قبل از coronavirus همه گیر سرشماری اداره برنامه ریزی برای استفاده از آوریل 1 “سرشماری روز” به پا زدن کردن فرد در شمارش و تلاش های امداد رسانی که کلید 2020 تعداد.

تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس scuttled کسانی که تلاش هل دادن یک سرشماری روند در حال حاضر لرزاند با جنجال بی سابقه ای به خاک. آسیب پذیر جوامع در حال حاضر در نظر گرفته شده دشوار به تعداد کودکان و افراد مسن ساکنان روستایی و مردم رنگ — بیشتر در خطر چپ خارج از شمارش استفاده شده است که به divvy تا کنگره نمایندگی بیش از 1.5 تریلیون دلار از هزینه های دولت فدرال ،

[سرشماری تاخیر تمام عملیات در میان همه گیر نگرانی]

مردم هنوز هم می تواند خود در پاسخ به سرشماری پرسشنامه آنلاین از طریق تلفن و یا از طریق پست اما “هر چیز دیگری است که به شدت متاثر از آنجا که هر چیز دیگری نیاز مردم به بیرون بروید و گفت:” دانشگاه شیکاگو و استاد Colm O’Muircheartaigh.

“این در حال حاضر به چالش کشیده جنجال سال گذشته از تابعیت سوال که من فکر می کنم آسیب دیده و اعتماد در تعدادی از جوامع” O’Muircheartaigh گفت. “امید است که با ارائه آموزش های کافی به [درب سینه] و ترکیب است که با این کمپین با اعتماد صداها را غلبه اولیه که جنجال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im