‘پاپا می خواهیم به ترک؟’ بسیاری از خانواده ها رو اخراج در Parc-فرمت

در ماه گذشته تنها 30 مستاجران در حدود 20 ساختمان شکایت کرده اند به محلی مستاجران گروه مورد تحت فشار قرار دادند توسط صاحبخانه خود.

زمانی که اخراج اعلامیه وارد برای تمام شش آپارتمان در محمد Amfizguy ساختمان در دسامبر. 27 او و بسیاری از همسایگان خود حل و فصل آنها را به چالش به طوری که آنها می تواند باقی بماند.

اما او و همسرش نیز شروع به نگاه کردن به اطراف در آپارتمان دیگر در Parc-فرمت گفت: — فقط در مورد.

آنها به سرعت دریافتند که واحد های کمیاب و اجاره برای آنچه در دسترس است به تقریبا سه برابر آنچه تا به حال تا زمانی که به تازگی رفتن 600 دلار به علاوه هر ماه در محله.

در حال حاضر با آنها Feb. 28 اخراج شنوایی در Régie du logement نزدیک شدن زن و شوهر به نگرانی در مورد که در آن خانواده زندگی می کنند می آیند ژوئن به نظر می رسد که گسترش به سه فرزند خود را که نگران احتمالا نیاز به تغییر مدارس.

“آنها سوال من هر روز” Amfizguy که با این نسخهها کار به عنوان تکنسین برای شرکت مخابرات گفت: از فرزندان خود را در سن هفت و 11 و 12. “‘پاپا می خواهیم به ترک محله و از دست دادن دوستان ما?'”

این ساختمان که در آن Amfizguy خانواده است که از سال 2013 فروخته شد در پاییز. صاحبخانه جدید مطلع ساختمان مستاجران که او در نظر دارد برای بزرگنمایی واحد قابل ملاحظه ای در یکی از سه شرایط اجازه صاحب ساختمان به اخراج مستاجر تحت کبک قانون است.

Parc-فرمت است که تا حد زیادی مهاجر محله از حدود 30 ، 000 ساکنان ساندویچ بین Acadie بلوار. و راه آهن است که مرزهای جری پارک و در حال اجرا از شهری بزرگراه پایین به زیر Beaumont Ave. شده است یکی از فقیرترین کد پستی در کانادا.

اما اجاره در اینجا مانند دیگر محلات شروع به افزایش زمانی که آپارتمان خالی رای در سراسر شهرستان کاهش یافته و به زیر دو درصد در دو سال پیش است.

و پس از دانشگاه Université de Montréal را علم جدید پردیس افتتاح شد در طرف دیگر از آهنگ های راه آهن که در اجرای زیر Beaumont در پاییز محله شده است محوری به شتاب gentrification روند.

آن را به ارمغان آورده مربوطه بهره از محل سکونت و توسعه دهندگان آپارتمان لوکس ساخت در هر فضای در دسترس است و سنبله در اخراج اعلامیه به عنوان موجود صاحبخانه سعی کنید به پول نقد در در هجوم دانش آموزان و حرفه ای به مسکن محلی گروه می گوید.

“ما قطعا توجه بسیار استارک افزایش در تعداد زیادی از مردم رو اخراج” امی درویش یک جامعه سازمان با Comité d ‘ اقدام Parc de-فرمت گفت. او افزود که میزان فرصت های شغلی در Parc-فرمت است که حدود یک درصد قابل ملاحظه ای در زیر در حال حاضر به شدت پایین 1.5 درصد برای مونترال به عنوان یک کل.

“در سال های گذشته معمولا در اطراف این زمان از سال, ما از دیدن مردم در آینده با مشکلات مربوط به شرایط زندگی خود را — مشکلات با سوسک با ساس و موش.”

اما در ماه گذشته به تنهایی این گروه شده است تماس, 30 مستاجران که دریافت کرده اید را اخراج اعلامیه در حدود 20 ساختمان در Parc-فرمت, او گفت:. تعداد بی سابقه برای گروه او اضافه شده است.

“کسانی که فقط در این شرایط است که ما آگاه” درویش گفت. “در بسیاری از موارد مستاجران خواهد شد یا نه آگاه باشید که آنها می توانند در مخالفت با اخراج خواهد شد و یا رو خیلی آزار و اذیت از صاحبخانه خود که آنها را فقط قبول به ثبت و معامله را ترک کنند.”

این وضعیت به خصوص استرس زا برای خانواده هایی که نیاز به دو یا بیشتر از دو اتاق خواب با توجه به این که میزان فرصت های شغلی در محله برای واحدهای بزرگتر به نظر می رسد حتی کمتر از کلی متوسط درویش گفت.

