نظر: بلیط و جریمه بعید است برای کمک به در نبرد در برابر COVID-19

محتوای مقاله

در سراسر کانادا ادارات پلیس و آیین نامه اجرایی کردند که در حال حاضر تبدیل به استفاده از جریمه های بزرگ در تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19.

همانطور که در آوریل 17, ادارات پلیس در سراسر کبک داده بود 2,147 COVID-19 مربوط به جریمه در مجموع بیش از 3 میلیون دلار. در حالی که کبک پیشی گرفتن از سایر نقاط کشور با مطلق سطح اجرای در هر دو نوا اسکوشیا و انتاریو مأموران اجرای قانون باید به طور مشابه doled صدها قابل توجهی جریمه.

با این حال فروش بلیط, مردم برای عدم فاصله فیزیکی بعید است که به این اثر بازدارنده است که دولت ما آن را باور خواهد کرد. Criminologists به بررسی این موضوع برای چندین دهه در زمینه های مختلف با کمی شواهد قطعی.

بازدارندگی می تواند به دو شکل. برای اولین بار وجود دارد چه نامیده می شود بازدارندگی خاص طراحی شده را امتحان کنید و متوقف فرد در پایان دریافت جریمه از دوباره متخلف. دیگر مسلما بیشتر نتیجه مورد نظر از اجرای قانون منظر عمومی است بازدارندگی هدف هر کس دیگری. ایده کلی بازدارندگی است که با انتشار بلیط و جریمه این را دلسرد دیگر مردم از ارتکاب همان جرم از ترس که آنها بیش از حد می تواند گرفتار شود و جریمه می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net