نظر: غلبه بر بیماری همه گیر از انزوا از یک اتصال در یک زمان

این هم به عذر خواهی و یا احساس گناه. صادق باشید زمانی که شما در حال رفتن خارج از خط. آن را کاملا مناسب برای بازی تخته, بازی با کودک خود را سگ خود را برای پیاده روی و یا بررسی بر روی سالمندان پدر و مادر است. انجام این کار اجازه خواهد داد که شما برخی از زمان مورد نیاز به گام به دور از وظایف کار و کمک به شما احساس می کنید به طور کامل درگیر در آنچه شما انجام می دهند. ممکن است ما غرور خودمان را در توانایی ما برای چند وظیفه, اما این چیزی است که ما به گونه است که سخت سیمی به خوبی انجام دهد.

همانطور که ما باید با این چالش مهم برای ایجاد یک روال به عنوان بهترین ما می توانیم و می شود به نوعی به خودمان که در آن می رود ،

ورزش و خوردن یک اولویت بالا — یک راه رفتن در اطراف بلوک و یک هویج چوب دفعات مشاهده شده است. سعی کنید به نگه داشتن مداوم برنامه خواب به خصوص اگر شما در حال مدیریت فرزندان جوان است. و آیا ضرب و شتم خود را اگر شما نمی توانید آنها را کامل در صفحه اصلی برنامه درسی. خواندن با هم, تماشای تلویزیون آموزشی, بازی ریاضی بازی ها در یک برنامه و مهمتر از همه بحث در مورد رویدادهای جاری در یک آرامش و اطمینان را در زیر می گیرند پدر و مادر خوب ستون.

بالاتر از همه این است: اگر شما احساس ضعف و رسیدن از طریق تلفن و یا چت تصویری. به اشتراک گذاشتن ترس ها و نگرانی ها. چرا که در حال حاضر بیش از هر زمان هر کس به شما صحبت می کنند به احتمال زیاد مربوط به.

لوئیس Bradley است مدیر عامل شرکت از کمیسیون بهداشت روانی کانادا و دکتر کیت دابسون است یک روانشناس بالینی و استاد دانشگاه کلگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de