X

داستان جریان

مقالات اخیر

وجود دارد خونتان توپ در منطقه پایان و پس از آن وجود دارد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن ایده چگونه برای جشن پیروزی. پس از حمله داعش را رد کرد استیضاح اتهامات پخته شده توسط خانه دموکرات مغلوب ساختن پیشی جستن victory lap تبدیل به معادل رقص مانند بیلی “کفش سفید” جانسون, پرتاب توپ در داور با قصد بد قفسه سینه-تداوم دیگری ref جیغ profanities در داوری کوه در می رم کردن پخش غرفه سر سرحد حریف و رفتن به داخل غرفه به پانچ هکلر. همه نورد را به یکی.

در مورد تنها چیزی که او نمی شد moon تیم مقابل. اما هنوز هم وجود دارد زمان. مغلوب ساختن پیشی جستن همه Ricky Bobby در “Talladega Nights.” نه صحنه ای که در آن Will Ferrell را clueless شخصیت اجراs در اطراف مسیر در لباس زیر خود را به اشتباه فکر او را در آتش – بیایید عادلانه بود, استیضاح شد یک چیزی واقعی – اما بسیار شبیه به داستانی راننده نسکار پس از او برنده مسابقه است.

“من بهترین وجود دارد که ساده و ساده می گوید:” Ricky Bobby هدایت دونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن. “من از خواب بیدار در صبح و من شاش تعالی. و هیچ کس نمی تواند قطع با مسائل است. شما می دانید من فقط یک امریکایی, برنده ماشین.”

آنچه ما در زندگی واقعی بزرگ امریکایی, برنده ماشین هم پنج شنبه شد و کلاغ در نماز صبحانه در حالی که پرسش از انگیزه و ایمان دینی از تیم های دیگر و سپس به کاخ سفید برای تنبیه کردن منتقدان خود را در اتاق قفل زبان — در حالی که همکار خود را خواهان تشویق او را در. آن را عملکرد هنر کاملا سمبل افراط معاصر و فرهنگ عامه است. در فوتبال حرفه ای هیچ کس فقط رقص خود به خود پس از یک touchdown کنه. آنها نیمی از تیم به جمع آوری در منطقه پایان به لیوان برای دوربین در حالی که انجام برخی از مسخره جشن.

مغلوب ساختن پیشی جستن buffoonery آغاز شد incongruously در ملی نماز و صبحانه که در آن او با بازی قربانی. سخنران اصلی آرتور بروکس التماس مخاطب را به تامل در امریکا “بحران ملی تحقیر و قطبش” با درخواست برای یک دست از آن “که عشق کسی که شما با آنها مخالفت سیاسی است.”

نه محتوا به sullenly حاضر به منظور بالا بردن دست خود گفت: او نه لزوما موافق با بروکس و با حمله به تمامیت میت رامنی (“من دوست ندارم افرادی که از ایمان خود به عنوان توجیهی برای انجام آنچه آنها می دانند که اشتباه است”) و صداقت نانسی پلوسی. (“نه من مانند افرادی که می گویند” من برای شما دعا می کنم هنگامی که آنها می دانند که این طوری نیست.”)

این ایده که رامنی چیزی است که او “می دانست که” اشتباه بود پوچ است. رای گیری در حمایت از استیضاح قطعا کمک نمی کند او را به لحاظ سیاسی در ایالت یوتا است. برای آنچه در آن ارزش را قضاوت خود اشتباه بود به نظر من. فشار مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال رئيس جمهور اوکراین شد ham-handed و بله سوء استفاده از قدرت خود را. اما نه “رشوه” را به عنوان دموکرات ادعا کرد. همانطور که برای “انسداد کنگره” که حتی یک چیز است. در حال سناتور که تهدید به filibuster گناه از آن ؟ در عین حال من نمی خواهد فکر می کنم از سوال میت رامنی ایمان مذهبی. او کلیسای خود را به طور جدی. نیست که او را به سمت راست در مورد استیضاح, اما زمانی که او گفت که او در زمان ادای سوگند در دفتر به معنای واقعی کلمه – سوگند که متبادر خدا – آن را یک مسیر او هرگز از نوسان.

