یک جلسه عمومی است که برای برنامه ریزی مارس 16 در 7 p. m. بنابراین پلیس مونترال می تواند توضیح طرح ادغام ایستگاه 11 با ایستگاه 9 در Côte-St-Luc.

“این فقط پنجره پانسمان. من نمی خواهم اطلاعات نشست. من می خواهم مشاوره می گوید:” Côte-des Makalu—Notre-Dame-de فضل قصبه شهردار سو Montgomery. John Mahoney / Montreal Gazette فایل

پلنتی (دهانه دولت اعلام روز شنبه که آن را به نگه داشتن یک اطلاعات عمومی جلسه در مورد بسته شدن ایستگاه پلیس 11 در Notre-Dame-de-فضل به نظر می رسد با برافروختن به جای آرام کردن افکار عمومی.

Rosannie Filato اجرایی عضو کمیته مسئول امنیت عمومی اعلام کرد در CBC نشان می دهد صبح و سپیده دم که دولت در حال برنامه ریزی یک جلسه عمومی در تاریخ 16 مارس 7 p. m. بنابراین پلیس مونترال می تواند توضیح طرح ادغام ایستگاه 11 با ایستگاه 9 در Côte-St-Luc.

این بود اخبار ناخوشایند به ساحل St-Luc شهردار Mitchell Brownstein که اتحاد پیوست با غرب پایان, شهری, استانی و فدرال رهبران به مخالفت با ادغام.

مارس 16 تاریخ Côte-St-Luc ماهانه جلسه شورای.

“است که بسیار با ملاحظه” Brownstein گفت. “آنها نباید از انجام آن در یک شب هنگامی که ما یک جلسه شورای.”

در بالای ضعیف برنامه ریزی آنچه که مخالفان می خواهند یک جلسه اطلاعات — آن است که یک مهلت قانونی و جلسات عمومی Brownstein و Côte-St-Luc—Notre-Dame-de-فضل شهردار سو مونتگمری گفت.

“این فقط پنجره پانسمان” مونتگمری گفت: برنامه ریزی شده نشست.

“من نمی خواهم اطلاعات نشست. من می خواهم مشاوره,” او اضافه شده است.

در مصاحبه با مونترال روزنامه Filato گفت: دولت با برگزاری این جلسه برای برطرف کردن شایعات و اطلاعات غلط در مورد ایستگاه پایانی که او گفت: می خواهم به بهبود پلیس با استقرار بیشتر افسران بر روی زمین است.

و او ارائه شده برای برگزاری دومین نشست اطلاعات برای افرادی که نمی توانید آن را در مارس 16.

محل برگزاری این نشست شده است مجموعه, او گفت:.

“ما در حال بازی سوس گوجه فرنگی” گفت: Filato که ناودان مونتگمری برای بحث و گفت تقصیر او بود برای اطلاع رسانی به مشاوران و شهروندان قبلا در مورد بسته شدن.

Côte-des-Makalu عضو شورا Magda Popeanu معاون رئیس مونترال کمیته اجرایی انباشت اشیاء بدست آمده در mudslinging در Facebook پنج شنبه. او گفت: به همین دلیل دولت نیست برگزار شد یک جلسه عمومی در مورد این مسئله قبل از در حال حاضر “بود که در نتیجه این سهل انگاری از شهردار شکایت Montgomery.”

“به دلیل عدم قضاوت — و نشان از عدم توانایی برای انجام کار خود را به عنوان شهردار Côte-St-Luc—Notre-Dame-de-فضل — ما در حال حاضر در سوس گوجه فرنگی و حالت انجام می دهند همه چیز ممکن است برای حفظ شهروندان ما مطلع در وضعیت” ارسال شده Popeanu که عذرخواهی “به مردم برای رفتار قابل سرزنش از شهردار شکایت Montgomery.”

مونتگمری که سرنگون شد از حکم Projet مونترآل در ماه ژانویه در دفاع از خودش گفت: دولت تا به حال نگه داشته و او را در تاریکی در مورد این ایستگاه بسته شدن.

“آنها در حال تلاش برای سرزنش من برای نه گفتن نمایندگان, اما هیچ کس به من گفت, یا,” او گفت:.

مونتگمری گفت: او آموخته است که آن را از یک مقاله در حومه on Jan. 29. او ملاقات با مونترال پلیس Jan. 30 که خواسته خود را به نگه داشتن اخبار در زیر کلاه خود گفت: اعلام عمومی قریب الوقوع بود. در واقع هیچ اعلام شده است.

در فوریه. 21 Montgomery Snowdon عضو شورا ماروین Rotrand و رهبر مخالفان لیونل پرز مطرح زنگ در ایستگاه پایانی با نوشتن نامه به شهردار گذرد پلانت و Filato درخواست آنها برای توقف آن و نگه دارید و عمومی مشاوره.

Brownstein گفت: ائتلاف علیه این بسته شامل استانی MNAs دیوید Birnbaum و کاتلین ویل و فدرال MP آنتونی Housefather. Birnbaum و ویل اند و شانس عدم مشاوره و تماس به صورت کامل بحث های عمومی در مورد ادغام این تاثیر ممکن است.

در مارس 16, همان شب به عنوان اطلاعات, جلسه, Côte-St-Luc شورای برنامه ریزی شده است برای رای دادن در یک حرکت فراخوانی برای یک سال توقف و مشاوره در ایستگاه ادغام. Hampstead گذشت مشابه حرکت در روز دوشنبه.

روز شنبه, Montgomery و پرز مشاور برای دارلینگتون را پیشنهاد مشابه حرکت در C. D. N.-N. D. G. جلسه شورای.

با Rotrand خارج از کشور بعید است به تصویب مگر اینکه یکی از قصبه سه Projet مونترآل نمایندگان تصمیم به مخالفت با بسته شدن.

نمایندگان در C. D. N.-N. D. G. خواهد شد و حضور در جلسه اطلاعات با پلیس در روز دوشنبه.

طومار مخالفت با ایستگاه پایانی رسیده بود 2,323 امضا پنج شنبه.

پیترو Poletti یک کارآگاه بازنشسته که 30 سال را صرف با مونترال پلیس گفت: بسته شدن ایستگاه خواهد صدمه دیده خدمات به مردم و قرار دادن نزدیک ترین ایستگاه خارج از دسترس برای بسیاری از N. D. G. ساکنان.

“من فکر می کنم آن را کاملا مضحک” گفت: Poletti که میزان بالای مدیریت در خدمات de police de la ville de Montréal (SPVM) برای دانستن این شهرستان است.

پلیس نزدیک تر به شهروندان از 40 سال پیش زمانی که آنها هنوز هم زد ضرب و شتم و ايستگاه 24 ساعت شبانه روز باز است.

mscott@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im