پارکر: کلگری صنعت ساخت و ساز ایجاد یک برنامه برای نگه داشتن کار از طریق همه گیر

علاوه بر این کارکنان از کلگری انجمن ساخت و ساز در حال رفتن را از طریق تمام عضویت شخصا به تلفن آنها را برای اطمینان از آنها آگاه هستند از روش های ارتباطی با CCA و به دیدن اگر آنها هر گونه موانع است که نیاز به خطاب.

سیاه و تیم خود را منجر می شوند ضروری صنعت به کار با هم در به طور کامل مطابق با دولت مقرر برای اطمینان از سایت کار باز باقی می ماند.

یادداشت:

لری Bannerman رئیس جمهور ماشه ارتباطات و طراحی شده واگذار شده خود را در بخش بازاریابی به مدیریت-led خریداری توسط جف Hardwicke و تاد Blevins که در حال اجرا است آن روز عملیات برای سه سال گذشته است. این مالکیت جدید ادامه خواهد داد تا تحت عمل ماشه نام در حالی که Bannerman برنامه ای به نام تجاری جدید خود باعث مالی بخش بعد این بهار. Hardwicke و Bevins هر دو دارای بیش از 25 سال در کانادا تبلیغات جامعه که Bannerman می گوید “ساخته شده است یک فرهنگ و کتاب کسب و کار در MarCom کنار ماشه” و اضافه کرد که به عنوان ارتباطات مالی بزرگ در اینجا و در تورنتو خواستار بیشتر از تمرکز خود را به نظر می رسید را کامل حس که او محروم بخش بازاریابی. Hardwicke می گوید او و Bevins هیجان زده به ادامه میراث ماشه انجام کار بزرگ را با هسته آن فهرستی از مشتریان که شامل Enmax چشمه تایر امپریالیستی نفت/اکسون اینتر خط لوله تفنگ تامی اصلی سلمانی و Melcor تحولات است.

دیوید پارکر به نظر می رسد به طور منظم در هرالد. خواندن خود را آنلاین در ستون calgaryherald.com/business. او را می توان در 403-830-4622 و یا از طریق ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>