جعبه پاندورا باز می شود در کبک مرگبار آزبست میراث

تحقیقات مستقل است که افشای کامل تاثیر الیاف سرطان زا در مناطق که در آن استخراج شد و به مراتب فراتر از آن است. آن را تبدیل به یک حساب.

به عنوان یک کمیسیون مستقل عمیق تر تحقیقات خود را به آنچه باید انجام شود با کوه های آزبست-laced باقی مانده در کبک سابق آزبست معدن مناطق نگران کننده تصویر در حال ظهور است از افکار عمومی تهدید سلامت که کبک آزبست میراث شمار است.

دفتر پردازنده مخاطبان publiques sur l’environnement (BAPE) داده شد ده ماه دسامبر در پاییز گذشته به توصیه دولت در اینکه 800 میلیون تن باطله باید به سمت چپ دست نخورده وارد و پوشش داده شده با پوشش گیاهی و یا فرآوری برای استخراج ارزش کالا است.

اما BAPE بررسی است باز کردن کل جعبه پاندورا از کبک آزبست میراث افشای کامل تاثیر مرگبار فیبر در معادن و مناطق فراتر از آن برای اولین بار در این صنعت 140 سال سابقه. آن را تبدیل به یک حساب.

“این در مورد انتخاب کبک ساخته شده در گذشته زمانی که آزبست سفید ما طلا” فلیکس Lapan اتحادیه des travailleuses et travailleurs accidentés ou malades گفت: این کمیسیون است. “ما آن را در همه جا. در حال حاضر ما در گیر با آن در ساختمان های ما امروز.

“ما باید برای نگه داشتن آن در سر ما در تصمیم گیری های ما در حال ساخت امروز در مورد توسعه این معدن باقی مانده است. این انتخاب بد از گذشته این کارگران نسبت به افراد بیمار که در حال پرداخت پول برای آن است. ما باید مراقب باشید ما را همان انتخاب های امروز است. ما باید نگاهی به تاریخچه و اگر ما می خواهیم اعداد (از مرده و در حال مرگ) به پایین آمدن با زمان ما باید برای تصمیم گیری خوب است.”

آزبست استخراج شد بین 1870 و 2012 در بیش از 20 سایت های مختلف در Estrie و Chaudière-Appalaches منطقه از کبک. آن را در خانه و مدرسه و بیمارستان و جاده ها و زیرساخت ها است.

تنفس آزبست الیاف همراه بود با سرطان در اوایل 1930s و اکثر کشورهای توسعه یافته ممنوع و استفاده از آن دهه پیش.


کوه های آزبست-laced باطله در اطراف Thetford Mines هستند eyesore در افق بلکه یک خطر و یک منبع بالقوه اقتصادی تجدید. باید آنها را به سمت چپ دست نخورده وارد و پوشش داده شده با پوشش گیاهی و یا فرآوری برای استخراج ارزش کالاها?

Christinne کرم / Postmedia اخبار

در سال 2016, نخست وزیر جاستین ترودو در نهایت اعلام کرد که ممنوعیت واردات و فروش و استفاده و صادرات از آزبست و محصولات حاوی آزبست در کانادا. اما این ممنوعیت که به اجرا در آمد در 2018, معاف آزبست باقیمانده ترک درب باز برای شرکت معدن سابق منطقه به بهره برداری باطله.

نیم دوجین شرکت در حال آماده کردن خود برای استفاده از باقی مانده به عنوان مواد اولیه استخراج فلزات ارزشمند مانند منیزیم و سیلیس و منگنز است. برخی می خواهند برای تولید شمش منیزیم برای تولید خودرو دیگران را به کود و یا شن و ماسه برای برش فولاد و سندبلاست. باطله هنوز هم حاوی آزبست الیاف — حدود 20 درصد از حجم خود را به طور متوسط — اما این شرکت ها ادعا می کنند این الیاف به طور کامل نابود شده در پردازش. آنها استدلال می کنند این پروژه ها نه تنها ایجاد ثروت آنها خواهد زدودن زباله های سایت.

