ما تگزاس-اندازه سه شنبه خوشی

سه شنبه! این یک معامله بزرگ است. و بله دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه است و گرفتن مقدار زیادی از توجه. اما در میان 14 متحده یک قلمرو و دموکرات در خارج از کشور درگیر در این فوق العاده ترین از سه شنبه در مارس 3, پنج متحده نیز میزبانی کنگره مقدماتی حسابداری برای 117 مجلس نمایندگان و سنا مقدماتی و یک انتخابات خاص است.

ما نمی تواند در همه جا قبل از روز بزرگ اما یکی از محل ما رفتن بود, تگزاس, ارسال, ارشد, سیاسی, خبرنگار Bridget بومن و ویرایشگر عکس بیل کلارک به پوشش گردهمایی سیاسی مرحله نهایی مسابقات.

در میان 36 خانه و یک مجلس سنا اولیه مسابقات در روز سه شنبه در تنها ستاره امور خارجه متعددی است که دموکرات ها و جمهوری خواهان به شدت در حال رقابت برای و کمک خواهد کرد که تعیین شده است که در اکثر سال آینده. در سال 2018 دموکرات بدبختانه دو GOP کرسی در تگزاس و این بار در اطراف آنها در حال هدف قرار دادن هفت.

بنابراین تگزاس است یک معامله بزرگ به عنوان هر گونه تگزاس را به شما بگویم. و بنابراین انتخابات ویژه به جای سابق تشکر. کتی هیل در کالیفرنیا است. و آلاباما در سنای توافق اولیه که به ما یک ایده در مورد اینکه آیا جف جلسات ممکن است بازگشت به اتاق. و چه کسی انتخاب خواهد شد در برخی از کسانی که کمی سازمان ملل متحد gerrymandered مناطق در کارولینای شمالی?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>