نوری شرکت, برنج, عینک یک چشمی نگه می دارد یک چشم و در ادامه 40 سال از موفقیت

Garry Hapton به تازگی جشن 40 سال در کسب و کار برای شرکت خود برنج عینک یک چشمی عینک. عرضه عکس / Postmedia اخبار

مانند بسیاری از مردان جوان در حال رشد در کلگری گری Hapton بود مطمئن نیستید چه حرفه ای به دنبال. پدر او صاحب یک خرده فروشی فروشگاه لباس در تازه ساخته شده وستبروک بازار اما که نمی تجدید نظر به او. اما علاقه خود را piqued است که یکی از بستگان معرفی او را به بازدید از اجرایی با امپریال نوری در تورنتو است.

آنها آن آمار و Hapton به زودی ساخته شده حرکت به کار در دفتر مرکزی این شرکت در Dundas Street مناسب آدرس آن را به عنوان در سراسر جاده از دانشگاه رایرسون که در آن او ثبت نام برای تبدیل شدن به یک پزشک.

سریع به جلو به سال 1979 و او پشت در کلگری و به دنبال راه اندازی کسب و کار خود را — برنج عینک عینک یک چشمی باز با چشم انداز به ارمغان بیاورد مد و سرگرم کننده برای کلگری عینک صنعت و 40 سال بعد از آن همچنان به عنوان یک شرکت موفق.

در اصلی همکاری با ایان Milne در تورنتو Hapton امن و اجاره در کوه روستای سلطنتی در بالای پله برقی در پلاس-15 سطح. او هنوز هم در آن مرکز پس از 17 سال او امن زمین-فضای طبقه در سابق گروه کودکان از Sandpiper کتاب.

او جدیدتر 1,900 فوت مربع فروشگاه مجاز برای جذاب خرده فروشی دکور رو به همراه مد روز 16th Avenue بر روی Tomkins پارک.

یک عینک ساز اتحاد عمل خود را در عقب مغازه در طبقه دوم برنج عینک یک چشمی خود آزمایشگاه که در آن لنز می ماهرانه زمین بر روی آخرین تجهیزات قبل از مجهز بودن به فریم. فن آوری به طور مداوم در حال تغییر در بینایی صنعت و برنج عینک یک چشمی است که سریع به ماندن بگیرید پیش از بازی برای اطمینان از مشتریان هستند و پس از نگاه.

Hapton بعد از افتتاح مکان دوم در اسو پلازا (خیابان پنجم محل) نقل مکان کرد و آن را به بانکداران سالن و سپس به هسته که در آن دومین فروشگاه در حال حاضر در پلاس-15 منطقه در چه بود Eaton Centre.

هر دو مغازه بوتیک حمل یک انتخاب گسترده ای از چشم نواز فریم بسیاری از منحصر به فرد برنج عینک یک چشمی. Hapton به طور مستمر سفر به نمايشگاه به منبع بهترین محصولات بین المللی و اطمینان حاصل شود که او پیش از آخرین روند مد توسط طراحان در شهر نیویورک پاریس و میلان و دیگر اروپایی مد هاب.

او می گوید ستاره مانند التون جان کمک کرده اند را طراح عینک جمله بخش مهمی از مردم کمد. فن آوری های جدید به معنی عینک در دسترس است در انواع فریم های ابتکاری ساخته شده از مواد جدید از جمله 3-D چاپ شده, کاغذ بازیافت پلاستیک — از جمله AC/DC نام تجاری ساخته شده از بازیافت وینیل — تیتانیوم, منیزیم, شاخ و حتی چوب.

Hapton اعتبار خود را از فروشگاه موفقیت بیش از 40 سال گذشته برای اقامت تازه در نظر گرفتن شانس و هرگز کم بها دادن به بازار است.

هفته گذشته او در جشن سالگرد خود را با یک ادای احترام به یاد سبک 40 سال گذشته معرفی صنعت “eyecons” بلیک Kuhawara و ریچارد Mewha جهان رهبران در طراحی و توزیع سبک است که باید نگهداری مشتریان وفادار — در برخی از خانواده هایی که نسل است.

یادداشت:

• یک همکاری استراتژیک جدید تشکیل شده است بین اسپیندل پله ها و نرده در کلگری و ادمونتون است دوک نخ ریسی کارخانه است که به بهبود خدمات تخصصی و انتخاب محصول به بیشتر های غربی کانادا جوامع است. “در تراز ارزش های هر دو شرکت اجازه می دهد تا سازندگان خانه جدید و renovators دسترسی به خطوط تولید جدید و هیجان انگیز طراحی سفارشی انتخاب” گفت: Kevin Halliday, رئيس جمهور از کلگری عملیات. او همواره مشتاق به اطمینان حاصل شود اکثر خطوط تولید در آلبرتا. خود را در خط تولید در حال حاضر شامل با کیفیت بالا به صورت محلی ساخته شده محصولات آهن برای پله های داخلی و خارجی تولید شده در ادمونتون شرکت آهن سفارشی فروشگاه.

• مرسدس بنز بستگی به فعل و انفعالات آن شبکه فروش با مشتریان به رسمیت می شناسد و کسانی که زمانی عملکرد فوق العاده است. از آن 59 مکان های خرده فروشی آن ذکر شده بالا 11 که شامل استیو Itzcovitch از مرسدس بنز در مرکز شهر کلگری.

دیوید پارکر به نظر می رسد به طور منظم در هرالد. خواندن خود را آنلاین در ستون calgaryherald.com/business. او را می توان در 403-830-4622 و یا از طریق ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de