مسکن آرام بخش در تامین کوتاه مدت در طول COVID-19 همه گیر

“اگر چه اعمال جراحی الکتیو به طور چشمگیری پایین این واقعیت است که شما باید به تهویه بیماران با COVID برای گاهی اوقات به عنوان کمی تا پنج تا هفت روز, اما گاهی اوقات به مدت دو هفته یا بیشتر به این معنی است که میزان کل مواد مخدر لازم خواهد بود بیشتر از یک بیمارستان به طور معمول استفاده می کند گفت:” لی Fleisher رئیس بخش بیهوشی و مراقبت های ویژه در دانشگاه پنسیلوانیا نظام سلامت که نشد و کمبود.

غذا و داروی آمریکا در حال همکاری با تولید کنندگان مواد مخدر مانند فنتانيل و مرفين “در هر چیزی که می تواند انجام شود برای افزایش منابع” گفت: Nathan آرنولد یک سخنگوی آژانس.

سخنگوی AbbVie که باعث می شود Nimbex یک نام تجاری از سیساتراکروم گفت: شرکت “است که با همکاری نزدیک با FDA در راه حل های بالقوه برای آدرس موقت کمبود و کار به صورت موازی برای سرعت بخشیدن به عرضه که در آن ممکن است.” این شرکت داروسازی دیده است افزایش قابل توجهی در تقاضا برای مواد مخدر برای ونتیلاتور-کمک به درمان سخنگوی Adelle Infante گفت.

Diprivan یک نام تجاری از پروپوفول توسط تولید Fresenius Kabi در اروپا و این شرکت گفت: این گیاهان در حال اجرا در حداکثر ظرفیت.

سخنگوی متی کوهن گفت: اروپایی گیاهان “در پاسخ به بهترین شکل ممکن به های اخیر افزایش قابل توجهی در تقاضا” با ادامه محموله به طور منظم به شمال امریکا, و اضافه کرد که این شرکت در حال همکاری با وزارت بهداشت و خدمات انسانی FDA و سازمان مدیریت اضطراری فدرال. “ما می دانیم که بیمارستان در حال ارزیابی پروپوفول-مقدار کمی از پروتکل ها و داروهای جایگزین و ما به طور کامل متعهد به تنظیم ساخت برنامه به کمک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im