Pointe-Claire شورای شهر به اتفاق آرا به تصویب خرید یک ملک در گوشه ای Lakeshore Rd. و کارتیه Ave برای $3.75 میلیون

سابق Rochon کسب و کار لوله کشی نشسته در کنار تعداد زیادی خالی در گوشه ای از کارتیه و Lakeshore Rd. در Pointe-Claire ایجاد کرد. جدید شهرداری بسیاری شامل فضای سبز در تقاطع Lakeshore Rd. و کارتیه Ave. و همچنین خالی مخلوط با استفاده از ساختمان در 261-265 Lakeshore Rd. John Mahoney / Montreal Gazette

یک Pointe-Claire ایجاد کرد ملک یک بار اختصاص داده شده برای یک مجتمع مسکونی پروژه به زودی تبدیل به یک فضای عمومی برای شهروندان است.

Pointe-Claire شورای شهر به اتفاق آرا به تصویب خرید ملک که نشسته در گوشه Lakeshore Rd. و کارتیه Ave. برای $3.75 میلیون.

این شهرستان اشاره کرد این شهرداری شامل بسیاری خالی فضای سبز در تقاطع کارتیه و Lakeshore به عنوان به خوبی به عنوان مجاور خالی مخلوط با استفاده از ساختمان در 261-265 Lakeshore Rd.

Pointe-Claire شهردار جان کوشک مورد ستایش قرار داد کسب عنوان “برد-برد” برای هر دو شهر و ساکنان آن است.

شهر خریداری 3,363.5-متر مربع ملک از حد نصاب Lakeshore, Inc., که برنامه ریزی برای ساخت یک مخلوط با استفاده از مشاع پروژه در سه adjoined بسیاری سابق سایت از یک ایستگاه گاز است که نشسته است خالی برای سال.

“این ورودی به روستای بنابراین ما می خواهم به انجام کاری خاص به آن را جالب برای افرادی که به پایین آمدن و تحقق بخشیدن به آنها در روستای” کوشک گفت.

اگر چه هیچ برنامه های خاص برای سایت هنوز فرصت برای فضای واقع در کنار وحشی ویلی را یخ کرم فروشگاه انبوه هستند.

“ما می خواهیم به آن را به عقب به مردم” کوشک گفت. “ما می خواهیم یک محل عمومی. ما می دانیم که ما نیاز به washrooms عمومی در این روستا است. ما می دانیم که ما می خواهم برای دیدن عموم بازار حرکت از پیچش یا حلقه زنی باشگاه پارکینگ.”

در حالی که کوشک گفت: او می خواهم به نفع شهر به دست آوردن بسیاری به عنوان دور برگشت به عنوان سال 2013 زمانی که او برای اولین بار بود برای شهردار گفت: مذاکرات بین شهر و حد نصاب آغاز شد بیش از یک سال پیش قبل از این شهرستان اصلاح آن ى آیین نامه ماه گذشته به پایین تر از حداکثر ارتفاع ساختمان به سه طبقه است.

کوشک اذعان شهر شده بود خدمت با یک وکیل, نامه از حد نصاب اما نمی توان گفت که دقیقا.

“ما دریافت کرده اند یک وکیل, نامه بله. که تا آنجا که من دارم. اما این که بخشی از مذاکرات است. به همین دلیل آن را در زمان بسیار طولانی است. به عنوان یک شهرستان ما باید آن را درست کنیم باید به فکر خوب بودن این شهرستان است. بنابراین خرید آن است یا نه خرید می تواند ما را تا پایان در یک طرح دعوی در دادگاه یا هر چیز دیگری ؟ ما در همه چیز و به همین دلیل از آن زمان آن را در زمان.”

Pointe-Claire مقیم پل Parfett آورده پیشگام محل سکونت پروژه در فوریه. 18 جلسه. از او پرسید: شهردار چرا این شهر خواهد پرداخت “$3.75 میلیون خرید زمین با ساختمان و در عین حال پیشگام شد و به فروش می رسد برای $450,000 با یک ساختمان تاریخی در آن است. چگونه می تواند شما را توجیه کند که با خرید پیشگام?”

