Pelosi زنده جاه طلبانه زیرساخت لایحه بعدی محرک

آنها می شده است در گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن طریق گذشته ممکن است در مورد یک زیرساخت جامع طرح اما مذاکرات شکست زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید دیدار پلوسی او خواستار توقف “ساختگی تحقیقات” از او.

در ماه نوامبر خانه حمل و نقل و زیرساخت های رئیس Peter A. DeFazio D-سنگ., اعلام کرد او می خواهم فشار برای مقیاس بزرگ پیشنهاد صرف نظر از کاخ سفید پشتیبانی می کند.

با وجود ظاهر بی شماری “زیرساخت های هفته” هر گونه حرکت در یک زیرساخت لایحه بازداشته قانونگذاران پس از ماه جولای گذشته زمانی که سنا محیط زیست و آثار عمومی کمیته پیشرفته پنج سال $287 میلیارد بزرگراه لایحه. خانه پیشنهاد در ضمن شامل پول برای بزرگراه ها بلکه برای پهنای باند فاضلاب آب آشامیدنی و آب و برق.

بزرگترین معوق شده است که آیا به سرمایه گذاری در زیرساخت ها — هر دو طرف می گویند لازم است — اما چگونه به آن پرداخت.

قانونگذاران مانند DeFazio را تحت فشار قرار دادند برای افزایش فدرال مالیات سوخت در حالی که دیگران مانند میسوری تشکر. سام گورهای بالا جمهوریخواه در خانه حمل و نقل و زیرساخت ها را تحت فشار قرار دادند به صورت یک شیفت به یک جایگزین است که اتهام رانندگان بر اساس وسایل نقلیه مایل سفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>