محتوای مقاله در ادامه

Waterous و شوهر و شریک کسب و کار آدم را تحت فشار قرار دادند به ایجاد یک “سبز ترانزیت” در بنف ایستگاه قطار.

تمرکز خود را بر روی مسافری راه آهن خدمات از فرودگاه کلگری به بنف, ساختمان, حمل و نقل هوایی از ایستگاه قطار به بالا آلپ در Norquay و ایجاد رایگان رهگیری پارکینگ برای بنف سالانه بازدید کنندگان است که رسیدن به بیش از پنج میلیون نفر است.

آنها را به بلند مدت اجاره با CP راه آهن برای قطار ایستگاه و 30 هکتار از زمین است که آن را احاطه کرده است و تابستان گذشته Liricon ساخته شده بنف در اولین رهگیری بسیاری برای 500 خودرو و 22 rv ها.

Waterous تاکید گوندولا است که در مورد اضافه کردن یکی دیگر از جاذبه های توریستی به بنف منطقه بلکه برای ایجاد یک محیط زیست صدا شکل از حمل و نقل است که باعث کاهش تراکم ترافیک و پشتیبانی از یکپارچگی زیست محیطی از پارک ملی.

او گفت: Liricon کار کرده است با دانشگاه کلگری برای اندازه گیری چه اثر به طور کامل اجرا چشم انداز را در کاهش گازهای گلخانه ای در پارک. این شرکت قصد دارد به انتشار این یافته ها به زودی.

این Waterous’ چشم انداز است که برای ایجاد یک “ماشین-رایگان بنف” ابتکاری و یکپارچه سیستم حمل و نقل که در آن بازدید کنندگان به شاتل به نقاط مورد علاقه در اطراف پارک. این یک مدل توسعه یافته در یوتا پارک ملی صهیون و در اروپا شهرهای کوه مانند زرمات سوئیس.

tsaelhof@postmedia.com

توییتر: @ToddSaelhofPM

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net