‘بیش از حد گرم شعارهای’: jasper de valk می گوید بوفالو اعلام خواهد شد هراس سرمایه گذاران

شهردار کلگری ناهید jasper de valk می گوید بوفالو اعلامیه دارای پتانسیل برای ایجاد بی ثباتی سیاسی در آلبرتا. گاوین جوان/Postmedia

شهردار کلگری ناهید jasper de valk روشن ساخته است جمعه که او هیچ فن بوفالو بیانیه یک سند امضا شده توسط چهار آلبرتا نمایندگان مجلس محافظه کار دامن زده است که بحث بیشتر از پتانسیل های غربی جنبش های جدایی طلب.

او با استناد ستاره پاپ تیلور سویفت در پاسخ به بوفالو اعلام گفتن آن امضا کنندگان از جمله کلگری بینی هیل MP میشل Rempel گارنر “شما نیاز به آرام کردن.”

“این نوع از بیش از حد گرم لفاظی نیست ایجاد یک شغل. در واقع آن مخالف است. آن را می ترساند سرمایه گذاران دور به دلیل وجود عدم اطمینان سیاسی رفتن به جلو” jasper de valk گفت. “من 100 درصد متمرکز با هر نفس من در بازسازی اقتصاد در آلبرتا و ساختمان تا کیفیت زندگی Calgarians و من آرزو می کنم که دیگر سیاستمداران خواهد روی آن تمرکز کنید.”

شهردار همچنین insinuated که این اعلامیه نشان می دهد که Rempel گارنر که هنوز رد یک اجرا برای فدرال محافظه کار رهبر نیست جدی در مورد رهبری.

اعلام شد پنجشنبه منتشر شد و شامل نام Rempel گارنر, Medicine Hat-Cardston-Warner MP گلن Motz بنف-ایردری MP بلیک ریچاردز و صلح رودخانه-Westlock, MP آرنولد فیرزن.

استانی امور مفسران می گویند آن را پرتاب گاز در حال حاضر آتشین سیاسی.

“خشم واقعی است. خطرات واقعی هستند. این است که بسیار قابل احتراق برای کشور و برای غرب” گفت: Mount Royal University professor David Taras. “این یک مسئله خطرناک برای دولت … من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از مهمات زنده روی میز و هنگامی که شما در حال برخورد با مهمات شما نمی دانید که هنگامی که آن را به رفتن به خارج و در چه جهت است.”

طولانی سند می گوید که “اقدام فوری” باید برای اصلاح بی عدالتی تجربه آلبرتا و ساسکاچوان و مردم در استان “برابر خواهد بود و یا آنها را به دنبال استقلال است.”

این سند باعث می شود تعدادی از مطالبات از جمله این که تغییرات ساخته شده به برابری که مجلس متعادل است به اطمینان حاصل شود آلبرتا منافع محافظت شده و “ویرانی” ناشی از نخست وزیر سابق Pierre Elliott Trudeau ملی انرژی برنامه اذعان کرد در مجلس عوام.

مرتبط

برخی از خواسته های چنین به عنوان یکی از به رسمیت شناختن آلبرتا به عنوان یک فرهنگی متمایز منطقه می تواند به تضعیف اعلام اهداف می گوید لری ویلیامز یک دانشمند علوم سیاسی در MRU.

“من فکر می کنم آنها در معرض خطر undercutting هسته ای خود را, پیام های مرکزی خواسته با ساخت sub خواسته است که هر دو حس را ندارد و یا ممکن نخواهد بود برای تحقق” ویلیامز گفت.

Taras با اشاره به آلبرتا که تا به حال مستقیم فدرال نمایندگی با استفان هارپر سابق کلگری MP شد که نخست وزیر برای بیش از یک دهه و که نارضایتی در موضوعاتی مانند خطوط لوله و برابری نیز وجود داشته و در طول زمان خود را در اتاق. این اضطراب نیست, جدید, او گفت:, و نزدیک شدن به آنها را در حال حاضر می تواند سبب بی ثباتی سیاسی و بازدید به استان در اقتصاد است.

وقتی که خواسته خود را بر بیانیه روز جمعه برتر جیسون کنی با اشاره به خود و دولت را معامله منصفانه پنل به عنوان رویکرد به کاهش احساسات غربی خود بیگانگی.

“من فکر می کنم آنچه در آن نامه تأکید چرا که من آن را نمی خواند در جزئیات است و در عمق نا امیدی” کنی گفت.

“ما ساخته شده آن را به عنوان روشن به عنوان روز را به نخست وزیر و دولت او که بهره نه تنها انتظار اما تقاضا احترام و انصاف در این فدراسیون و ما آماده برای عمل اگر ما تا پایان با سیاست های فدرال که بیشتر آسیب اقتصاد ما, برای مثال, اگر تک معدن نباید تایید شود.”

کنی قبلا رد این ایده از آلبرتا جدا.

رهبر مخالفان راشل Notley نیز وزن در روز جمعه گفت: در بیانیه ای که بوفالو اعلام شده است در طول تاریخ و در واقع نادرست و آن را “بدبینانه حزبی تخصیص آلبرتا ارزش بیشتری به خود علاقه مند دستور کار سیاسی است.”

ویلیامز گفت که او معتقد است این بیانیه می دهد کنی مشکل نقطه با رقابت جناح از حزب خود ریشه کن برای استقلال و دیگران امیدوار بماند.

“حدس من این است که (کنی) می داند آلبرتا که نمی خواهد به درو مزایای خالص از جدایی بنابراین او می خواهد به استفاده از سرخوردگی و احساسات برای پیشرفت در شرایط آلبرتا اقتصادی و منافع دیگر,” او گفت:. “مشکل این است که اگر او پاسخ نمی به طور موثر که خشم قطعا می تواند به نوبه خود در برابر او را برای رفتن به اندازه کافی دور.

“ما در حال حاضر یک splinter فدرال حزب از سوی فدرال در برخورد با فدراسیون (Wexit کانادا). آن را به آسانی می تواند اتفاق می افتد در داخل استان به عنوان به خوبی.”

— با فایل های از سامی Hudes و مادلین اسمیت

[email protected]

توییتر: @jasonfherring

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im