Pointe-Claire مکالمه فرانسوی برنامه ارائه شده در کتابخانه

این Pointe-Claire کتابخانه های عمومی ارائه شده است هشت هفته جلسه در مکالمه فرانسوی و خود را در حال حاضر یک خانه کامل.

این Pointe-Claire کتابخانه های عمومی, فرانسوی, مکالمه, برنامه صندلی یک داوطلب در یک جدول با سه نفر از شرکت کنندگان. پچ پچ خواهد امدن. جان کنی / روزنامه

خواندن Le Devoir یک چیز است. نشستن دور یک میز صحبت کردن با غریبه ها در مورد نظریه ریسمان در فرانسه, کاملا دیگری است.

این Pointe-Claire کتابخانه های عمومی ارائه شده است هشت هفته, فرانسوی, گفتگو, برنامه, شروع, مارس 9. این برنامه در حال حاضر اما اگر بازخورد مثبت آن باز خواهد گشت.

وجود دارد تعدادی از راه هایی برای یادگیری یک زبان جدید است. تماشای تلویزیون و گوش دادن به رادیو یا ضبط روزنامه خواندن و مطالعه کتاب در زبان همه بخشی از روند اما درگیر شدن با زبان مادری است که بهترین راه برای بهبود مهارت های مکالمه.

“ما در آغاز برنامه به دلیل شهروندان خواسته ما برای آن” شهردار جان کوشک گفت. “این همه در مورد گرفتن مردم نشسته در اطراف یک میز صحبت کردن است.”


Pointe-Claire شهردار جان کوشک گفت: این گفتگو در برنامه به میزبانی این شهرستان در کتابخانه پاسخگوی مطالبات شهروندان است.

John Mahoney / Montreal Gazette

هدف این است که به شرکت کنندگان یک اعتماد به نفس افزایش زمانی که آن را می آید به صحبت کردن در مورد افراد آنها را نمی دانم زیادی در مورد. آن بحث کوچک و یا یک مطلب جدی, گفتگو, یک شام رسمی و یا یک حزب پیتزا مردم می خواهند به احساس در سهولت و قادر است.

احساس اعتماد به نفس بیشتری در فرانسه صحبت می گسترش کار امکانات و افزایش سفر در فرصت و اجازه می دهد تا برای یک درک جامع از یک فرهنگ دیگر است.

این برنامه دارای 15 شرکت کنندگان شکسته را به گروه های سه. هر گروه نشسته در یک جدول با یک داوطلب که کار آن است که برای تسهیل گفتگو و شاید حتی پیشنهاد موضوعات به گرفتن توپ نورد.

“شما ممکن است راحت صحبت کردن در مورد منافع خود را مانند هاکی, مثلا, اما در حال حاضر شما خواهد شد با غریبه ها صحبت کردن در مورد موضوعات شما آشنا هستند با” کوشک گفت. “تصور کنید که یک بازیکن هاکی با یک داروساز و یک مکانیک. بدون شک وجود دارد آن را بهبود بخشد (کیفیت) خود را به گفت و گو است.”

جوانترین داوطلبان 18 سال.

“من فکر می کنم که چیزی بسیار ویژه ای است که این 18 ساله که من مطمئن شوید که دانش آموزان در حال کمک به جامعه” کوشک گفت.

شرکت کنندگان در محدوده سنی 26 تا سن بازنشستگی.

“وجود دارد طیف گسترده ای از افرادی که صحبت می کنند زبان های مختلف مانند کره و یا ماندارین — نه فقط به زبان انگلیسی است. آن را بسیار سرد” کوشک گفت.

به دنبال نوع جدیدی از برنامه های در حال انجام چیزی که در تالار شهر.

کوشک گفت: شهروندان می توانند انواع درخواست برای برنامه های خاص در طول سال. اگر مربيان و یک محل در دسترس هستند و در صورت لزوم بودجه شهرستان خواهد شد قرار داده و آن را در محل. تابستان امسال برای اولین بار وجود خواهد داشت و خط, رقص, در استوارت هال — در حال حاضر یک فعالیت محبوب در شهرداری ها از جمله Lachine, Dorval و Ste-Anne-de-Bellevue.

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im