Pierre Coriolan خواهر تجزیه دیدن تصویری از تیراندازی پلیس او را

تلفن همراه فیلم پخش شد در طول یک پزشکی قانونی استنطاق به مرگ انسان که دچار یک بیماری روانی است.

در هنگام شهادت در شنبه Coriolan خواهر Lizaline Coriolan گفت: او برادر خوب به نظر می رسید زمانی که او را دیدم او را روز قبل از او کشته شد. آنها ملاقات کرده بود در سنتود سنت و او به او در حدود $150. آلن McInnis / Montreal Gazette

خواهر Pierre Coriolan را شکست گریه و گریه “چرا ؟ چرا ؟ ” عنوان اخلال در تلفن همراه تصویری از افسران پلیس به ضرب تیراندازی برادر او که تا به حال یک بیماری روانی شد, بازی های برگزار شده در روز سوم از پزشکی قانونی رسیدگی به مرگ او.

Lizaline Coriolan راننده سرشونو تکون دادن که پزشکی قانونی لوک Malouin از او خواست اگر او آماده بود برای تماشای این ویدئو. آن را تا به حال فیلم برداری شده است توسط یک همسایه از راهرو پایین سالن از جایی که مداخله صورت گرفت در راهرو Coriolan سوم-طبقه آپارتمان در Robillard Ave. در مونترال, گی ایجاد کرد.

اما به عنوان او را تماشا افسران پلیس tasering تیراندازی و بارها و بارها ضربه برادر او با باتوم به عنوان او دراز مستعد در طبقه Coriolan شروع به لرزش و هق هق.

“چرا ؟ چرا آنها انجام می دهند ؟ ” او گریه, قیافه در یکی از چندین صفحه نمایش بزرگ که در آن تصویری بود که در 17 طبقه شنوایی اتاق در مونترال دادگاه در روز چهارشنبه. محکم فشار کوچک مقدس Coriolan sobbed را تکان داد و مشت خود را در هوا.

“چرا شما او را درمان خیلی بد است ؟ … این دلیل است که (او را) ، من می دانم که. وای خدایا آه عیسی” زن گریه در فرانسه به عنوان او تبدیل به آدرس ماموران پلیس درگیر در این مداخله که نشسته بودند فقط چند متر از او در جلسه اتاق.

قبل از این نیز یکی از Coriolan همسایه مارتین Joanette شهادت داد که او به نام 911 در 7:21 p. m. در 27 ژوئن 2017, چرا که او می تواند بشنود Coriolan “جیغ مانند یک دیوانه وار و از بین بردن آپارتمان خود را.”

ضبط صدا از چندین همسایه صحبت به محققان با دفتر پردازنده enquêtes indépendantes در ساعت پس از مداخله شد و همچنین برای استعلام چهارشنبه.

Joanette و دیگر همسایگان گفت: آنها تا به حال تصور Coriolan, 58 بود که مبتلا به یک بیماری روانی چرا که او اغلب به نظر می رسید آشفته و صحبت کرد به خودش. او ناراحت بود که بعد از آنها گفت: چون او به تازگی مطلع شده است که او بود که به خارج از آپارتمان خود را در پایان ماه با توجه به دو حادثه مربوط به آتش سوزی خطرات.

Joanette استنطاق گفته است که زمانی که پلیس وارد شدند و تلاش برای به زانو در آوردن Coriolan, Joanette فکر Coriolan شد brandishing یک چاقو در یک دست و یک خفاش در دیگر. استنطاق شنیده است Coriolan در واقع برگزاری یک پیچ گوشتی.

چند تن از ماموران پلیس درگیر در مداخله انتظار می رود که به شهادت پنج شنبه. هیچ یک از آنها متهم شده است در مورد و کبک دادستانی حکم داده است که استفاده از زور توسط پلیس توجیه بود در این مورد. پزشکی قانونی بررسی نحوه برخورد پلیس با شهروندان که آسیب پذیر هستند و یا مسائل مربوط به سلامت روان.

Coriolan خانواده واصل طرح دعوی در دادگاه مدنی در برابر شهر مونترال به دنبال 150.000 دلار خسارت.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر