نظر: مثل بیماری همه گیر کوروناویروس — زندگی به کمک دیگران

محتوای مقاله

یک بار وجود دارد یک جهان است که تا به حال از دست رفته راه خود را. هر کس در حال حرکت بود به طوری سریع است که آنها را فراموش کرده و به اطراف نگاه. مردم را متوجه هر یک از دیگر. برخی از کور شد با مصرف. دیگران پریشان لذت. برخی از بت کار و نگران چیزی که بعد از. دیگران به دنبال قدرت و ثروت است. و هر کس به نظر می رسید به اشتراک گذاشته یک مشکل مشترک است که همه باید در زندگی مهم نیست مهم نیست به اندازه کافی. مردم متوجه نشد شکنندگی وجود خود را. اما پس از آن زنگ خطری آمد … از طریق کوچکترین پیغمبران کوچک coronavirus به نام SARS-CoV-2.

و در حال حاضر ما در حال بیدار. و تمام است که ما تا کنون گرفته شده برای اعطا — اقتصاد ما, آموزش, سیستم, سیستم مراقبت های بهداشتی جامعه, خدمات, آزادی, به, سفر, شغل, سرمایه گذاری و زندگی در معرض خطر است.

دو هفته پیش وقتی که من هنوز هم می تواند استطاعت به فلسفی در مورد ویروس من ساخته شده یک لیست از تمام چیزهایی که COVID-19 ساخته شده خدا را شکر: یک سیستم ایمنی است که با این نسخهها کار به آسانی مواد غذایی در دسترس و قابل اعتماد جهانی زنجیره تامین جهانی بهداشت, کار و ریه های سالم که نفس کشیدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de