نظر: ‘خطر زرد’ نژاد پرستی است و بیش از حد کمی در حال انجام است

محتوای مقاله در ادامه

در سن coronavirus شبح از “خطر زرد” بازگشته است. چینی و آسیایی دیگر مردم سرزنش اعتماد و منفور برای COVID-19. اخیر لفاظی های سیاسی سوال کانادا رئیس بهداشت عمومی افسر ترزا Tam تمامیت ارضی و استقلال از چین و از چه کسی کمک نمی کند.

ضد globalist احساسات دامن زد اقتصادی ملی پیام مانند “خرید کبک نه چین” افزایش بیشتر تنش چون خط نازک بین هجوم چین و هجوم چینی ها از جمله کسانی که در کانادا متولد شده است و نازک تر شدن, برای بسیاری از.

در سال 2020 نژاد پرستی متفاوت است که از سال گذشته است. در حالی که با وضع قانون تبعیض علیه آسیایی ها از قدیم وجود ندارد, امروز, بتن اقدامات دولت در برابر ضد آسیایی, عدم تحمل به نظر می رسد متاسفانه وجود ندارد. اگر چه نخست وزیر جاستین ترودو بارها محکوم کرد و آن را در سخنرانی های ملموس از اقدامات دولت او که در سال 2019 به تصویب رسید فدرال استراتژی در برابر نژادپرستی هنوز هم باقی می ماند دیده می شود. همانطور که برای کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت خود دولت recordon 21 لایحه قانون ممنوعیت نمادهای مذهبی در بخش دولتی و مهاجرت و برگ او با عمده اعتبار مشکل با اقلیت ها در مونترال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de