پارک شهر غیر منتظره لذت در حالی که عبور از یوتا

دنبال کردن خیابان اصلی در پارک سیتی ایالت یوتا است. تواضع پارک شهر مجلسی/ اداره کلگری

در هر روز داده شده شما ممکن است نقطه افسانه ای هالیوود رابرت ردفورد قدم زدن در امتداد آن زیبا خیابان اصلی و یا ستاره پاپ جاستین بیبر خوردن سالاد کلم پیچ در رسیدگی به یکی از بسیاری از رستوران جشن. اگر شما بازدید در ماه ژانویه, شما پیدا کردن دامنه های اسکی آرام اما شهر شلوغ با حتی بیشتر, افراد مشهور, اقدام, به عنوان برخی از بزرگترین نامها در فیلم جمع سالانه جشنواره فیلم ساندنس.

Park City, Utah, فقط 60 کیلومتری شرق دریاچه نمک شهرستان است که در یک بار glitzy و پر زرق و برق و دنج و راحت. این شهر کوچک بیش از 8 ، 000 ساکنان دائم مشهور برای میزبانی بازی های المپیک زمستانی 2002 یک محل که در آن کد لباس های گاه به گاه است اما مناظر فعالیت ها و پرنیان در سطح جهانی.

فراتر از آن سالانه متحرک فیلم و اسکی هر چند من نمی دانم زیادی در مورد پارک شهر تا زمانی که در بهار گذشته. در مسیر به Moab, Utah برای یک هفته از فعالیت بیرون از آن انتخاب شد تنها برای خود موقعیت عالی پس از دو روز از رانندگی. پس از یک روز پر از سفر از طریق زیبا اما بیشتر متروک جنوبی و وایومینگ — یک دولت است که به نظر می رسید برای رفتن برای همیشه — آن را نیز ثابت می شود یک متمدن واحه برای هر مسافر خسته.


پرواز ماهیگیری در پرووو رودخانه در پارک سیتی ایالت یوتا است. تواضع پارک شهر مجلسی/ اداره

کلگری

این شهر یادآور بنف با نوع کابوی جذابیت دیدیم در سفر ما در لیوینگستون منت., و جکسون Wyo. مستقل بوتیک ها و گالری های هنری قرار دارد در گرند ساختمان های قدیمی آن از نقره معدن اوج هستند پیوست توسط طراح کارخانه های لبنی رستوران ها و بد بو کافی شاپ. اگر شما نیاز به هر گونه یادآوری است که آن نیز به سه عمده مقصد اسکی — گوزن دره پارک شهر و دره دومی دو به تازگی ادغام به شکل یک رفت و آمد مکرر — بالابر اسکی است که شما می توانید گرفتن در مرکز شهر خواهد تنه زدن حافظه خود را. در حالی که اسکی بازان گله به محل در زمستان برای چه بسیاری معتقدند که برخی از بهترین به طور مداوم کامل پودر بر روی این سیاره همچنین دارای مقدار زیادی برای ارائه در تابستان و شانه فصل است.

در تابستان آن دارای بزرگ پرواز ماهیگیری در پروو و وبر رودخانه. این رفیع دریاچه حلقه بالا-آلپ دنباله آن در اواخر تابستان شما به یک درمان پانوراما از کوه ها و دریاچه ها و گلهای رنگارنگ است تنها یکی از بسیاری از پیاده روی (و دوچرخه سواری در کوهستان) مسیرهای پیاده روی در این نزدیکی هست. سقوط می بیند, بالون, شراب و رسومات جشنواره (بله شهر یک بار شناخته شده به عنوان یوتا “شهر گناه” چوب به دولت قانون از 3.2 درصد الکل در آبجو) در حالی که بازارهای کشاورزان’ نمایش فضل پاییز برداشت.


مقررات توسط Riverhorse در پارک سیتی یوتا است ناهار خوری گاه به گاه که در آن وحشی بازی پوتین در منو است. وال Fortney عکس

وال Fortney

برای این خسته جاده جنگجو در آن آشپزی شگفت انگیز گزینه های که واقعا ایستاده بود در اولین سفر به پارک شهر. در کوره فولاد سازی دهان و تپه در Newpark شهر, مرکز جدید خرید و سرگرمی های پیچیده در شمال مرکز شهر ما dined در یک وعده غذایی لذیذ از سیاه شدن گل کلم و مرکبات-درمان Hamachi و قطعه د مقاومت الک گچ بری. در مقررات توسط Riverhorse یک شاخه کوچکتر از مشهور Riverhorse اصلی این وحشی بازی پوتین را فرستاده اند هر خود احترام کانادا پوتین عاشق به تمام غش کردن.

برای این اتفاقی گردشگری در پارک شهر آن را در حال حاضر آسان به این ببینید که چرا بسیاری از گله به این مرکز به نام در میان 20 “زیباترین شهرها در ایالات متحده آمریکا” توسط فوربس مسافر اطراف آن کوه و اسکی تپه ساخت بسیاری بین المللی بالا 10 لیست.

این که آیا شما فقط در ظاهر در راه به جای دیگری و یا پرواز به سالت لیک سیتی برای نزدیک تفریحی پارک شهر است که قطعا ارزش خود را در حالی که.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>