یک خانواده

این حملات در پلوسی شد بدتر است. بیایید به یاد بیاورید زمینه که در آن او گفت که او دعا می کند برای رئیس جمهور. آن بود که پس از یک مسلح unhinged برنی ساندرز حامی تلاش برای قتل جمهوریخواهان تمرین به صورت سالانه کنگره بیس بال بازی. تشکر. استیو Scalise شد grievously زخمی در حمله, و اعضای کنگره بودند وضعیتی وخیم.

“ما یک خانواده” خانه سخنران پل رایان گفت: از همکاران خود را. “هر روز ما را به اینجا می آیند به آزمون و چالش هر یک از دیگر” رایان اضافه شده است. “ما احساس می کنیم عمیقا در مورد چیزهایی که ما برای مبارزه و باور. در زمان احساسات ما می توانید بهترین ها را از ما. ما همه ناقص است. اما ما نمی ریختن انسانیت ما هنگامی که ما وارد این اتاق.”

به تشویق از هر دو طرف راهرو پلوسی یک بار و آینده مجلس مورد تحسین قرار گرفته رایان احساسات. “شما نمی دانند ممکن است این همکاران من اما هر وقت من دعا می کنم که بسیار اغلب و قطعا هر یکشنبه من دعا می کنم برای همه شما-همه شما ها با هم,” او گفت: در مجلس نمایندگان است.

“در اوایل سال من با استفاده از دعا برای شادی خود را برای این واقعیت است که ما با هم کار” او افزود: “توجه به سخنان رئیس جمهور کندی در سخنرانی مراسم تحلیف خود را زمانی که او گفت: کار خدا باید واقعا خود ما است.”

دختر, Baltimore, کنگره, نانسی پلوسی, ملاقات جان اف کندی ما تنها کاتولیک رئیس جمهور زمانی که او یک کاتولیک دانشجو در واشنگتن است. من شناخته شده پلوسی بیشتر از من زندگی کرده و تحت پوشش خود را به طور متناوب. من در سخنرانی که روز به بود شاید او را گرامى لحظه در زندگی است. استناد به استیو Scalise و شاید به یاد ترور دو Kennedys, پلوسی در ادامه به توضیح که او نیز دعا برای ایمنی از خدمتگزاران مردم در این کشور است. “من دعا می کنم برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که خود را در انتخابات ریاست جمهوری موفق خواهد بود که خانواده خود را امن خواهد بود,” او گفت:.

پلوسی را ناآرام منتقدان سکولار چپ نیست هیجان زده او دعا بود برای هر کسی به خصوص این رئیس جمهور. مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده صدای خود را از بی خردی به مناظره, به عنوان او انجام داده قبل از. در ماه دسامبر به عنوان استیضاح گرم تا سینکلر خبرنگار جیمز روزن مطرح پلوسی را hackles سوال که آیا او “متنفر” ،

در یک انیمیشن پاسخ پلوسی گفت: پس از آن که به عنوان یک کاتولیک او نفرت نیست و هر کسی که او دعا می کند برای مغلوب ساختن پیشی جستن “همه زمان ها است.” مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر به طور طبیعی, که در آن او اظهار داشت که پلوسی “فقط به حال عصبی مناسب” و اضافه کرد که او را باور نمی کند ، پس از او دو برابر پایین پنجشنبه پلوسی گفت که اظهارات خود بودند “کاملا نامناسب” و “بدون کلاس.”

“او” او افزود: “در مورد چیزهایی که او می داند که کمی در مورد: ایمان و عبادت است.”

