نظر: تک ترک بیشتر اثبات کانادا نفرت انگیز آب و هوا سرمایه گذاری

Teck منابع با مسئولیت محدود. مدیر عامل همین لیندسی رودریگو Garrido / ایسنا

در یک خیره کننده تصمیم روز یکشنبه Teck منابع خود کناره نرم افزار برای ساخت $20.6 میلیارد مرزی cenovus معدن در آلبرتا, تنها چند روز قبل از ترودو دولت به شمار می رود به تصمیم بگیرد که آیا این پروژه ادامه می تواند با استناد به کانادا “ناتوانی برای آشتی توسعه منابع و تغییر آب و هوا.”

این تک ترک بیشتر اثبات است که کانادا نامشخص سرمایه گذاری و سیاست های انرژی را ساخته اند آن را تقریبا غیر ممکن است به انجام کسب و کار در این کشور که دارای انشعابات فراتر از بخش انرژی و غرب کانادا است.

اخیر سرمایه گذاری داده ها بر وخامت آب و هوا سرمایه گذاری در کانادا در بخش انرژی. بین سال 2016 و 2018, ایالات متحده آمریکا لذت می برد بیش از 2½ بار افزایش در سرمایه گذاری در بالادست نفت و گاز (در اصل اکتشاف و تولید) در مقایسه با کانادا است.

عدم اطمینان سیاسی و اقتصادی و یا نظارتی — منفی بر سرمایه گذاری به دلیل شرکت ها و کارآفرینان باید در دراز مدت تصمیم گیری در مورد چگونه بهترین را به خود اختصاص کمیاب سرمایه است. حوزه های قضایی با قابل پیش بینی پایدار محیط بسیار جذاب تر از حوزه های قضایی مشخص و عدم قطعیت است.

در نظر بگیرید که تک صرف تقریبا 10 سال تامین مصوبات لازم (با شرایط) از استانی و فدرال تنظیم کننده و ایجاد تغییرات به پروژه برای دلجویی از یک میزبان از گروه های مختلف از جمله جوامع بومی. این یک تعهد اصلی از زمان و منابع و انرژی توسط این شرکت تنها در نهایت به تصمیم می گیرید آن را نمی تواند ادامه به دلیل عدم قطعیت در اطراف کانادا مقررات زیست محیطی.

این اولین بار نیست که کانادا نامشخص سیاست های خنثی به شدت مورد نیاز سرمایه گذاری. ترانس کوه گسترش پروژه برای اولین بار تایید شده در سال 2016 پس از پنج سال روند که شامل ارزیابی های زیست محیطی و بومی مشاوره. در عین حال عدم اطمینان بیش از این پروژه در نهایت باعث کیندر مورگان یکی از شمال امریکا بزرگترین زیرساخت های انرژی شرکت به رها کردن پروژه که پس از آن مجبور دولت فدرال به مداخله و خرید این پروژه (که تنها به تازگی دوباره شروع ساخت و ساز با توجه به جریان سیاسی و نظارتی موانع).

علاوه بر این در سال 2016 دولت فدرال scuttled قبلا تایید $7.9 میلیارد شمالی دروازه خط لوله و اعمال نظارتی جدید بار انرژی شرق خط لوله از جمله در نظر گرفتن “پایین دست انتشار” (تولید گازهای گلخانه ای تولید شده توسط مصرف کنندگان) که کمک سریع TC انرژی به انصراف از این پروژه است. به عبارت ساده, ناتوانی شرکت های ساخت خطوط لوله و دیگر عمده انرژی پروژه های زیربنایی — حتی پس از دریافت لازم و گسترده مصوبات قانونی است و ادامه خواهد داد به منفی بر اعتماد سرمایه گذاران.

در واقع یک بررسی اخیر از انرژی مدیران دریافتند که هنگام ارزیابی آلبرتا, کانادا عمده انرژی-تولید استان 73 درصد از پاسخ دهندگان اشاره به هزینه های بالای تطابق به عنوان یک عامل بازدارنده برای سرمایه گذاری در سال 2018 در مقایسه با تنها 32 درصد در سال 2013.

زمانی که اعلام خود شرکت تصمیم به ترک مرزی معدن پروژه Teck مدیر عامل و رئیس جمهور همین لیندسی گفت: از آن خواهد شد “دشوار است برای جذب سرمایه گذاری آینده” در کانادا در بخش انرژی با توجه به عدم اطمینان فوق العاده ای وجود دارد که در اطراف آب و هوا-تغییر سیاست. و در آینده کمتر سرمایه گذاری به معنی شغل کمتر و کمتر رفاه برای کانادایی ها.

به عنوان افزایش تنش ها در مورد کانادا را ناتوانی در جذب سرمایه گذاری در انرژی اتاوا باید بازگرداندن اعتماد سرمایه گذاران به سرعت با کاهش سیاست عدم قطعیت که در حال تعقیب حیاتی سرمایه گذاری از کشور ما است.

اشلی Stedman و المیرا Aliakbari در حال تحلیلگران در موسسه فریزر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im