Pelosi punts زیرساخت ها در آینده coronavirus بسته کمک

آمریکا باید خودداری کردند در این ایده از یک طرح زیرساخت به عنوان بخشی از مرحله بعدی COVID-19 امداد. خانه رهبر جمهوریخواهان کوین مک کارتی و نیز اینکه در CNBC جمعه گفت: تمرکز باید بر اجرای قبل از سه بسته کمک “و مطمئن شوید که آنها در حال کار.”

“اگر شما در حال رفتن به انجام یک فاز چهار — و من یکی که موافق است که زیرساخت های مهم است — اما به دنبال در چگونه قانون ساخته شده است در اینجا و چه سخنران است که درخواست آن را در مورد زیرساخت,” او گفت:, و اضافه کرد که دموکرات ها بیشتر علاقه مند به آزاد سازی مهاجرت محدودیت انرژی پاک اقدامات و چیزهای دیگر مربوط به بحران فوری.

“در حال حاضر ما باید تمرکز بر اجرای تریلیون دلار است که ما فقط نگه داشتن و سلامت مردم در ساخت مطمئن شوید که آنها امن, اما همچنین نگه داشتن افراد شاغل,” او گفت:.

صحبت با خبرنگاران پس از CNBC ظاهر پلوسی به نام برای دو برابر شدن حدود 350 میلیارد دلار در کسب و کار کوچک وام وجوه حاصل از قانون امضا شده در هفته گذشته طراحی شده به جزر و مد واجد شرایط شرکت بیش از دو ماه و به آنها اجازه دیدار با حقوق و دستمزد و پرداخت اجاره بها بدهی و تعهدات دیگر. وام کسب و کار کوچک او گفت: “باید دو برابر شود و نه هشت هفته اما شاید 16 هفته.”

پلوسی نیز نامیده می شود برای چهارمین بسته به گسترش و افزایش مزایای بیمه بیکاری از جمله اضافه شده 600 دلار سود بارگیری در بالا از وضعیت فعلی حداکثر از طریق سپتامبر. فقط تایید بسته فراهم می کند بزرگتر بیکاری پرداخت از طریق ژوئیه 31.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im