فلات قصبه برطرف قوانین سعی در آوردن St-Denis بازگشت به شکوه سابق

تغییرات ‘را حفظ ماهیت تجاری خیابان اما کاهش تعداد فضاهای خالی و در همان زمان مردم را به خیابان’ گفت: قصبه شهردار لوک Rabouin.

لوک Rabouin شهردار فلات-Mont-Royal قصبه. Projet مونترآل

فلات-Mont-Royal قصبه شل کردن مقررات منطقه بندی در St-Denis سنت به تلاش برای فریب جدید کسب و کار و مشتریان و بازگشت یک بار شلوغ خیابان خرید به شکوه سابق خود را.

در میان تغییرات در مقررات گذشت در روز دوشنبه قصبه جلسه شورای افزایش در حداکثر فاصله مجاز بین میله که قطره به 50 متر از 150 متر است. قصبه همچنین اجازه خواهد داد که بزرگتر از سطح مناطق برای رستوران ها و فروشگاه های خرده فروشی و واحد مسکونی مجاز خواهد بود در ساختمان های تجاری به عنوان طولانی به عنوان حداقل یک طبقه باقی مانده است یک کسب و کار است.

“این را حفظ ماهیت تجاری خیابان اما کاهش تعداد فضاهای خالی و در همان زمان مردم را به خیابان مشتریان برای تجار گفت:” قصبه شهردار لوک Rabouin در یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

مالک جدید از یکی از طولانی-ساختمان خالی در St-Denis گفت: تغییرات بسیار خوش آمدید.

“این نوار قرمز کمتر و کمتر موانع وجود دارد به کسب و کار جدید برای باز کردن بهتر برای همه” گفت: real estate توسعه دهنده Bryan Spatzner که شرکت MTRPL خریداری یک ساختمان در گوشه ای از St-Denis, زن و شوهر, Sts. در ماه اکتبر.

ساخته شده در سال 1931 به خانه یک بانک ساختمان بود به Mexx فروشگاه لباس برای 17 سال است. از آن شده است تا سوار برای سال دچار آتش سوزی در ماه مارس سال 2018 است.

Spatzner گفت: شرکت چند آگهی و امیدوار است برای دیدن جدید تجاری مستاجر در ساختمان توسط این تابستان. این شرکت قصد دارد به چند کار Airbnb واحد در طبقه فوقانی ساختمان.

شهر مونترال نیز متعهد به صرف بیش از 1 میلیون دلار به عنوان بخشی از تلاش برای راهاندازی St-Denis سنت جدید بیان bike lane, روشنایی جدید و هنری در همه کار می کند برای سال 2020 است.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de