باقیمانده نشان دهنده قابل توجهی فرصت های اقتصادی. کارآفرینان گفت: این کمیسیون که میلیاردها دلار ایستاده بود ساخته شده و صدها نفر از شغل های ایجاد شده در منطقه که به شدت به آنها نیاز دارد.

اما این نگرانی وجود دارد که حفاری و حمل و نقل باقی مانده را ارسال مرگبار الیاف به هوا در نتیجه قرار دادن سلامت کارگران و مردم در خطر است. به همین دلیل برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت, ائتلاف Avenir کبک دولت خواسته BAPE به بررسی. در این قطعنامه اعلام شد در ماه سپتامبر و کمیسیون های led توسط متخصص زهر شناسی زیست محیطی و بهداشت عمومی کارشناس یوسف زاید باید از ارائه گزارش خود به دولت در ژوئیه 24.

این کمیسیون برگزار شد و هشت روز از جلسات در تهتفرد و معادن آزبست در ماه دسامبر خواهد بود و در هر دو شهر این هفته دوم و پایانی دور, شروع روز سه شنبه در Thetford Mines.

در ماه ژانویه این کمیسیون برگزار شد و پنج روز از جلسات فشرده در شهر کبک هم آورده است واقعی است که در آزبست از کانادا و سراسر جهان است. برخی از این افراد را مبارزه با یکدیگر برای دهه اما به ندرت شده است در همان اتاق با هم.


فلورانس Loubier یک نماینده از CATTARA به سلامت و ایمنی سازمان کارگران مجروح در Appalaches منطقه گفت: این کمیسیون که کارگران در منطقه نیاز مشاغل, اما آنها همچنین می خواهند دولت را به مطمئن شوید که اقدامات ایمنی در حال اجرا.

BAPE

در یکی از تلخ ارز برای مثال یک زن از Thetford Mines, دفاع منطقه پس از یک عضو از یک آزبست قربانیان گروه توصیف خطر ناشی از حتی حداقل قرار گرفتن در معرض آزبست.

“وقتی که من شنیدن آنچه که شما در حال گفتن آن لطمه می زند گفت:” فلورانس Loubier عضو CATTARA یک گروه پشتیبانی برای مجروح یا بیمار کارگران در Appalaches منطقه است.

مبارزه با اشک او گفت: او بازی در باطله و برادر, سکس با برادر شوهر سکس پدر و هم پدربزرگ شد آزبست معدن. او با غرور از کارگران معدن مبارزه طولانی برای شرایط کاری امن تر و التماس کمیسیون برای پیدا کردن یک تعادل بین حفاظت از ساکنان و کارگران از آسیب در حالی صورت می گیرد که منطقه اقتصادی نیاز دارد.

“در معادن آنها مبارزه که برای آنها کار کرده است. نه به شهر و نه به یک منطقه بلکه برای تمیز کردن همه چیز, بنابراین ما می تواند به خوبی زندگی می کنند وجود دارد,” Loubier گفت.

دانیل سبز, مشاور علمی به انجمن قربانیان از آزبست در کبک (AVAQ) یک گروه است که همیشه به خوبی دریافت کرده و در شهرهای معدن پاسخ داد که AVAQ جهات که تاریخ و کارگران معدن در تلاش برای تعریف دوباره روابط کار در کبک.

“هنگامی که ما صحبت می کنند در برابر آزبست ما در حال صحبت کردن در برابر شما” سبز گفت Loubier. “شما باید درک کنند که. ما باور داریم که در کبک در سال 2020 ما باید تکامل و ما نیازی به فدا کردن سلامتی ما برای رفاه است که ما باید قادر به هر دو سلامت و رفاه در همان زمان.”

جلسات شده اند جذاب است. شما می توانید به تماشای این جلسات و یا خواندن متن در BAPE سایت. در اینجا برخی از gleanings:


باارزش برای آن مقاوم در برابر حرارت و تقویت کیفیت آزبست به طور گسترده ای مورد استفاده در کبک.

