe-Claire هنر عمومی کمیته و کارشناسان مستقل “را نقد و بررسی هر یک از فایل های فرستاده شده به انتخاب هنرمند و یا تیم هنرمندان که مسئول انجام این آب با مضمون پروژه بتن دیواره های ایستگاه پمپاژ” این شهرستان گفت.

“با ایجاد این نقاشی دیواری شهر همچنین امیدوار است که این ساختار در ترکیب بیشتر یکپارچه با محیط اطراف فوری یعنی یک پارک مرز یک مسیر دوچرخه سواری در حال اجرا در امتداد لاک St-Louis.”

انتخاب پروژه اعلام خواهد شد ژوئن 3, با افتتاح رسمی از نقاشی دیواری مجموعه ای برای این ماه سپتامبر.

نامزد انتخاب خواهد شد که حداکثر بودجه از $25,000 به علاوه مالیات (از جمله هزینه های حرفه ای و تجهیزات و مواد و غیره.).

برای کسب اطلاعات بیشتر در ارسالی تماس Jacinthe بلانچارد-Pilon مدیر پروژه های ویژه فرهنگی و هنری, حوادث, در 514-630-1220 ext. 1779 و یا از طریق ایمیل: [email protected]

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de