در اصل برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 10, Alberta-شات Ghostbusters: زندگی پس از مرگ نمی رسید تئاتر, تا مارس سال 2021

“ما هنوز هم بسیار درگیر در داشتن یک رویداد بزرگ در اینجا به عنوان یک جمع آوری کمک برای ملکه,” او گفت:. “ما بسیار به دنبال به جلو به آن است. آن است که بسیار ناامید کننده بود زیرا ما می تواند استفاده از برخی از خبر خوب برای تغییر و من فکر می کنم ما ساکنان می تواند بیش از حد. اما متاسفانه با اجتماعی فاصله و انزوا و همه که این تصمیم به نفع همه ما است.”

کینان گفت: از آنجا که این رویداد برگزار خواهد شد در پایان دم از زمستان های آن ممکن است نگاه کمی متفاوت تر از اصل برنامه ریزی شده است. در ابتدا برنامه ریزی شده بود به نزدیک کردن خیابان اصلی.

“ما هرگز نمی دانید چه آب و هوا خواهد بود بنابراین آن را نمی ممکن است یک خیابان فعالیت می گوید:” Keenan. “این احتمالا یک رویداد جشن سرويس رايگان فورشيرد در جامعه هال به دنبال آن نمایش ویژه.”

تاریخ انتشار بزرگ دیگر سونی فیلم هایی مانند Moribus با جارد لتو و تام هنکس جنگ جهانی دوم فیلم تازی را نیز به تاخیر افتاده است, در میان دیگران. Moribus برنامه ریزی شده است برای ضربه زدن تئاتر, مارس 19 2021 به جای ژوئیه 31 در حالی که هیچ تاریخ جدید تعیین شده است برای تازی بود که به released June 12.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im