فشار بالا برای Amfizguy را همسایه Hicham Darwano زن که در انتظار فرزند دوم خود را در ماه مارس است.

“او بیشتر تاکید کرد در مورد که در آن ما در حال رفتن به قادر به زندگی می کنند کمتر در مورد تولد,” او گفت: همسرش.

آنها در حال حاضر پرداخت $605 یک ماه برای خود 4½, Darwano گفت. برای اجاره معادل واحد در همسایگی اجرای حدود 1200 $به $1,400.

ارزان ترین اجاره آنها می توانند خارج از این محله در حدود 1 ، 000 $و این به معنی حرکت در 60 کیلومتر از محل کار, او گفت:. او دارای مدرک کارشناسی ارشد در شیمی محیط زیست گفت: اما با این نسخهها کار به عنوان یک لوازم جانبی تلفن فروشنده چرا که او قادر به پیدا کردن یک شغل در زمینه خود را.

به عنوان یک نتیجه Darwano گفت: او باید به در نظر گرفتن اجاره 3½ اگر خود را اخراج می رود از طریق حتی اگر خانواده او در مورد به گسترش است.

این اخراج ها در سراسر منطقه Comité d ‘ اقدام Parc de-فرمت می گوید. آنها همچنین در تمام انواع ساختمان ها — multiplexes و ساختمان های آپارتمانی.

جدید پردیس دانشگاه واقع در Outremont قصبه در مرز با Villeray–St-Michel–Parc-فرمت قصبه. اما یک گذرگاه ساخته شده بود که از دانشگاه به ایستگاه مترو در طرف دیگر از آهنگ های راه آهن و که باز کرده Parc-فرمت به مشتریان که آماده پرداخت هزینه بالاتر اجاره درویش گفت.

“Renovictions” یک اصطلاح ابداع شده توسط گروه مسکن برای اشاره به زمانی که صاحبخانه فشارهای مستاجر به ترک بنابراین یک آپارتمان می تواند بازسازی و اجاره به صورت قابل ملاحظه ای بیشتر است نیز اتفاق می افتد در محله, او گفت:.

توسط قانون موجر در کبک می توانید تنها اخراج سایز بزرگ طبقه بندی کردن و یا تغییر شغل از خانه است.

اما مستاجران نیز می تواند از نظر قانونی مجبور به ترک با توجه به تملک ثانوی یا به این دلیل که مالک ادعا مسکن برای خود و یا خودش را به حرکت در یک عضو خانواده یا وابسته است.

وجود قوانین جدید است که محدود کردن حق اخراج یا repossess زمانی که مستاجر است که بیش از سن 70.

قوانین و تعهدات متفاوت با اخراج و تملک ثانوی.

یک مستاجر که می خواهد به مسابقه اخطار اخراج باید برای باز کردن یک فایل در Régie du logement ظرف 30 روز از دریافت اخطار در غیر این صورت او و یا او را تلقی به قبول کرده اند. صاحبخانه تنها نیاز به اثبات به Régie که او واقعا قصد دارد به تقسیم تصویر را بزرگ تر ببینید و یا از نظر قانونی تغییر شغل واحد را به نفع خود.

بر خلاف روند اخراج مستاجر که نمی پاسخ ظرف مدت 30 روز به مالک اخطار کتبی از تملک ثانوی تلقی می شود به آن خودداری کرد. تعهد است و سپس صاحبخانه را به درخواست به Régie du logement ظرف 30 روز از مستاجر امتناع و یا ظرف 30 روز از انقضای مهلت داده شده به مستاجر به پاسخ.

این وضعیت برای عزیز Khlifi یک Parc-فرمت مقیم که در برزخ به عنوان او منتظر برای دیدن اگر خود را مالک خواهد شد به اجاره مدیره به repossess آپارتمان خود را پس از ارسال او یک اخطار در اواخر ماه دسامبر. او می گوید: صاحبخانه به او گفت که او می خواهد به حرکت به داخل ساختمان و به طور خاص ،

“من باید استرس در کار استرس در خانه” پدر دو گفت. “اگر من هنوز لیسانس این امر می تواند کمتر از یک مشکل. من می تواند به اشتراک گذاشتن یک آپارتمان با یک هم اتاقی اگر من تا به حال. اما با بچه ها, شما نیاز به فضا و شما نیاز به مدیریت بر روی بودجه است.”

[email protected]

twitter.com/CityHallReport

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im