نظر: باید وجود داشته باشد یک U-نوبه خود در آلبرتا مالی سفر

گنبد از آلبرتا در ادمونتون در این فایل شات. ایان Kucerak / Postmedia

آلبرتا دولت جدول آن 2020-21 بودجه در فوریه. 27. آن بودجه قبلی در ماه اکتبر نقشه برداری دولت مالی در مسیر بازگشت به تعادل بودجه توسط 2022-23 از جمله هزینه های سالانه اهداف و برنامه های منطقه است. دولت یخ در topline برنامه هزینه ترجمه را به واقعی سرانه کاهش هزینه ها به خصوص در بهداشت و آموزش و پرورش.

این اهداف لازم را آلبرتا برنامه صرف در خط با سراسر کشور معیار و بازگشت آلبرتا به پایدار مالی مسیر. اما در حالی که دولت گذاشته آن برنامه بلند مدت در ماه اکتبر این بودجه باید به وضوح مشخص اقدامات برای بازسازی صرف.

چالش خواهد بود به پیاده سازی کاهش هزینه در صورت آواز مخالف از کسانی که جبران خسارت خواهد بود نهفته مالی داری. گروه های مختلف را برای U-turn اما آلبرتا دولت نباید تبدیل.

قبل از اکتبر گذشته بودجه C. D. هاو موسسه منتشر شده از یک “بودجه سایه” برای آلبرتا. این به نمایش گذاشته آلبرتا ناپایدار مالی دوره با اشاره به چشم انداز فزاینده کسری بدون مالی اصلاح. ما بودجه سایه توصیه می شود اجرای سه درصد مالیات بر مصرف و صرفه جویی در تمام منابع حق امتیاز برای حفظ بودجه متعادل به عنوان آلبرتا جمعیت سنین است.

اما ما بودجه سایه تاکید کرد که آلبرتا نیاز به دریافت آن تحت کنترل هزینه های قبل از به دنبال جدید درآمد. با وجود هزینه های زندگی در کلگری و ادمونتون که در میانگین ملی (بر اساس آمار کانادا اینتر-شهرستان index), Alberta سرانه هزینه بیش از دیگر استان ها در هر منطقه برنامه — مهمترین بهداشت و آموزش و پرورش.

با تمرکز بر سلامت, جدید ترین هوا سن-تنظیم سرانه هزینه های کانادا موسسه اطلاعات سلامت (CIHI) را نشان می دهد آلبرتا را-هر گونه هزینه های دیگر استان و بیش از میانگین کشوری 30 درصد است. با وجود آلبرتا نسبتا جوان جمعیت CIHI پیش بینی آلبرتا دولت صرف $5,167 هر فرد بر سلامت در سال 2019 در مقایسه با $4,603 در سراسر کشور. واگرایی رانده است بیمارستان ها و پزشک پرداخت. آلبرتا صرف حدود 300 $در هر فرد بیشتر در بیمارستان ها و 150 دلار در هر فرد بیشتر در پزشکان از سراسر کشور به طور متوسط.

CIHI ملی پزشک پایگاه داده شامل هر استان تعداد پرداخت در هر زمان معادل پزشک. داده های اخیر برای 2017-18 نشان می دهد آلبرتا میانگین پرداخت به تقریبا هر پزشکی و جراحی و تخصص خوبی جهش پولي کسانی که در تقریبا در هر استان است. مسلما چنین مقایسه مجموع غرامت جمع پزشکان هزینه برای خدمات در نرخ و حجم خدمات ارائه شده است. آنها را نه به حساب بودجه تفاوت خاصی تخصص’ سربار در سراسر استان.

اما CIHI نیز منتشر پزشک خدمات بهره مند شوند شاخص که در مقایسه با هزینه های برای خدمات پرداخت در سراسر استان با استفاده از یک مشترک سبد خدمات. بر اساس آخرین 2018 اطلاعات پزشکان خانواده تا به حال هزینه برای خدمات نرخ 34 درصد بالاتر از میانگین در سراسر کشور. متخصصان پزشکی ترتيب 17 درصد و بالاتر و جراحان شد 21 درصد بالاتر است.

به عنوان جایگزین برنامه های پرداخت که در آن پزشکان پرداخت می شود بر اساس ثبت نام جمعیت بسیار کمتر رایج در آلبرتا نسبت به سایر استان ها. دیگر C. D. هاو موسسه پژوهشی است که به بررسی تجربه با جمله “capitation” در انتاریو و استدلال برای گسترش این آزمایش است.

آلبرتا, پزشکان ممکن است دوست نداشتن چنین درون استانی مقایسه. اما معیار است که به امری عادی در بخش خصوصی به مجموعه کاهش هزینه اهداف. در واقع بسیاری از آلبرتا کارگران باید از طریق زندگی می کردند دردناک سال از بازسازی به ما انرژی صنعت, اصلاح کرده, هزینه ها برای رسیدن به هزینه رقابت با تولید کنندگان در حوزه های قضایی دیگر.

البته حرفه ای دیگر مانند مهندسین و وکلا و جوشکار پرداخت می شود چه خدمات خود را به ارزش به کارفرمایان و یا مشتریان. برای سلامت ما را تک پرداخت کننده مدل بدان معنی است که آن را دشوار است به منظور برآورد پزشکان یا پرستاران ممکن است پرداخت می شود در یک بازار رقابتی است.

ما بودجه سایه استدلال آلبرتا که باید با آزمایش های بهداشتی خصوصی تحویل به ارائه یک “دریچه تسکین” برای جبران خسارت. برای مثال جمله “دوگانه عمل” مدل می تواند اجازه می دهد پزشکان به بخش خصوصی لایحه تا 10 درصد از وقت خود را در حالی که هنوز هم ادامه به لایحه در سیستم. برخی ممکن است شی به “صف-پریدن” توسط کسانی که قادر به پرداخت و یا خطر برای پرواز از با استعداد ترین پزشکان به عمل خصوصی است. اما امروز در آلبرتا خصوصی رادیولوژی درمانگاه در حال حاضر ارائه Mri و مشخص نیست که چرا پزشکان باید ممنوع از ارائه خدمات خارج از سیستم های عمومی. دیگر هیچ حرفه ای چهره چنین محدودیت.

بهداشت و آموزش و پرورش فیل ها-در-این-اتاق استانی-هزینه های دولت. در این بودجه آلبرتا دولت باید شروع به کاهش عمومی جبران خسارت به سطح در خط با استان های دیگر ، آلبرتا, پزشکان, پرستاران و معلمان دلسوز سخت کوش و حرفه ای. آنها سزاوار نیست تهمت برای چانه زنی خود را در منافع خود. اما به عنوان آلبرتا متعهد دشوار تنظیمات برای رسیدن به پایداری مالی آنها باید بخشی از راه حل است.

اعطای اسقف دانشیار مدیر تحقیقات در C. D. هاو موسسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de