مونترال بومی روبرتو سیدنی نیوجرسی بازنشسته شد در یک pregame مراسم پس از 20 فصل در NHL 11 با فلوریدا.

طلوع آفتاب, Fla. — در یک شب هنگامی که Florida Panthers مفتخر روبرتو سیدنی آن اتصالات کریس Driedger را 33 موجب صرفه جویی در یک 4-1 پیروزی بر Canadiens.

در طول یک pregame مراسم Panthers بازنشسته شماره 1 در افتخار از سیدنی که بازنشسته شد در ماه ژوئن گذشته پس از بازی 20 فصل NHL از جمله 11 با Panthers. سیدنی شد اولین Panthers بازیکن به تعداد بازنشسته و 40-year-old Montreal بومی در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک مشاور ویژه به فلوریدا GM دیل Tallon.

سیدنی و خانواده اش بودند که بر روی یخ با او برای pregame مراسم رو به تماشای Driedger backstop پلنگ به پیروزی در اهداف از لوکاس Wallmark مکنزی Weegar جاناتان Huberdeau و مایک هافمن (خالی netter). جیک ایوانز به ثمر رساند برای Canadiens که چارلی لیندگرن در هدف. این Canadiens outshot پلنگ 34-32.

ایوانز هدف در 8:04 سومین دوره مانع Canadiens از گرفتن بسته در یک دوم مستقیم بازی پس از یک 4-0 دست دادن به رعد و برق در تمپا در روز پنج شنبه. مشخص شده است که اولین بار تمام فصل Canadiens شده اند خالی.


طلوع FL – مارس 7: Goaltender کریس Driedger #60 از Florida Panthers متوقف می شود یک شات با حداکثر Domi #13 از Montreal Canadiens در طول دوره دوم اقدام در BB&T مرکز در 7 مارس سال 2020 در Sunrise, Florida.

جوئل آورباخ / گتی ایماژ

این Canadiens نیست همان تیم بدون توماس تاتار — خود را پیشرو گلزن با 22-39-61 بالغ — که از دست رفته خود را مستقیم دوم بازی با یک فوقانی بدن آسیب است. بازگشت برندان گالاگر که گره خورده است با تاتار برای این تیم منجر شود در اهداف با 22 کمک نمی کند بسیار پس از او از دست رفته بازی رعد و برق به دلیل آنفولانزا. واقعیت Canadiens موفق به گل پنج بر سه بازی قدرت است که به طول انجامید 1:10 در اواخر دوره دوم کمک نمی کند ، نه مصرف بیش از حد بسیاری از-مردان-در-روی-یخ مجازات در مدت کوتاهی پس از آن.

پلنگ نقل مکان کرد و در عرض سه امتیاز از تورنتو برای سوم و نهایی حذفی نقطه در اقیانوس اطلس را بدست آورد و آنها را نگه دارید یک بازی را در دست افرا برگها. پلنگ نیز منتقل پنج امتیاز جلوتر از Canadiens و برگزاری دو بازی در دست آنها است.

Driedger بود ساخت دومین راست شروع برای Panthers در محل شماره 1 دروازه بان سرگئی Bobrovsky که کنار با پایین بدن آسیب است. Driedger ساخته شده 26 موجب صرفه جویی در یک 2-1 از دست دادن اضافه کاری به بوستون برونز در پنج شنبه شب. پلنگ امضا Bobrovsky به هفت سال US$70 میلیون قرارداد در تابستان گذشته به عنوان یک عامل رایگان, امید او خواهد بود وارث ظاهری به سیدنی. اما 31 ساله روسی تلاش کرده است در این فصل با یک 23-19-6 رکورد یک 3.23 اهداف-برابر میانگین و .900 صرفه جویی در صد.

خوب goaltending چیزی است که تیم و طرفداران — گاهی اوقات لازم نیست به طور کامل درک تا زمانی که آنها آن را ندارید.

“کاملا” Canadiens مربی کلود ژولین در مورد آن گفت: پس از ارزیابی تیم خود را صبح اسکیت شنبه. “چگونه چند بار شما می بینید همان چیزی که آنها می گویند:” آنها در حال حلق آویز در وجود آنها بزرگ goaltending.’ من می دانم که یک واقعیت است. مانند در پیتسبورگ خود goaltender از طریق صدمات خود را — هر دو آنها (مت موری و تریستان جری) — آنها را از طریق. این که چگونه مهم آن می شود و هنگامی که شما آن را ندارید شما قطعا به دنبال آن است.”

آن را به دنبال مانند پلنگ ممکن است پیدا کرده اند آن را در 25 سال Driedger که بهبود رکورد خود را به 6-2-1 با 2.16 اهداف-برابر میانگین و .936 صرفه جویی در صد. پلنگ امضا Driedger به عنوان یک عامل رایگان در فوریه سال گذشته و او تا به حال تنها بازی سه حرفه ای بازی NHL با سناتورهای اتاوا قبل از این فصل است.

پس از Canadiens’ صبح اسکیت گالاگر خواسته شده بود برای افکار خود را در Panthers ارج نهادن به سیدنی.

“او خوب دروازه بان. شما همیشه برای دیدن خوب دروازه بان را بازنشسته” گالاگر با پوزخند گفت:. “او یک حرفه ای خوب. این خوب است که آنها ارج نهادن به او.”

این پلنگ بازیکنان از جمله Driedger قطعا انجام بخشی خود را برای افتخار سیدنی در این شب.

scowan@postmedia.com

twitter.com/StuCowan1

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im