پل Chiasson / کانادا پرس

صفروجود دارد: سطح قرار گرفتن در معرض آزبست الیاف است که می تواند در نظر گرفته امن, با توجه به علم است.

در سراسر جهان حدود 255,000 مرگ و میر نسبت به آزبست در هر سال 233,000 از آن در نظر گرفته شود با توجه به کار های مربوط به قرار گرفتن در معرض.

کبک اجازه می دهد تا کارکنان خود را به معرض بیشتر الیاف آزبست در محیط کار از دیگر حوزه های قضایی: حد یکی فیبر در هر سانتی متر مکعب از هوا. که 10 برابر بیشتر از حد مجاز در بقیه کانادا و 100 برابر بالاتر از هنجار در برخی از کشورهای اروپایی. کارشناسان بهداشت عمومی شده اند برای دفاع از یک حد پایین تر از اینجا برای چند دهه و کارگران اتحادیه های کارگری مانند FTQ ساخت و ساز به تازگی پیوست که تماس بگیرید.

حدود 28000 کارگران دستکاری آزبست حاوی مواد کار در کبک. این کارگران عمدتا در زمینه ساخت و ساز و تعمیر و نگهداری و نوسازی.

بین سال های 2005 و 2015, 1,107 مرگ و میر ناشی از آزبست-بیماری های مرتبط با تأييد شد در کبک که به معنی قرار گرفتن در معرض آزبست علت 85 درصد از تمام محل های مربوط به مرگ و میر شناخته شده توسط کبک کارگران آژانس ایمنی کمیسیون des normes de l’équité de la santé et de la sécurité du travail (CNESST). به طور متوسط هر سال CNESST تایید 250 تشخیص آزبست مربوط به بیماری و 120 مرگ و میر ناشی از بر قرار گرفتن در معرض آزبست. کارشناسان گفت: کمیسیون آمار کسانی که تنها نوک کوه یخ است.

مرگ و بیماری به طور کلی در دهه های پس از قرار گرفتن در معرض آزبست و بسیاری از کارگران را درک نمی کنند آنها قرار گرفتند. بسیاری از در حال حاضر پرداخت غرامت به دلیل کارفرمایان خود مسابقه خود را ادعا می کند. این کمیسیون شنیده ام که مرگ و میر و بیماری در حال گزارش نشده توسط کارگران زیر تشخیص داده شده توسط پزشکان و به رسمیت شناخته شده توسط CNESST.

کبک را جبران کمتری کارگران برای آزبست-بیماری های مرتبط با از انتاریو و بریتیش کلمبیا در تعداد مطلق حتی اگر معادن در اینجا بودند و آزبست تر بود به شدت مورد استفاده در کبک از در دیگر استان ها. این CNESST نیست پیگیری که چگونه بسیاری از آزبست ادعا می کند در حال حاضر.


حتی زمانی که شرکت های ارائه بهترین تجهیزات موجود کارگران تا پایان تنفس گرد و غبار آزبست یک محقق گفت: این کمیسیون است.

تیم اسمیت / Postmedia اخبار

حدود 50 درصد از ادعای آزبست مربوط به بیماری و مرگ در حال حاضر که از کارگران ساختمانی و یا خود را به بازماندگان. در گذشته کارگران معدن ساخته شده تا حدود 98 درصد از کسانی که جبران می شود.

بیش از 1000 کیلومتر از جاده های در کبک هستند هموار با آزبست آسفالت. عمل مخلوط کردن الیاف آزبست به آسفالت برای افزایش دوام آن آغاز شد و در سال 1980 و ادامه داد: تا سال 2011. پس از سال 2002 زمانی که دولت کبک اتخاذ یک سیاست رسمی و با اعلام هدف افزایش استفاده از كهريستل آزبست در سراسر استان عمل افزایش یافته است. بین سالهای 1988 و 2011 در مجموع 1.34 میلیون تن آزبست آسفالت استفاده شده در بیش از 1000 کیلومتر از کبک جاده های مجاز استان در گروه حمل و نقل عمدتا در Estrie منطقه و همچنین Centre-du-Québec, Bas-Saint-Laurent و Chaudière-Appalaches منطقه است.

