اتاوا پرواز را به کانادایی ها در بازگشت از مراکش در ظرفیت کامل

انتظار می رود که این زمین در مونترال در این شب ،

اتاوا — هوای کانادا, پرواز را به روز شنبه از مراکش به بازگرداندن کانادایی فروخته شده است با توجه به توییت از کانادا سفیر مراکش, Nell استوارت.

“متاسفانه هیچ کرسی های بیشتری در دسترس بر روی ایر کانادا پرواز. ما ادامه خواهد داد به ارسال هر گونه جدید گزینه های دیگر” او نوشت: صبح روز شنبه.

اتاوا اجاره یک هواپیما با ظرفیت 450 صندلی برای کازابلانکا-مونترال پرواز که به نظر می رسد مجموعه ای برای رسیدن به در مونترال در ترودو فرودگاه بعد از این شب.

پیشتر در روز شنبه سفیر استوارت توصیه کانادایی به سر به مراكش اگر ممکن است برای پرواز به لندن.

مرتبط

توجه داشته باشید به خوانندگان: ما می دانیم که سرعت و حجم coronavirus-اخبار مرتبط طاقت فرسا است و کمی ترسناک است. برای کمک به که ما را اختصاص Montreal Gazette خبرنگار هر روز وقت خود را اختصاص به سنتز مهم ترین coronavirus-اخبار مربوط به خصوص آن را به عنوان مربوط به زندگی در مونترال و کبک. دنبال اندی ریگا را به روز رسانی در مارس 21, حق در اینجا. همه ما coronavirus-اخبار مرتبط همیشه می توان در اینجا یافت نشد: montrealgazette.com/tag/coronavirus.

ثبت نام برای ما ایمیل جدید در خبرنامه اختصاص داده شده به محلی coronavirus پوشش در اینجا: montrealgazette.com/coronavirusnews

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im