همه گیر می تواند رباتیک افزایش به مردم با استفاده از تکنولوژی به دور ماندن

محتوای مقاله در ادامه

“مشکل این است که همه بیش از حد اغلب عملیاتی راحتی و هزینه کاهش تمایل به را مقدم بر حریم خصوصی فرد,” او گفت:.

او اشاره کرد دوربین که نگاه به صورت متوسط نیز ممکن است مورد استفاده برای اندازه گیری یک فرد راه رفتن — راه منحصر به فرد آنها راه رفتن.

“راه رفتن یک راه شناسایی یک فرد به عنوان یک اثر انگشت است. ما راه رفتن است بیومتریک است که فردی به هر فرد” گفت: Polsky

“به محض این که کمی factoid در دسترس است — چه کس دیگری می شود استفاده از آن را برای چه منظور؟”

او گفت: اکثریت قریب به اتفاق مردم موافقت با شرایط استفاده از خدمات در برنامه های تا کنون که بدون خواندن آنها و افرادی که در اثر دادن رضایت بدون دانش است. او نگران است که دامنه این توافق نامه ادامه خواهد داد به گسترش به مردم غافل ماند.

Polsky اشاره می کند که مردم می توانند در ادامه به ثبت نام در دور حریم خصوصی خود را هرگز مانند قبل از آنها به نوبه خود به راحتی و بالقوه ایمنی فن آوری است.

“در حال حاضر که پاسخ به COVID است نابود اقتصاد ملی دولت ها از جان گذشته برای بازسازی اقتصاد و تنوع با تکنولوژی به عنوان اگر آن را در حال رفتن برای پاسخ به تمام جامعه مشکلات و تمام مشکلات بودجه و تمام مراقبت های بهداشتی برنامه ریزی مسائل” گفت: Polsky.

“تکنولوژی یک ابزار است یک ابزار است که تمام شده است. آن است که چگونه از آن استفاده می شود و یا مورد آزار قرار گرفته است که تعیین کننده ارزش آن و از آن چشم انداز است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>