هزینه کشیدن تا آزبست آسفالت هنگامی که آن را باید جایگزین است که بین $50 و $250 تن یا حدود 15 برابر هزینه جایگزین آسفالت معمولی. تجهیزات ویژه و حفاظت از کارگر اقدامات مورد نیاز و آسفالت باید trucked به تخصصی کمپرسی برای دفع. بخش حمل و نقل را توسعه داده است یک روش برای تثبیت گرد و غبار آزبست با اضافه کردن یک اتصال ماده در طول حذف. طرح آن است که در نهایت به ایجاد حدود 20 سایت در سراسر استان که در آن تثبیت این ضایعات را می توان مورد استفاده برای ایجاد دائم بزرگراه زیرساخت ها مانند باد صفحه نمایش یا به ساحل تا گوره. سایت انتخاب خواهد شد در امتداد جاده بعید است که نیاز به توسعه آینده و یا پیکر بندی دوباره.

حذف آزبست است بیش از حد اغلب انجام می شود تخمین شرکت یا مالکان که درک نمی کنند در معرض خطرگفت: Gilles Mercier, رئيس جمهور از AVAQ. او با اشاره به آنچه که او به نام نمونه برنامه های آگاهی دهی انجام شده توسط WorkSafeBC و پیشنهاد کبک باید به دنبال آن منجر شود.


بیش از 1000 کیلومتر از جاده های در کبک هستند هموار با آزبست آسفالت. عمل مخلوط کردن الیاف آزبست به آسفالت برای افزایش دوام آن آغاز شد و در سال 1980 و ادامه داد: تا سال 2011.

گرگ Peerenboom / QMI آژانس

تجهیزات حفاظتی برای ساخت و ساز و نوسازی کارگران است که به عنوان موثر به عنوان ما ممکن است فکر می کنم میشلین Marier, یک آزبست محقق که در حال حاضر با این نسخهها کار با AVAQ گفت: این کمیسیون است. در پژوهش او بازدید حذف آزبست worksites و مصاحبه با کارگران است. او در بر داشت که حتی زمانی که شرکت های ارائه بهترین تجهیزات موجود کارگران تا پایان تنفس گرد و غبار آزبست.

“آنها به من گفت که سخت ترین چیز به نوشیدن آب است. این بچه ها کار را برای ساعت ها در سایت های ساخت و ساز با پوشیدن یک دست کت و شلوار و ماسک کل معامله است. آن را بسیار گرم و بسیار کار فیزیکی حذف آزبست. به طوری که آنها تشنه اما اگر شما می خواهید به نوشیدن آب شما را مجبور به ترک این سایت و به ترک سایت شما باید برای انجام تمام مراحل از دوش گرفتن و غیره. آنچه آنها به من گفت که آنجا بودم یک قرارداد رسمی بین (مدیریت) و کارگران که به جای در نظر گرفتن یک استراحت و یک بعد از ظهر استراحت و همچنین به عنوان یک ساعت ناهار آنها را از یک دیگر ناهار بنابراین به عنوان به را چهار بار ، چه به این معنی که آنها خواهد بود در سایت برای پنج ساعت بدون آب آشامیدنی است. بنابراین آنچه که بچه ها انجام خواهد شد خود را به ارمغان بیاورد بطری آب و در برخی نقاط فقط حذف ماسک خود را و یک نوشیدنی از آب است.”

CNESST بازرسان اغلب forewarn کارفرمایان آنها خواهد بود تا به بازرسی کار سایت.

مجازات قانونی برای کارفرمایان که گرفتار برش گوشه ها در آزبست حمایت پایین تر در کبک از در دیگر استان ها. یک کارفرما که عمدا در معرض یک کارگر به آزبست مسئول است به جریمه نقدی از $68,721 اینجا. در انتاریو خوب است که 1.5 میلیون دلار و یک سال در زندان است. در آلبرتا است $500,000 به همراه 30.000 دلار در هر روز (از در معرض قرار گرفتن) به علاوه یک سال در زندان است.

[email protected]

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de