این ادعا به نظر می رسید بدیهی قبل از مرد انتخاب شد. آن را تعجب آور نیست که او به خواندن کتاب مقدس به این دلیل که خوب, کتاب, خوب, کتاب و این رئیس جمهور خود می بالد که او نمی باید زمان به خواندن کتاب در همه. در سال 2016 برخی از مسیحیان blanched زمانی که او ذکر “دو قرنتیان” یک کتاب مقدس فصل معمولا ارائه شده توسط churchgoers به عنوان “دوم قرنتیان.” (این جزئی اشتباه منجر به جالب ترین خط یک به طور کلی humorless مبارزات انتخاباتی. آن را به زبان آمده توسط تد کروز که کنایه آمیز در آیووا “دو قرنتیان راه رفتن به یک بار …”)

اما داشتن یک کلامی شخص کاملا بی سواد ساکن در دفتر بیضی است هیچ خنده ماده. من می خواهم آن را توضیح دهید به او در این راه: Nancy Pelosi نیست برای شما دعا به “پیروزی” آقای رئیس جمهور. و یا مجددا انتخاب و یا تصویب بودجه خود را و یا شکست دادن دشمنان خود را و یا “شاش تعالی.” او دعا می کرد تا خداوند به شما عقل و فضل است. در عوض, ما این پنجشنبه در ملی نماز صبحانه:

 “ما سپاسگزار به مردم در این اتاق برای عشق آنها به دین” او گفت:. “نه یک دین بلکه بسیاری از ادیان. آنها شجاع آنها درخشان آنها مبارزان آنها مانند مردم و گاهی اوقات آنها نفرت مردم متاسفم.”

یک مشکل در اینجا است که او را ببخشید. یک مسیحی قرار نیست به نفرت از دشمنان او. یک مسیحی نامیده می شود به آنها را دوست دارم. این نابغه عیسی ناصری این که آیا شما یک پیرو مسیح یا سکولار انسان. “عشق همسایه ات را مانند خودت” است و نه مسیحیت. این یهودیت. آنچه که عیسی به دنیا آمد یک یهودی تدریس به عنوان یک یهودی و مصلوب شد به عنوان یک یهودی موعظه این بود: “عشق همسایه تو” است و قانون. خوب است اما این کافی نیست. وجود یک قانون جدید گفت: پیروان خود را سخت تر از. شما همچنین باید دشمنان خود را دوست دارم و برای آنها دعا کنید.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن propounds های مختلف creed. چهار سال قبل از او اعلام نامزدی خود را برای ریاست جمهوری او توضیح داد که این فلسفه در یک دوشیزه جهان رویداد در سیدنی استرالیا است. “حتی با مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از آن. “اگر آنها پیچ تو پیچ آنها را 10 بار به عنوان سخت است.”

در راه گمان می کنم این است که شواهدی از مغلوب ساختن پیشی جستن, نابغه, اگر چه شاید نبوغ شیطانی است یک راه بهتر به فکر می کنم در مورد آن. در اینجا این است که کامل رد به همه چیز مسیحیت مخفف — در صرفا 10 کلمه.

بهترین خانه

سپس آن را بازگشت به کاخ سفید برای بیشتر از همان — یک طراحی end zone رقص با او خواه هم تیمی. بررسی این رویداد در فاکس نیوز کاخ سفید وزیر مطبوعات استفانی گریشام به درستی پیش بینی کرد که برنده خواهد “بحث در مورد چگونه به طرز وحشیانه ای او تحت درمان قرار گرفت و شما می دانید که شاید مردم باید به پرداخت برای آن است.”

“ما را از طریق جهنم ناعادلانه چیزی اشتباه است. هیچ چیز اشتباه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت از شرق ، “من انجام داده ام همه چیز اشتباه در زندگی من, من اعتراف خواهد کرد. نه به عمد اما من انجام داده ام همه چیز اشتباه است. اما این چیزی است که نتیجه نهایی این است” – و با او برگزار هوا یک کپی از واشنگتن پست مزین با تیتر: “تهمت تبرئه شد.”

“عسل شاید ما قاب آن” او کنایه آمیز به بانوی اول. “تنها خوب تیتر من تا به حال در واشنگتن پست.” و سپس او را خاموش و در حال اجرا حل و فصل نمرات پرتاب معلمان و دانش آموزان و القاب و توهین:

میت رامنی: “نتوانست نامزد انتخابات ریاست جمهوری [که] نمی توانید این واقعیت است که او یکی از بدترین مبارزات انتخاباتی در تاریخ انتخابات ریاست جمهوری.”

