پلوسی در تماس های جمهوری خواهان برای مذاکره در فاز چهار coronavirus بازیابی

“به عنوان قانون از اول سه فاز اجرا شده است و جمهوریخواهان آماده به کار در سراسر راهرو به حمایت از افراد و نهادهایی که نیاز به کمک بیشتر در مبارزه با ویروس. اما مردم آمریکا نمی تواند حواس پرتی از ادامه تلاش ها برای وادار کردن اهداف حزبی به ما پاسخ” کالیفرنیا جمهوری خواه گفت.

Pelosi جاه طلبی به خانه بازگشت مارس 20 که چین با متخلفان در تاریخ مک کانل برای سنا را عوض نمی کند چین با برآورد چه مدت این کشور نیاز به قرنطینه حاوی ویروس است.

واشنگتن دی سی و مریلند و ویرجینیا — خانه را به بسیاری از کنگره کارکنان — همه صادر ماندن در خانه سفارشات دوشنبه که پیش بینی قرنطينه ماندگار فراتر از مارس 20. واشنگتن دی سی را می رود از طریق آوریل 24, ویرجینیا را می رود از طریق ژوئن 10 و مریلند ندارد پایان تاریخ.

پلوسی گفت: در سی ان ان مصاحبه ای که او می خواهم برای دیدن همه کشورها پیاده سازی در خانه بماند ،

“کار می کند و به همین دلیل فرمانداران در حال انجام آن است و آنها در حال دیدن یک بازگشت که ابتکار,” او گفت:. “این تنها راه است که ما در حال رفتن به حاوی ویروس است. … تاخیر و انکار می کند و هزینه های زندگی می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>