مسافری از ایران در پرواز از مونترال به ونکوور آزمایش جدید کروناویروس

زن بود پرواز هوایی کانادا در فوریه. 14 و هواپیمایی تماس خواهد همه مسافران نشسته در سه ردیف ،

یک زن روی ایر کانادا پرواز از مونترال به ونکوور در فوریه. 14 دارای آزمایش مثبت برای جدید coronavirus هواپیمایی آموخته در روز شنبه.

“ایر کانادا توصیه شد در فوریه. 22 توسط مقامات بهداشتی است که یک مسافر که پرواز از مونترال به ونکوور در فوریه. 14 تا پس از آزمایش مثبت برای COVID-19” این شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت.

میلاد مرکز کنترل بیماری ها که توصیه هوایی کانادا در مورد مسافر است پس با مسافران این بیانیه ادامه داد: “طبق روش استاندارد در چنین مواردی است. هوایی کانادا در حال همکاری با مقامات بهداشت عمومی و گرفته همه توصیه می شود اقدامات است.”


این تصویر ارائه شده توسط یک مسافر لولیتا Wiesner در فوریه. و 21 سال 2020 نشان می دهد پرسنل پزشکی کارکنان در دنده محافظ وعده صبحانه و چک کردن دما برای علائم تب به کانادایی ها تخلیه شده از الماس شاهزاده کشتی کروز در داخل یک منشور هواپیما در راه بازگشت از ژاپن به نیروهای کانادایی پایگاه ترنتون در فوریه. 20.

لولیتا WIESNER / دست بیرون/خبرگزاری گتی ایماژ

با توجه به TVA Nouvelles که به دست آمده داخلی, یادداشت های توزیع شده توسط این شرکت هواپیمایی به کارکنان به توصیه در مورد مسافر میلاد اقتدار بهداشت توصیه هوایی کانادا این برنامه ریزی برای تماس با تمام مسافران نشسته در سه ردیف ، خطر در نظر گرفته شده است به اندازه کافی کم است که خدمه نمی خواهد که برای جدا شود اما باید نظارت بر سلامت خود را برای یک دوره 14 روزه و گزارش هر گونه علائم به یک حرفه ای بهداشت و درمان.

با توجه به TVA مسافر سفر سرچشمه بود در ایران; در پرواز از مونترال به ونکوور او گفت: تا به حال سرفه خشک و خفیف آنفولانزا علائم.

ایران روز شنبه با اعلام شمار تلفات ناشی از این ویروس در هشت بالاتر از هر کشور در خارج از چین است. با توجه به گزارش های رسانه ها سه مرگ و میر گزارش یکشنبه در میان 15 جدید تایید موارد ویروس و تعداد عفونت شد 43. نیز وجود دارد نگرانی در مورد خوشه در ایتالیا و کره جنوبی.

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im