طرح برای قاب فلین می رود تمام راه را تا به اوباما

مایکل فلین وکیل سیدنی پاول پیوست FNC را “صبح روز یکشنبه آتی” به بحث در مورد آخرین در اتهامات عنوان شده علیه فلین بودن کاهش یافته و توسط دادستان فدرال و نشان می دهد که زمانی که همه گفته و انجام داده, نقش اوباما در “سازماندهی” علیه او پرونده روشن خواهد شد:

سیدنی پاول وکیل برای مایکل فلین: واکنش او در ابتدا یکی از کفر و امداد در همان زمان.

آن را متوقف و در حالی که به روند آن است. او بدیهی است که بسیار سپاسگزار به دادستان کل و آقای جنسن برای داشتن صداقت به حفاری برای حقیقت و برای دریافت آن را برای مردم آمریکا را ببینید. و او است که به دنبال به جلو به صرف وقت با خانواده خود را.

من مطمئن هستم که او را به یک بیانیه را به زمانی در آینده ای نزدیک.

BARTIROMO: Sidney, این واضح است که یک گام بزرگ به سوی عدالت است. و بینندگان ما شنیده می شود این بار در اینجا. ما می دانستیم که این آینده شد.

اما قاضی سالیوان هنوز برای ثبت نام در این Sidney. او — او به ثبت نام کردن در حال حرکت است. هنگامی که شما در انتظار است که به اتفاق می افتد ؟

پاول: من انتظار می رود آن را به اتفاق می افتد فردا یا مدتی در اوایل این هفته.

این ماده از دادستان واقعی نيست. قاضی سالیوان با توجه به یک زن و شوهر از دادگاه عالی تصمیم گیری من مطمئن هستم که او را پیروی از قانون وجود دارد و ثبت نام در آن است.

BARTIROMO: در حال حاضر من می دانم که وجود دارد چند چیز است که ما آموخته است که در این متن که منتشر شد به عنوان به خوبی.

و از نظر راه آنها نقض ژنرال فلین حقوق آنها اشاره نمی کند 1001. به من بگویید در مورد بخش 1001 و به همین دلیل است که مهم است, Sidney.

پاول: این اساسنامه است که باعث می شود آن را یک فدرال جنایت به دروغ به عوامل.

این عوامل به طور خاص schemed و برنامه ریزی شده با یکدیگر چگونه به نه نکته او را که او حتی فرد قرار گرفت. در واقع با توجه به Comey شهادت که متصل به نمایشگاه آنها در زمینه حرکت به اخراج آنها فقط به سادگی گفت: ما می خواهم برای ارسال یک زن و شوهر از عوامل با شما صحبت کنم.

و البته ژنرال فلین گفت: اطمینان حاصل کنید. و او را دیدم آنها را به عنوان متحدان. آنها او را تشویق به ماندن در آن راه. آنها به عمد او را بگویم در مورد 1001 زیرا آنها نمی خواهید به ماشه کوچکترین سوء ظن در ذهن خود را که او در حال بررسی و یا باید در مورد هر چیزی.

به طوری که آنها او را نگه داشته و استراحت اد و unguarded عمدا به عنوان بخشی از تلاش های خود را به مجموعه ای او و قاب او. ما باید عوامل اولیه یادداشت اما ما لازم نیست که اصلی 302.

BARTIROMO: راست.

پاول: ما در حال حاضر می دانم که از اضافی پیام های متنی تولید شده که تغییرات قابل توجهی به 302s.

ما برخی از این تغییرات بین فوریه 10 و 11 و کسانی که متصل هستند به عنوان نمایشگاه را به یکی از ما دادخواستها که در دسترس هستند در وب سایت من.

BARTIROMO: تا سیدنی, من می خواهم شما را به راه رفتن را از طریق این جدول زمانی برای ما چرا که آنها نیز نقض کاخ سفید پروتکل توسط ambushing او.

و ما می دانیم که. ما که صدا نیش جیم Comey گفت: آن را پر هرج و مرج. من فقط با ارسال چند عوامل بیش از وجود دارد و فقط شکل آن را بهتر به انجام آن است که راه.

پس بیایید از طریق ژنرال فلین Crossfire تیغ جدول زمانی. و آغاز می شود که در تاریخ 15 اوت هنگامی که پیتر Strzok سپس مامور اف بی آی ارسال به دوست دختر خود را یک متن گفت — به میزان گفت: چیزی شبیه به خوبی من آرزو می کنم من می توانم باور آنچه شما گفت: در اندی, اتاق کار, اما ما نیاز به یک بیمه نامه است.

