عکس هفته: کنگره دون ماسک صورت به عنوان اعتراضات فراوان

کنگره بازگشت به واشنگتن در این هفته به تصویب یکی دیگر از COVID-19 امداد بسته است. در همین حال تظاهرات شروع شد و در سراسر کشور از جمله در نزدیکی آناپولیس و ریچموند خواستار اقتصاد برای بازگشایی شده است.

در اینجا این هفته در عکس ها به عنوان اسیر ما عکاسان خبری:

یک زن پیاده روی با نمای بسته از Copenhaver فروشگاه لوازم التحریر در Dupont Circle در سهشنبه, مارس 17. (تام ویلیامز/CQ رول تماس بگیرید)
در تلاش برای افتخار و حمایت بهداشتی و مراقبت های پزشکی حرفه ای در کلیسای جامع ملی واشنگتن است غرق در نور آبی با تشکر از پیام شما در روز جمعه. (کارولین Brehman/CQ رول تماس بگیرید)
یک ضد تظاهرات نمایش یک نشانه با هدف به سمت عملیات ترافیکی آناپولیس معترضان رانندگی در اطراف کلیسا دایره در روز شنبه. این رویداد توسط پاتریوت اعتصاب و بازگشایی مریلند. (تام ویلیامز/CQ رول تماس بگیرید)
رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., مذاکرات به خبرنگاران پس از pro forma جلسه مجلس سنا در کف کنگره آمریکا در روز دوشنبه ، (کارولین Brehman/CQ رول تماس بگیرید)
پرستاران ملی ایران دارای یک تظاهرات در پارک لافایت در روز سه شنبه به عنوان خوانده شده با صدای بلند نام از مراقبت های بهداشتی کارگران که قرارداد COVID-19 و مرگ او به عنوان یک نتیجه از درمان بیماران آلوده. این گروه خواستار بهترین تجهیزات حفاظت شخصی. (تام ویلیامز/CQ رول تماس بگیرید)
سخنران نانسی پلوسی D-کالیفرنیا متوقف می شود به صحبت با مک کانل روز سه شنبه به عنوان آنها عبور مسیر در کنگره پس از سنا گذشت یک coronavirus امداد اندازه گیری. (بیل کلارک/CQ رول تماس بگیرید)
تظاهر کنندگان در اطراف درایو کنگره مربع مساحت در مرکز شهر Richmond, Va., روز چهارشنبه در تماس با رژیم صهیونیستی است. رالف S. نرتهم به بازگشایی مشترک المنافع اقتصاد. (تام ویلیامز/CQ رول تماس بگیرید)
یک دکتر از VCU مرکز پزشکی ساعت معترضان در نزدیکی میدان کاپیتول در Richmond, Va روز چهارشنبه در مراسمی که به تقاضای رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم لغو محدودیت است که باید بسته کسب و کار خاصی از شیوع کروناویروس. (تام ویلیامز/CQ رول تماس بگیرید)
تشکر. حداکثر افزایش یافت, D-n. y. می پوشد یک ماسک صورت را به عنوان او راه می رود تا خانه قدم از کنگره قبل از مجلس رای در $483.4 میلیارد و اقتصادی بسته امداد در روز پنج شنبه. (بیل کلارک/CQ رول تماس بگیرید)
از سمت چپ مظنونان حمله به دانشگاه جیم Langevin, D-R. I. بن Ray لوخان, D-N. M. و ایلین لوریا D-Va., پوشیدن ماسک صورت به عنوان آنها صبر کنید برای انجام TV stand-یو پی اس خارج از کنگره قبل از مجلس رای در $483.4 میلیارد و اقتصادی بسته امداد در روز پنج شنبه. (بیل کلارک/CQ رول تماس بگیرید)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im