پارکر: حرکت حمل جدید کانادایی موفق به گل کسب و کار

کاتیا Sayegh صاحب یارا گل هنر در مرکز شهر کلگری. حرکت / Postmedia

مانند بسیاری دیگر معرفت و کاتیا Sayegh مهاجرت به کانادا, به دنبال زندگی بهتر برای خود و آینده خوبی برای فرزندان خود.

کاتیا خواهر به حال زندگی در کلگری از سال 1995 تا این شهر بود انتخاب طبیعی زمانی که آنها در سمت چپ خانه خود در اردن در سال 2011. آماده برای یک تغییر بزرگ آنها قدردانی از استقبال گرم توسط یک دوستدار سفید کلاهدوز در فرودگاه.

و زندگی از صاحبان افتخار یارا گل هنر در 6th Avenue, 6th خیابان S.W. شده اند بهتر از آنها می تواند خواب.

در امان Katia مشغول به کار به عنوان یک طراح داخلی در حالی که شوهر معرفت که تا به حال در رشته مهندسی کشاورزی و متخصص در علوم باغبانی از دانشگاه اسکندریه در مصر متعلق به یک فروشگاه گل در این شهرستان در مرکز شهر منطقه کسب و کار.

اما نه از آن دسته از مشاغل به دنبال آسان در اینجا و آنها تا به حال به زندگی پس از Katia مشغول به کار در این خلیج در لوازم آرایشی بخش و معرفت موفق به پیدا کردن کار در یک فروشگاه گل.

کاتیا می گوید اگر چه او سپاسگزار به فروشگاه او قصد ندارد یک فروشگاه دستیار بقیه زندگی خود را و شروع به رویای کسب و کار خود را.

این در حالی بود غیرالهی وب است که او کشف حرکت — یک برنامه فراهم می کند که آموزش به کانادایی های جدید و کم درآمد بهره در تلاش برای بهبود اقتصاد به عنوان یک کل — انتصاب و گفت: مشاور, “من می خواهم برای شروع یک کسب و کار در اینجا, اما من نمی دانم چگونه است.”

پس از مربوط قبلی خود کسب و کار, تاریخ, او گفت که او تا به حال توانایی اجرای خود شرکت در کلگری و تشویق می شد به شش ماه حرکت ، او غرق شدن یا شنا کردن نگرش منجر به او را ترک شغل خود را در بازار بازار اختصاص وقت خود به مدرسه از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر هر روز به علاوه مشق شب.

با تشکر از همه که او آموخته است که از این دوره او اعطا شد یک حرکت وام کسب و کار کوچک و مهم وام بزرگتر از BDC و با برخی از پس انداز خانواده زن و شوهر خریداری سابق منحصر به فرد گل بوتیک کسب و کار بود که در همان محل برای 22 سال است.

بود که در سال 2012 بیش از یک سال و پس از آنها در اینجا آمده است.

معرفت می گوید که او لذت می برد که خود طراح از ترتیبات گل و با تعدادی از ارث مشتریان در فروشگاه پایگاه داده شدند و در حال اجرا است.

سپس 2013 سیل و اگر چه آنها نمی رنج می برند آسیب آب مغازه بسته بود برای دو هفته آنها از دست یک هفته دیگر به علت قطع برق در مرکز شهر. تعدادی از فروشگاه به طور منظم به مشتریان در صنعت نفت و گاز تا زمانی که رکود ضربه آنها ضربه شد دوباره.

این است که سخت کار و انعطاف پذیر زن و شوهر و علاوه بر اینکه اعضای به teleflora آنها تصمیم خود را برای ساخت وب سایت و فروش آنلاین. در حال حاضر کسب و کار آنلاین نشان دهنده بیش از نیمی از فروش خود را. مردم از سراسر جهان می توانید نگاه کردن کلگری گل و پیدا کردن یارا که ترتیب و اعزام گل از طرف آنها. آنها در حال حاضر اضافه شده به مشتریان از ایالات متحده آمریکا و اروپا و خاورمیانه است.

آن را در یک منحنی یادگیری برای کاتیا و معرفت, به خصوص در پیدا کردن بهترین راه برای خرید گل — از محلی عمده فروشی عملیات حراج خانه در ونکوور و یا مستقیم از فروشندگان در کلمبیا.

اما آنها خوشحال می شود در کسب و کار در مرکز شهر, که در آن آنها را به بسیاری از خود تحویل. خارج از هسته و در اطراف منطقه کلگری آنها استخدام یک شرکت تحویل.

خود دختر و یک پسر در حال حاضر از دانشگاه فارغ التحصیل شد و دیگری پسر مشغول به تحصیل در دانشگاه لثبریج.

خانواده عشق کلگری و تبدیل به مدل شهروندان است.

یادداشت:

دانه خردل مواجه شده است و از جان گذشته با کمبود لباس زیر جدید برای مهمانان خود را. در مارس 27, حرکت رو به جلو YYC — که سال گذشته به کمک از بین بردن کمبود حوله — برگزاری یک استخر رویداد جمع آوری کمک مالی در هتل هنر به ارائه دانه خردل با این موارد بسیار ضروری. صد بلیط ها فروخته می شود در $100 و 100 درصد از هر بلیط های فروخته شده را به خرید جدید نر و ماده زیر به عنوان سخاوتمندانه حامیان مالی را تحت پوشش هزینه کل رویداد.

دیوید پارکر به نظر می رسد به طور منظم در هرالد. خواندن خود را آنلاین در ستون calgaryherald.com/business. او را می توان در 403-830-4622 و یا از طریق ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>