تعصب: واقعی بحران قانون اساسی

تفسیر

X

داستان جریان

مقالات اخیر

با وجود تبرئه در آمریکا در نزدیکی, حزب, خط, در, رای, رئیس جمهور تهمت اقدامات برای قرار دادن شخصی خود منافع سیاسی بیش از منافع ملی ما باید غیر قابل قبول برای هر رهبر که طول می کشد سوگند اعتماد عمومی ها ،

در عین حال توهین آمیز رئیس جمهور انجام شد و پیش بینی ما بنیانگذاران نوشت که روند استیضاح به قانون اساسی است.

چه شد پیش بینی شده توسط بنیانگذاران ما — و آنچه ارائه امروز درست قانون اساسی بحران — این است که تا چه حد بحرانی ویژگی های سیستم ما از حکومت در حال تضعیف ما قطبی سیستم دو حزبی و آن reflexive تعصب.

نگاهی به استیضاح رای به عنوان یک مورد در نقطه: وجود هشت متحده هستند که هر یک به نمایندگی از یک حزب دموکرات و جمهوری خواه در سنای آمریکا. این سناتور همان سوگند برای همین کار به نمایندگی از همین مردم است. بله در هر مورد آنها رای دادند در مقابل یکدیگر. آن را مخالف منطق به این باور است که چیزی جز خالص تعصب دیکته نتایج.

به جای یک سیستم تعریف شده توسط یک “تفکیک قوا” که در آن هر شاخه ای از دولت در خدمت به عنوان یک چک و تعادل در برابر دیگران ما یک سیستم به طور فزاینده ای تعریف شده توسط “جدایی نادر از احزاب” که در آن هر دو جناح چین در سراسر شعب به حفظ و رشد قدرت خود.

اگر این تغییر به طور کامل طول می کشد ریشه دیگر نمی خواهد یک مدیر اجرایی شعبه و باید پاسخگو توسط قوه مقننه. دیگر نمی خواهد ما قضائیه در خدمت به عنوان یک هدف داوری. تعادل ظریف ما قانون اساسی نظام و حمایت از آن فراهم می کند خواهد شد به شدت فلج کرده است.

هر گونه تلاش برای بازگرداندن هنجارهای دموکراتیک و موسسات نه تنها مستلزم پرداختن به اقدامات رئیس جمهور تهمت اما مهمتر از معکوس کردن روند قطبش و تعصب است که او را قادر به سوء استفاده از قدرت خود را و به همین ترتیب فعال کردن هر رئیس جمهور که به شرح زیر است.

یا نه تهمت برنده انتخاب مجدد واقعا وجودی سوال باقی می ماند: چگونه ما از بین بردن دو حزب duopoly است که رهبری یک نسل-مسابقه طولانی به پایین در سیاست — یک duopoly که تشدید حتی جشن, بخش, اختلال و بی اعتمادی در نهادهای دموکراتیک ما?

اگر چه ما دو سیستم تقریبا به عنوان به عنوان قانون اساسی ما خود را به خطر امروز ارائه شده است که هر دو طرف باید مشخص طبقه بندی شده اند در سراسر ایدئولوژیک و جغرافیایی و جمعیتی خطوط در چنین راهی است که ما گرایش های قبیله ای تبدیل شده اند به طور قابل توجهی قوی تر و قوی است. در همان زمان هر دو طرف ایجاد کرده و قوانین خود را به entrench قدرت خود در دولت ما.

“ما در حال حاضر در دوره ای که در آن ما دو واقعا متمایز ملی و احزاب سازمان یافته در اطراف دو رقابت سند چشم انداز هویت ملی است. آثار آن را در برابر نه با ما نهادهای سیاسی” می نویسد جدید امریکا لی Drutman. او استدلال می کند که انگیزه های بیش از حد تعصب در حال ترکیب و مگر ما عمل به شکستن چرخه عواقب برای ما دموکراسی می تواند فاجعه بار است.

ما باید تغییر انگیزه های سیاسی بازسازی قوانین انتخابات ما به طوری که ما رهبران قرار دادن رای دهندگان برای اولین بار-جلوتر از احزاب سیاسی و منافع خاص. وجود دارد هیچ گلوله نقره, اما وجود دارد مقدار زیادی از مکان برای شروع است.

ما می تواند پایان حزبی gerrymandering ایجاد مستقل redistricting کمیسیون. نه حزب باید اجازه داده شود تا خود را در قرعه کشی های قانونی منطقه برای محافظت از قدرت خود و خفه کردن رقابت است. رای دهندگان باید در انتخاب رهبران خود و نه راه دیگری در اطراف.

ما می تواند جایگزین هزینه عمومی مقدماتی حزبی با یک حزبی عمومی اولیه به موجب آن رای بالا-اهل عمل پیشبرد به یک انتخابات عمومی و شهروندان باید این گزینه به رتبه آنها در اولویت است. ما انتخابات سیستم باید به رای دهندگان اجازه می دهد برای به حداکثر رساندن صدای خود و انتخاب است.

ما می توانیم آن را آسان تر برای هر شهروند به بازیگران آگاهانه و امن انتخابات. هر رای دهنده باید این گزینه از دریافت برگه های رای را در خانه خود که در آن آنها می توانند تحقیقات نامزدها آن را پر کنید و ایمیل آن را به عقب و یا رها کردن آن با روز انتخابات.

یک روند انتخابات با رقابت بیشتر بین طرفین (و شاید بیشتر احزاب) و مشارکت بیشتر از رای دهندگان عملکرد یک نظام سیاسی است که incentivizes حکومت در جهت منافع عمومی — و disincentivizes reflexive صفر-مجموع تعصب.

از جمله اصلاحات ممکن است به نظر می رسد دلهره آور اما آنها در حال حاضر برنده شدن در محلی و در سطح دولت در سراسر کشور است. تاریخ نشان داده است که دوره تقسیم و اختلال می تواند پس از دوره اصلاحات و نوسازی از مترقی دوران پس از واترگیت.

بنابراین ما باید در حال حاضر.

اجازه حزبی هرج و مرج از این استیضاح بود نسل ما را لحظه ای به متحد به عنوان آمریکایی ما فراتر از حزبی و ایدئولوژیک وفاداری و همکاری با یکدیگر برای اطمینان از دولت ما همچنان یکی از, توسط, و برای مردم است.

نیک Troiano است مدیر اجرایی متحد امریکا یک سازمان حزبی است که با این نسخهها کار به تصویب انتخاباتی اصلاحات و پشتیبانی نرم افزار-اصلاحات نامزدها به منظور ترویج بیشتر کاربردی و نماینده دولت (www.UniteAmerica.org).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de