Pointe-Claire بسته شدن پارک بیش از coronavirus نگرانی

Baie-D’Urfé پنج شنبه اعلام کرد که برای حفاظت از شهروندان همه دسترسی به زمین های بازی در این شهر پارک ها در حال حاضر بسته شده است.

شهر Beaconsfield نمی خواهد آماده و یا باز کردن آن در هوای آزاد, امکانات ورزشی از جمله زمین فوتبال و تنیس دادگاه با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. پیتر McCabe / Montreal Gazette فایل

بیشتر و بیشتر در غرب جزیره شهرداری خواهد بود منع دسترسی به امکانات و یا زمین های بازی با توجه به COVID-19 نگرانی.

Pointe-Claire تایید مقامات شهرستان برنامه برای محدود کردن دسترسی عمومی در آن زمین های بازی و پارک ها.

“ما به طور مداوم نظارت بر وضعیت در جهت محدود کردن گسترش coronavirus در همکاری با دولت و مقامات بهداشت و درمان” شهردار جان کوشک گفت.

به منظور محدود کردن تجمعات اجتماعی حفظ فاصله و جلوگیری از امکان گسترش این ویروس از طریق امکانات عمومی از جمله بازی سازه و امکانات آموزش پارک ها و کتابخانه کتاب سینی بسته شده, Pointe-Claire جمعه اعلام کرد.

Dollard-des-Ormeaux بسته شده است آن تجهیزات زمین بازی برای کمک به جلوگیری از پتانسیل گسترش این ویروس در میان کودکان است.

Baie-D’Urfé پنج شنبه اعلام کرد که برای حفاظت از شهروندان به ویژه کودکان, همه دسترسی به زمین های بازی در این شهر پارک ها در حال حاضر بسته شده است.

Baie-D’Urfé نیز جمعه اعلام کرد که این Bertold پارک سگ اجرا در منطقه است که در حال حاضر بسته به مکان تا اطلاع ثانوی.

Beaconsfield اظهار داشت که در جهت احترام اجتماعی فاصله اقدامات این شهر, هوای آزاد, امکانات ورزشی مانند زمین فوتبال و تنیس را نصب آماده شده و یا نگهداری می شود.

در ضمن Dorval است درخواست از ساکنان برای جلوگیری از پارک. “آن توصیه نمی شود برای همه, سلامت کودکان را به Dorval پارک ها و زمین های بازی” با توجه به شهر توجه کنید. این شهر اشاره کرد که کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت اخیرا اظهار داشت: “مگر اینکه مطلقا لازم است هیچ تجمعات می شود آن را برای 10 یا 250 نفر است.”

— این داستان به روز خواهد شد

مرتبط

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. دنبال زندگی می کنند خود را به روز رسانی به صورت مارس 19 اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: https://montrealgazette.com/coronavirusnews

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de