آدام شیف: “یک سیاستمدار فاسد … باطل وحشتناک فرد است.”

نانسی پلوسی: “یک فرد وحشتناک … من شک او دعا می کند در تمام.”

James Comey: “یک فاجعه است.” “پلیس کثیف. مردم بد است.” “نشت دروغ گفتن و هر چیز دیگری.” یک “sleazebag.”

FBI رهبری: “مانده است.”

رابرت مولر را در روسیه بررسی: “این همه مزخرف.”

استیضاح: “فاسد معامله انجام شده توسط برخی بسیار بد و افراد بیمار.”

در آن همه چیز های غیر ضروری ، مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ضرب و شتم رپ. همه او تا به حال به انجام هیچ چیز. جاده بالا باید ساده برای دیدن بعد از Pelosi عینک ساخته از خودش با نمایشی پاره کردن رئیس جمهور دولت از آدرس اتحادیه. در عوض پسر خود و اسم رفت و در رسانه های اجتماعی به تماس رامنی یک مبتذل کلمه – یکی از همان استفاده شده توسط پدر خود را در بدنام “Access Hollywood” ضبط شده است. پدر مغلوب ساختن پیشی جستن لفظی تعفن بمب بودند lobbed از یک طبقه اتاق طراحی شده توسط جورج واشنگتن و کاخ سفید معمار جیمز Hoban به یک “مخاطبان عمومی اتاق.”

این به معنای واقعی کلمه اندرو جکسون میزبانی از افتتاح احزاب در شرق ، پانزده سال قبل از آن Dolley مدیسون دستور داد که واشنگتن بزرگ پرتره توان از روی دیوار وجود دارد بنابراین انگلیسی ها نمی تواند دست خود را بر روی آن.

برای حفظ روحیه در پایتخت آبراهام لینکلن برگزار شد توپ در اتاق شرق در طول جنگ داخلی. اتحادیه سربازان از کانزاس به حال bivouacked در طبقه وجود دارد. بعد از آن در جنگ لینکلن و همسرش waltzed در همان کسانی که floorboards. لینکلن در مراسم تشییع جنازه برگزار شد و در شرق با عبور از نیلوفرهای توسط سر خود را نزدیک به جایی که ژنرال Ulysses S. Grant نشسته بود. کمتر از یک دهه بعد از اعطای نشسته بود وجود دارد دوباره در میان گل ها از نوع دیگری برای شادتر مناسبت — عروسی رئیس جمهور گرانت دختر نلی.

آلیس روزولت ازدواج کرده بود در شرق اتاق بیش از حد. هری ترومن شده Steinway پیانو وجود دارد و گفت: مخاطبان تلویزیون داستان Dolley مدیسون نجات گیلبرت استوارت پرتره از واشنگتن است.

تر انجام نوازنده از ترومن به عنوان رهبر ارکستر و نوازنده Pablo Casals پذیرفته ژاکلین کندی را دعوت به بازی بازی های شرقی در نوامبر 1961. دو دهه بعد رونالد و نانسی ریگان تماشا Dance Theatre of Harlem انجام وجود دارد در طول یک دیدار با مارگارت تاچر. تنها دو سال پس از Pablo Casals رویداد JFK تابوت خواهد وضع در دولت وجود دارد به عنوان لینکلن بود. در سال 1964 Lyndon B. Johnson امضا حقوق مدنی قانون در شرق ، در سال متعاقب آن دولت شام مدال افتخار مراسم و آرایه ای از رویدادهای تاریخی بیش از حد متعدد به تعداد جای گرفته اند که در اتاق.

زمانی که من در پوشش کاخ سفید در اوایل بیل کلینتون در دولت جیمی کارتر جرالد فورد و جورج دبلیو بوش همه صحبت در شرق اتاق در حمایت از توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی. اگر چه در روز سه شنبه دولت از آدرس اتحادیه مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به “فاجعه نفتا ایران” در اواخر تابستان بعد در سال 1993 به نظر می رسید که با داشتن چهار رئیس جمهور برای حمایت از آن مورد مطالعه در دو حزبی خوب دولت است.

