دلیر تاثیر قطع برای 0-0 کراوات برای پیشبرد به لیگ قهرمانان چهارم

در حالی که کاستاریکا کولون طرف Deportivo Saprissa لذت بردم لبه تصمیم گرفت در بازی کنندگان موفق به دریافت توپ گذشته مونترال ‘حافظ Clément آرسنال.

این تاثیر تا به حال یک بازی ساده برنامه رفتن به دور دوم را از خود دور 16 لیگ قهرمانان کونکاکاف رقابت در برابر کاستاریکا کولون طرف Deportivo Saprissa در ورزشگاه المپیک چهار شنبه: نمره اولین هدف قرار داده و فشار بر روی بازدید کنندگان است.

این طرح شکست خورده است.

اما مهم نبود چون در حالی که Saprissa لذت بردم لبه تصمیم گرفت در بازی کنندگان موفق به نمره و 0-0 قرعه کشی شد به اندازه کافی برای قرار دادن تاثیر به به CCL چهارم نهایی.

پا برای اولین بار هفته گذشته در کاستاریکا نیز به پایان رسید در یک قرعه کشی بود اما 2-2 و کسانی که اهداف دور تعداد در مجموع به مونترال 4-2 لبه.


Deportivo Saprissa را ماروین Angulo توپ را نگه می دارد به دور از تاثیر مدافع لوئیس Binks در طول نیمه اول کونکاکاف لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه المپیک شنبه شب.

Pierre Obendrauf / Montreal Gazette

Saprissa تا به حال بهتر از 2 به 1 لبه در اختیار در نیمه اول اما هر تیم تنها موفق سه عکس و تنها یکی از Saprissa عکس در هدف.

تاثیر ممکن است تا به حال بهترین فرصت برای نمره 44 دقیقه زمانی که Romell Quioto راه اندازی جرگه کورالس در وسط جعبه اما اخراج مدافع خود را به ضرب گلوله به طور مستقیم در Saprissa دروازه بان هارون کروز.

مسیحی Brad انجام یک کار خوب کنترل بازی را برای بازدید کنندگان و تحویل یک صلیب به Johan Venegas در پست دور در 14 دقیقه است. سابق تاثیر مهاجم کردم سر خود را بر روی توپ اما او کارگردانی آن را بیش از این میره.

Saprissa برگزار شد 13-3 لبه در عکس اما تنها دو تن از آنان در هدف قرار دادن تاثیر ‘حافظ Clément آرسنال نسبتا آسان شب. Saprissa آخرین فرصتی بود که در 89 دقیقه زمانی که آرسنال یک غواصی نجات به پانچ دور یک درایو توسط Mariano تورس.

کاپیتان Jukka Raitala مجروح شد و دریافت درمان در زمین در اوایل بازی. وی ادامه داد: بازی, اما جایگزین شد در این نیمه توسط Joel Waterman یک فصل وانت از کلگری سواره نظام.

Waterman دریافت یک کارت زرد که تولید می شود یک ضربه آزاد برای تورس از 25 متری. Brad شکست دیوار را به سر خود را بر روی توپ اما شوت او رفت و بیش از نوار.

طبع هایش در مناسبت و دو Saprissa بازیکنان دیوید گوزمان و اوبری دیوید صادر شد کارت زرد در نیمه اول.

بعد تا برای مونترال یک چهارم نهایی رقابت در برابر برنده سری بین Seattle Sounders و هندوراس باشگاه الیمپیا. تیم ها را به خود جلب کرد 2-2 در پا برای اولین بار و برگشت برگزار خواهد شد جمعه در سیاتل.

تاثیر خواهد بود پشت در ورزشگاه المپیک روز شنبه به باز 2020 MLS فصل در برابر انقلاب جدید انگلستان (3 بعد از ظهر را دارا ورزشی).

[email protected]

Twitter.com/zababes1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im