همه گیر و جاری شدن سیل? گروه علوم پیش بینی کرد یکی-دو پانچ

“هر دو منطقه در معرض خطر هستند از تجربه عمده جاری شدن سیل در ماه های آینده و هر دو شامل تعدادی از شهرستانهای استان است که در حال حاضر پیش بینی شده که 25 درصد یا بیشتر از جمعیت آلوده به کروناویروس در همان بازه زمانی” نویسندگان نوشت از قسمت شرقی داکوتای جنوبی و آیووا.

دیگر شهرها و شهرهای بزرگ در معرض جفت از تهدیدات شامل: آتلانتا; Baton Rouge, La.; Little Rock, ارک.; Sioux Falls, S. D.; سیدار راپیدز ، آیووا و کانزاس سیتی نویسندگان گفت. “در این مکان مطلق تعداد افراد آلوده که ممکن است نیاز به تخلیه خانه های خود می تواند به شدت به بار مراقبت های بهداشتی و تخلیه اضطراری امکانات.”

دال و همکاران او عبور اشاره coronavirus عفونت اطلاعات آخرین به روز رسانی آوریل 13 از دانشگاه کلمبیا افسران با سیل اطلاعات از ملی اقیانوسی و جوی اداره.

تایید coronavirus موارد و مرگ و میر در آمریکا سر به فلک کشید از آن پس به عنوان دولت و مقامات بهداشتی باید ramped تا تلاش خود را برای سرکوب گسترش یافته است.

در آن سال 2020 پیش بینی NOAA هشدار داد از “گسترده” به جاری شدن سیل از جمله “عمده به متوسط” جاری شدن سیل در 23 ایالت قرار دادن 128 میلیون نفر در خطر است. این سازمان پیش بینی شده در این فصل خواهد بود شدید کمتر 2019 زمانی که جاری شدن سیل ناشی از حدود 11 میلیارد دلار خسارت و. هنوز NOAA گفت: خیلی از جنوب غرب و شمال دشت متحده شد و آسیب پذیر در این فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de