پلوسی می خواهد coronavirus کمیته را انتخاب کنید اما که نیاز به رای

حتی اگر پلوسی شد برای متقاعد کردن مک کارتی نیاز به یک کمیته را انتخاب کنید هر یک عضو می تواند پرتاب یک آچار در این طرح مانند کنتاکی جمهوری خواه Thomas Massie را با وادار کردن رهبری به جمع آوری یک حد نصاب از خانه در پایتخت در روز جمعه به تصویب بیش از 2 تریلیون دلار بسته محرک.

مانع دیگری برای پلوسی گرفتن پشتیبانی به اتفاق آرا برای انتخاب کمیته تصمیم خود را به نام اکثریت شلاق James E. Clyburn به عنوان رئیس پانل. کارولینای جنوبی دموکرات ارائه شده در ایران با یک منبع سیاسی حمله به خطوط طول بحث بر محرک لایحه چرا که او گفته بود و خود آنها می تواند با استفاده از جارو اندازه گیری به عنوان یک فرصت برای تصویب طولانی-برگزار حزب اولویت های مانند رای دادن اصلاحات و طرح های آب و هوا.

مک کارتی گفت که او نگران بود که پلوسی را انتخاب کنید Clyburn به ریاست این کمیته را انتخاب کنید چرا که او در فکر این بود که یک “زمان مناسب برای بازسازی دولت است.”

جمهوری خواهان نیز می تواند مورد Clyburn نقش به عنوان برجسته کمپین جانشین سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به احتمال زیاد دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد. آنها ممکن است احساس او را بهترین فرد برای رهبری یک پانل که پلوسی گفت: می توان با سرپرستي رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او را از اجرای بیش از 2 تریلیون دلار در coronavirus امداد کنگره تصویب کرده است و در سه صورت حساب.

“ما نیاز به اطمینان حاصل شود کسانی که دلار را با دقت و به طور موثر” سخنران گفت: تشبیه کمیته انتخاب به یک پنل و سپس سناتور. هری ترومن رهبری در طول جنگ جهانی دوم برای نظارت بر دفاع ملی برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im