شهردار پاسخ داد: “این دو موضوعات مختلف دو به طور کامل در مکان های مختلف.”

شهردار نیز به ضرب گلوله یک شایعه گوشه ایجاد کرد بسیاری خواهد بود اجاره به پایونیر محل سکونت توسعه دهنده گرگ Koegl به عنوان موقت پارکینگ برای ساخت و ساز کامیون. “در حال حاضر آن را نه در کارت های ما” شهردار گفت.

شهر خرید زمین کشید ستایش از بسیاری در حضور و غیاب از جمله میشل جنگل سر Pointe-Claire حفظ میراث جامعه است.

یکی دیگر از ساکنان محلی آلن Dubuc گفت: کسب شد “خبر بسیار خوبی برای روستا” و به نام کوشک “پویا شهردار.”

اما قلب Pointe-Claire (HPC) به شهروندان ائتلاف ارائه شده خو ستایش است.

“ما خوشحال هستیم که شهر Pointe-Claire خرید این ملک اما داستان است نه یک برنامه ریزی دقیق و با صرفه با استفاده از پول مالیات دهندگان گفت:” HPC سخنگوی استفان Licari.

“شهردار جان کوشک misspoke زمانی که او گفت: خرید این اموال بخشی از یک برنامه بلند مدت در آینده به نتیجه برسد. زمانی که او در حال اجرا برای دفتر او علنا گفت که این شهرستان باید خریداری این گوشه اموال, اما به عنوان شهردار او هیچ چیز در مورد آن.

“در واقع برای سال شهر کار کرده دست در دستکش با رسیدن به حد نصاب در آن پنج طبقه به علاوه-50-محل سکونت پروژه برای اموال. حد نصاب بود در اصل به دست آورد و این خواص برای 1.6 میلیون دلار (17 مارس 2017, گوشه بسیاری $840,000; 24 مه 2018 با استفاده از مخلوط Rochon اموال $750,000),” Licari گفت:

“در حال حاضر این شهرستان است که خرید آنها از حد نصاب برای $3.75 میلیون نفر است.”

این شهرستان گفت: این زمین به ارزش 2.5 میلیون دلار و بقیه از خرید قیمت برای جبران دیگر به حد نصاب ($840,000) و هزینه های متفرقه ($410,000) از جمله نقشه برداری و مالیات.


جدید املاک شهری شامل فضای سبز در تقاطع Lakeshore Rd. و کارتیه Ave. و همچنین خالی مخلوط با استفاده از ساختمان در 261-265 Lakeshore Rd.

John Mahoney / Montreal Gazette

“همه در همه مالیات دهندگان از Pointe-Claire پرداخت $2.15 میلیون حق بیمه برای خرید این ملک” Licari گفت.

“مقايسه ساخته شده توسط شهروندان در مورد پایونیر تا به حال هیچ چیزی برای انجام با ارزش یا اموال, اما با این واقعیت شهرستان صراحت حاضر به در نظر گرفتن خرید پیشگام است که یک میراث نقطه عطفی در روستا شده اند که می تواند خریداری شده و برای بازسازی در مورد مقدار ‘بیمه’ شهر خالی کردن به حد نصاب اموال.”

در حالی که پیشگام به زودی تخریب کوشک گفت: سابق Rochon لوله کشی (با استفاده از مخلوط) ساختمان باقی خواهد ماند ایستاده است.

چرا نگه داشتن Rochon ساختمان ؟

“این میراث اما شده است وجود دارد برای مدتی و من فکر می کنم وجود دارد این است که برخی از شخصیت است که در ساختمان ما می تواند حفظ” شهردار گفت. “و حفظ آن شخصیت می تواند تاثیر دیگر مردم را به تلاش برای ساخت ساختمان های خود را نگاه بهتر و خارج کردن شخصیت در ساختمان های خود را در آن ایجاد کرد. من فکر می کنم شاید ما می تواند مجموعه ای به عنوان مثال.”

jmeagher@postmedia.com

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im