پلانت اعلام وضعیت اضطراری در مونترال برای کمک به بی خانمان آهسته گسترش coronavirus

محتوای مقاله

توسط پل گیلاس و کریستوفر Curtis

شهردار مونترال گذرد پلانت اعلام این شهرستان وارد شده در یک وضعیت اضطراری در روز جمعه با هدف ارائه کمک به بی خانمان ها و جلوگیری از گسترش coronavirus.

“با تکامل از وضعیت ما به یک نقطه که در آن ما داده اند خودمان جدید قدرت استثنایی قدرت ما را بیشتر چالاک” شهردار گفت: در اواخر بعد از ظهر جمعه. “من اعلام وضعیت اضطراری به دلیل منابع ما برای بی خانمان ها نیاز به تقویت و ما به آنها نیاز دارید در حال حاضر. آن است که آسیب پذیر ترین در میان ما است که به ما نیاز دارند.

“ما جمعیت بی خانمان در می یابد خود را بدون غذا هیچ جایی برای استراحت و بدون حفاظت و غیر قابل قبول است. (برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت) از ما می خواهد به ماندن در خانه. اما به چه معنا هنگامی که شما به خانه؟”

ساعت زودتر کبک مدیر بهداشت عمومی Horacio اررودا خواسته است که این شهر اعلام وضعیت اضطراری به دلیل این ویروس در حال گسترش سریع تر در مونترال بیش از سایر نقاط استان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>