پلوسی شومر پخش کردن خواسته برای ‘موقت’ ویروس بسته کمک

رهبران دموکرات در صبح روز چهارشنبه به نام جدید COVID-19 امداد اندازه گیری است که می تواند با تصویب کنگره به عنوان اوایل این هفته شامل کمک به کشورهای بیمارستان کم درآمد و تغذیه منابع مالی در بالای برخی از $251 میلیارد دلار در کسب و کار کوچک وام وجوه کاخ سفید درخواست کرده است.

سخنران نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و رهبر اقلیت سنا Charles E. شومر D-n. y. صادر شده و یک بیانیه مشترک گفت: لیست خود را از موارد شامل 100 میلیارد دلار بیشتر برای بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی 150 میلیارد دلار در کمک به دولت ها و محلات و 15 درصد افزایش در حداکثر مواد غذایی تمبر بهره مند شوند که در حال حاضر حدود 646 در هر ماه برای یک خانواده چهار.

[Hoyer چشم به اتفاق آرا موافقت برای کسب و کار کوچک کمک, نیاز به رسیدن به حد نصاب برای بزرگتر امداد بسته]

“دلخراش شتاب coronavirus بحران خواسته های جسورانه فوری و مداوم عمل از کنگره برای محافظت از آمریکایی ها در زندگی و معیشت” پلوسی و شومر در بیانیه ای گفت:. “مردم آمریکا باید بدانند که دولت خود را وجود دارد برای آنها زمان زیادی نیاز است.”

دموکراتها درخواست برای کمک های اضافی در بالا از تزریق پول نقد برای مدیریت کسب و کار کوچک oversubscribed وام صندوق که هر دو طرف می گویند که آنها پشتیبانی می تواند کاهش سرعت سریع اقدام در پی برای کسب و کار کوچک بودجه بسته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im