سخنران نانسی پلوسی نیست وزن در یک بار شلوغ دموکراتیک ریاست جمهوری نامزدی مسابقه است که در حال حاضر محدود به دو مرد مسابقه بین معاون رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز اما او با بیان برخی از ناامیدی شنبه که یک زن نمی تواند رئیس جمهور.

“هر بار که من معرفی شده به عنوان قدرتمند ترین زن من تقریبا گریه چون من آرزو می کنم آن را درست” کالیفرنیا از حزب دموکرات گفت. “من آرزو می کنم که ما تا به حال یک زن رئیس جمهور.”

Pelosi اذعان می کند که آرزو ناشی بازگشت به تمایل خود را برای هیلاری کلینتون به انتخاب شده است بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. او برنامه ریزی شده بود را بازنشسته کرده بود کلینتون برنده شد اما تصمیم به ماندن در کنگره به این دلیل او احساس می کرد که مهم است که یک زن در میز مذاکره زمانی که کاخ سفید و رهبران کنگره جمع آوری شده است.

در طول کنفرانس مطبوعاتی هفتگی پنج شنبه, Pelosi خواسته شده بود برای افکار خود را در سن. الیزابت وارن انداختن انتخابات ریاست جمهوری, ترک زنان است. خبرنگار نیست توجه داشته باشید در این سوال نه پلوسی در پاسخ او که Rep. Tulsi Gabbard هنوز رتبهدهی نشده است کاهش یافته و از نژاد اگر چه دموکرات هاوایی فاقد یک مسیر به نامزدی.

“بود که جالب بود نه؟” پلوسی گفت: از وارن ترک پیش از آن در روز. او گفت دخترش کریستین که مشتاق حامی حقوق زنان بود و در یک محل دشوار امروز به دلیل اخبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im