بسته اضافی ژاکت و لذت بردن از ایرلند شمالی در زمستان

در کشتی تایتانیک در بلفاست موزه وجود دارد هزاران نفر از آثار و نمایش از مفهوم غم انگیز غرق شدن از صخره است. شبح وار آخر به بازدید خود شامل ایستاده در را مشاهده کنید از طریق کف به رانش بیش غرق شده باقی مانده است. عکس جوآن الف کلگری

که تعطیلات در ایرلند شمالی در وسط زمستان ؟ من می گویند که نمی خواهد! در خارج از فصل — هنگامی که بچه ها در مدرسه و بازی تاج و تخت, علاقه مندان به شراب خواری-مشاهده زیر یک پتو شما لوکس از هیچ جمعیت و بدون عجله. این زمان مناسب به فرصت بازدید از بلفاست و حومه اطراف آن. متوسط درجه حرارت روزانه هنوز هم به خوبی بالاتر از صفر تا بسته اضافی ژاکت و سر به ایرلند شمالی است.

بهتر است بخشی از روز را می توان در سه ماهه تایتانیک. چه بود یک بار یکی از بزرگترین کارخانه کشتی سازی در حال حاضر یک اسکله پروژه بازسازی خانه به مغازه ها, ناهارخوری, استودیو فیلم زمان مفتخر کشتی و کشتی تایتانیک در بلفاست موزه.

من بازدید کشتی تایتانیک در بلفاست در تابستان گذشته اما جمعیت ریختن در آن ساخته شده بی دست و پا را به زمان من به تجربه کل موزه. این بار من آرام و جذب می شود تا آنجا که من می خواستم.

Spoiler alert … کشتی غرق می شود. اما قبل از رسیدن به نه عبوس گالری از وفات آن معطل در گالری اختصاص داده شده به بلفاست ماهرانه آبی یقه خدمه است. در کارخانه کشتیسازی گالری شما دعوت به هاپ در یک قایق که به آرامی حرکت می کند از طریق یک مقیاس ماکت کشتی تایتانیک را فرمان است. بدون جمعیت من سوار آن دو بار فقط بنابراین من می تواند درک تصویر از تیم های riveters clanging منظم در بدنه.

پیاده روی بیش از به کمی S. S. عشایری استراحت در حوض خشک در مقابل موزه. راه اندازی در سال 1911 اصلی خود را کوتاه حرفه ای بود و رفت مسافران را به اقیانوس آسترهای محافظ از RMS تایتانیک و RMS المپیک است. او تا به حال بسیاری از اهداف از جمله به عنوان یک رستوران شناور در فرانسه پیش از بازگشت به اصل حوض در سال 2006.


تیز بینی HMS کارولین بود یک طراح داخلی کابوس. یک تور از تنها بازمانده کشتی نبرد Jutland در تایتانیک چهارم اجازه می دهد تا شما ببینید که چگونه هر اینچ از کشتی مورد استفاده قرار گرفت. حسن نیت ارائه میدهد, NI, گردشگری

کلگری

حتی اگر شما یک دریا شور سگ, تور HMS کارولین لنگر انداخت راه رفتن فاصله از کشتی تایتانیک در بلفاست. ساخته شده در سال 1914 دو سال بعد او جان سالم به در جنگ جهانی اول نبرد یوت و ادامه خدمت تا سال 2011. دراماتیک فیلم با استفاده از فیلم واقعی از نبرد یوت مجموعه صحنه را قبل از شما را به کشف تمام کشتی.

اگر شما در حال بازی تخت و تاج علاقه مندان برای تماشای این شش غول پیکر شیشه ای تخت و تاج و رنگ آمیزی پنجره های شیشه ای قرار داده شده در سراسر شهرستان. پیچیده شیشه الات به تصویر می کشد برخی از به یاد صحنه هایی از سری محبوب. دو تا از تاج و تخت در سه ماهه تایتانیک.


برای 150 سال Crumlin جاده Gael در بلفاست برگزار شد مجرمان اعم از کودکان که به سرقت برده نان به سرد قاتلان. یک تور از طریق زندان بزرگ است درس تاریخ بلفاست. حسن نیت ارائه میدهد اعتباری, NI, گردشگری

Eamonn کوین عکاسی 0782566 / کلگری

یک تور از طریق عظیم Crumlin متفاوتی دارد اجازه می دهد تا شما می دانید چقدر سخت این بود که, گیر افتاد, جنایی در بلفاست رفتن به عنوان دور برگشت به عنوان 1846. پس از 25,000 imprisonments و 17 آویختن تسهیلات در نهایت بسته درهای خود را در سال 1996. آن مشغول به خصوص در طول “مشکلات” در دهه 1960 هنگامی که سه نفر بودند پر شده را به سلول های که برای تک اشغال. وقتی پرسیده شد که اگر ما راهنمای تور می دانستند هر کسی که صرف زمان وجود دارد پاسخ داد “آره من دا.” اوه! از سال 2012 از آن استقبال کرده تورهای احزاب و حتی مراسم عروسی.

به دنبال یک خوشمزه و یا تلو تلو خور راه رفتن ؟ قرار داده و خود را به قدم زدن کفش روی و به دنبال راهنمای خود را از طعم و تور از طریق همه بهترین gin, مفاصل, whisky, میله, صنایع دستی ماشین منگنه یا صبحانه یا لکه های فراموش مثل ما … ترکیبی از همه آنها از جمله توقف در یک speakeasy و پنیر بازرگان.


آن را هر روز شما راه رفتن در همان سالن به عنوان حق امتیاز. در هیلزوو قلعه در نزدیکی بلفاست, اکتشاف با شکوه و مستغلات ساخته شده در سال 1770. بازدید از تاج و تخت اتاق که در آن علیاحضرت ملکه انگلستان دریافت کرده مهمانان در یک تاجگذاری توپ در سال 1953. عکس جوآن الف

کلگری

گام به گام از شهرستان به بازدید از روستا و قلعه ها. در هیلزوو قلعه تنها 16 متر جنوبی است شانس خود را برای بازدید از املاک سلطنتی اقامت. عمومی دعوت به تور با شکوه و مستغلات ساخته شده است در 1770s. کتاب یک تور پیاده روی را از طریق سالن اتاق و 100 هکتار باغ دیواره. میخانه ها و مغازه های عتیقه از Hillsborough ارزش توقف بیش از حد.

رانندگی در این جاده ساحلی مسیر برای دیدن یک نمایش عالی از ستونی بازالت افزایش از اقیانوس در کازوی غول. و یا اگر شما می خواهم به جای سفر خود را چرخش با فرهنگ عامه یک تور به یاد داستان فین MacCool. ادامه در امتداد خط ساحلی وحشی به راه رفتن Gobbins صخره مسیر حلق آویز بیش از دریای ایرلند. آن خطر ناک! و برای تمام بازی تاج و تخت, طرفداران اتمام کشف ایرلند شمالی سایت برای مقدار زیادی از پیشنهادات در بلفاست و فراتر از آن.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بلفاست, و ایرلند, دیدار کشف ایرلند وب سایت و یا برای کل جزیره گردشگری ایرلند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de