وجود دارد فورد و کارتر سابق دشمنان در سال 1976 مبارزات انتخاباتی در حال حاضر نزدیک شخصی دوستان است. George H. W. Bush, که می خواهم از دست داد به کلینتون تنها 10 ماه قبل از آن افزایش یافت به مناسبت, بیش از حد. “من فکر کردم که بسیار شیوا رئیس جمهور کلینتون” بوش گفت. او سپس کنایه آمیز به کلی خنده در مخاطب “و در حال حاضر من درک می کنم که چرا او را در داخل به دنبال و من در خارج به دنبال.”

شرق اتاق قطعا تا به حال خاطرات جری فورد. تنها ایالات متحده اجرایی هرگز انتخاب شود یا رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور فورد در زمان ادای سوگند در آن اتاق است. “من همکار آمریکایی,” او گفت: معروف در متعاقب آن مراسم تحلیف “ما ملی کابوس است.”

این بود که اشاره به واقعه سیاسی است که تا به حال بالا فورد به دفتر ملی در وهله اول: معاون رئیس جمهور Spiro Agnew copping یک nolo contendere درخواست رشوه اتهامات به اقامت در خارج از زندان; رئیس جمهور نیکسون استعفا در مواجهه با رسوایی واترگیت. آن را به عنوان اتفاق افتاده نیکسون گفته بود وداع با کارکنان خود را در شرق اتاق قبل همان روز.

تلخ و بحرانزده به عنوان او در حال حاضر رییس جمهور رفت و بزرگواری. او گفت: مطبوعات خواهد گزارش آنچه گفته شد وجود دارد, اما او از ذهن نیست “چرا که آنها به آن را به عنوان آنها آن را ببینید.”

نیکسون تشکر کسانی که می خواهم برای او کار می کرد “با از خود گذشتگی و فداکاری” و مومی دلتنگ مورد کاخ سفید خود را (“این بهترین خانه … این خانه دارای یک قلب بزرگ”) و کارمندان دولت که باقی می ماند وجود دارد به عنوان رئیس جمهور می آیند و بروید.

یک علت بزرگتر

نیکسون گفت که او با افتخار از دولت های فرعی کابینه و کاخ سفید کارکنان – همه از آنها آمد به واشنگتن به خدمت “یک علت بزرگتر از خودتان است.” او صحبت کرد nostalgically در مورد پدر و مادر خود را. پدرش به او گفت: متعلق به “فقیرترین لیمو مزرعه در کالیفرنیا” قبل از تبدیل شدن به یک بقال. “اما او مرد بزرگی بود چون او کار خود را و هر کار شمارش تا دسته شمشیر بدون در نظر گرفتن چه اتفاقی می افتد.”

هیچ کس تا به حال نوشتن در مورد مادر نیکسون گفت: “او یک قدیس بود.” او گفت: کارکنان آنها می تواند افتخار از کار آنها انجام داده بود. صحبت کردن ظاهرا به خود را به عنوان به خوبی به عنوان مشاوران نیکسون به این توصیه: “همیشه بهترین خود را هرگز دلسرد هرگز خرده; همیشه به یاد داشته باشید دیگران ممکن است شما متنفرم اما کسانی که نفرت شما برنده نیست مگر اینکه شما از آنها بدم میاید و پس از آن شما خودتان را نابود.”

بود که یک رئیس جمهور که مجبور شده بودند از طریق دشمنان خود را. به عبارت دیگر ریچارد نیکسون به مراتب بیشتر بخشنده در شکست از Donald J. Trump شد در پیروزی. شعار “هرگز خرده” که نیکسون نیست همیشه تمرین اما می دانستم که به اندازه کافی برای ابلاغ شده است جایگزین قانون جدید: “پیچ آنها سخت تر است. آنها را پرداخت.”

Carl M. کانن واشنگتن دفتر رئیس برای RealClearPolitics. رسیدن به او را در توییتر @CarlCannon.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im