که مورد بحث قرار گرفت در McCabe ، روز بعد در اوت 16, آنها افتتاح Crossfire تیغ حمله به ژنرال فلین. و سپس در اوت 17, ماموران اف بی آی ارسال شد به ریاست جمهوری جلسه توجیهی برای نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن.

آنها پس چرا ؟ شما فکر می کنم آنها فقط در تلاش بودند برای ارزیابی کلی فلین سعی کنید برای به دست آوردن چیزی بر او و سپس نیز در این جلسه?

پاول: اوه این چیزی است که یکی از عوامل شهادت به بازرس کل. آن را در گزارش خود که در ماه دسامبر.

آنها به طور خاص-و یا او به طور خاص فرستاده شده به این جلسه برای ارزیابی و سنجش ژنرال فلین رفتار به جمع آوری هر چه اطلاعات او می تواند چون ژنرال فلین وجود دارد به اطلاع واکنش او به هر اشاره ای از روسیه است. و که انجام شد همه به صراحت در مورد آنها مورد نیاز برای مصاحبه با او را بعدا به عنوان مثال اگر تهمت انتخاب شد و ژنرال فلین قرار داده بود در کاخ سفید است.

BARTIROMO: باور نکردنی است.

پاول: ژنرال فلین بود…

BARTIROMO: پس سریع به جلو به ماه ژانویه است. سریع به جلو به ژانویه سال 2017, Sidney, چرا که امروز صبح رئیس جمهور اوباما است trashing این exoneration.

او در واقع گفت که حکومت قانون است که از دست داده است و هیچ سابقه برای همه از این. پس ما به ژانویه 2017 و فوریه 2017. صبح روز ژانویه 4, FBI پیش نویس یک سند به نزدیک فلین پروب Crossfire تیغ.

آنها می خواستند به آن نزدیک است. آنها تا به حال هیچ چیز به طوری که آنها می خواهند به آن نزدیک است. بنابراین روز بعد در ژانویه — بعد که بعد از ظهر پیتر Strzok, متن, نمی, از تیغ نشده است. و طبقه هفتم درگیر است.

و سپس یک جلسه در جمهور اوباما در دفتر بیضی. صحبت ما در مورد که در سیدنی به دلیل سالی یاتس وجود جیم Comey وجود دارد, جان برنان, وجود دارد, جیمز کف زننده وجود دارد جلسه رئیس جمهور اوباما در دفتر بیضی شکل در روسیه شد. جو بایدن و سوزان رایس نیز وجود دارد. این بود که در ژانویه 5, 2017. راه رفتن ما از طریق آن.

پاول: دقیقا.

خوب بعد از Comey پیدا کرده بود و McCabe پیدا کرده بود متن فلین تماس با Kislyak. و او در جریان زننده در آن را بلافاصله. زننده سپس بلافاصله رفت و جریان رئیس جمهور اوباما در آن است.

سپس آنها را به دفتر بیضی جلسه در 5. Comey اذعان می کند در شهادت او که اف بی آی از مردم هستند که unmasked ژنرال فلین مردم ما هر آنچه را که بدان معنی است. و در این نشست در 5 سالی یاتس شگفت زده شد چرا که اوباما در اشاره به او از آبی مورد تماس و متن تماس بگیرید.

او می دانست که هیچ چیز در مورد آن Comey نشده بود در جریان DOJ.

BARTIROMO: از — از Kislyak.

پاول: بله. بله. پس آنها اعزام Comey صبح روز بعد به مختصر جمهور تهمت تنها در شهوت پرست جنبه های پرونده در ژانویه 6 به مجموعه ای از اخبار قلاب برای BuzzFeed و سی ان ان به اجرا با پرونده آنها می دانستند که دروغ بود.

سپس پیتر Strzok در حال تماشای سی ان ان گزارش که و متون مورد او و Priestap نشسته وجود دارد و استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای رفتن مصاحبه برخی از مردم است. بنابراین همه چیز هماهنگ و تنظیم در اف بی آی, کف زننده, Brennan و در دفتر بیضی جلسه آن روز با رئیس جمهور اوباما.

BARTIROMO: بنابراین شما فکر می کنم این می رود تمام راه را تا به بالا به رئیس جمهور اوباما ؟

پاول: کاملا.

BARTIROMO: که در حال رفتن به اتهام?

پاول: من هیچ نظری ندارم. که تا به جان دورهام و دادستان کل Barr.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de